Rahimde şekil bozukluğu yardım edin

Arkadaslar konuyu aktiflestireyim. Bn de iki kurtaj yasadim genetuk ve kromozom test istendi sonuc bekliyoruz . Stresliyim . Dr um rahim filmi fln istemedi. Ultrasonda rahimde gorur muydu bi suphesi olsaydi
Benimde en son gittiğim profesör ultrason da bakarken şüphelenip rahim filmi istedi bu doktorumdan önce 3 doktora göstermiştim uzmandılar bilemediler...

Benimde en son gittiğim profesör ultrason da bakarken şüphelenip rahim filmi istedi bu doktorumdan önce 3 doktora göstermiştim uzmandılar bilemediler...
Nerde gittin cnm dr a. Bn uc dr a gittim bise demedi. Son bi prof a gityim o da istemedi. Yalniz kendi gittigim dr um kalp atisi alamadiginda ya sizde akrabalik fln var mi die sordu

Merhabalar. Çok önce yazmışsınız mesajınızı ama yine de sormak istedim. Bende şuan dış gebelik yaşıyorum gittiğim doktor rahimde şekil bozukluğu ve perde var dedi. Daha öncede düşüklerim oldu ve sebebi bu bozukluk dedi. Ameliyat olmam gerekiyor. Acaba sizin doktorunuz nerde ve kim ? Bir de bu ameliyatlardan sonra illa ki tüp bebek mi yapmak gerekiyor ?

mrb arkadaslar benım rahım t seklınde dedı doktor 1 senedır korunmuyoz cocuk yok dusuk falanda yok doktor bu sekıl bozuklundan olabılırde olmayabılırde dedı ıstersen asılama yapalım sonra amelıyat ol ıstersen amelıyat ol yıne olmassa asılama yapalım dedı kızlar bu amelıyatı olanlar varmı nasıl olmalımıyım suan amelıyat dusunuyorum asılamadan önce kızlar yardım edın doktor da dusum falan olmadı ıcın ılle olmalısında demedı ıkı secenek sundu napımm

Benimde kalp şeklindeydi iki dusugum var bence ilk önce ameliyat oldu benim fikrim. Bebeğin yerleşme yerine göre doğada bilir tabi ama erken doğum ve düşük ihtimaller i daha fazla diye biliyorum

5 yıl aradan sonra konu sahibi olarak tekrar yazmak istedim
Kalp rahim yani rahmimde 2 cm lik perde olduğu için histeroskopi oldum.

Uzun araştırmalarım sonucu İzmit Umuttepe'de Dr. Emek Doğer yaptı ve çok kolay geçti. Narkoz verildi kendime gelmemle birlikte toplam 20dk sürdü. Hiçbir şey anlamadım gerçekten, bunca zaman korkmuşum boşuna

Doktor bu konuda çok önemli , her doktor farklı bir şey söylüyor ben de kaç kişi gezdim sonunda Emek Bey sağolsun çok yardımcı oldu. Tekrar erken doğum istemiyorsanız olmanız şart dedi.
Bir akrabamızın da benim gibi perde sorunu vardı o da bu doktora olmuştu çok memnun kalmış bana da tavsiye etmişti. Çocuğunu da kucağına aldı sağlıkla. Ben de şimdi size tavsiye edebilirim gönül rahatlığıyla İnşallah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almak nasip olur.

Merhaba bana da perde var denildi siz nerde ve kime yaptırdınız

Merhabalr ben 1 buçuk sene evliyim benm gitmedigin doktor kalmadı ben sonunda coo iyi doktor buldumd erdime çare buldu bana hsg cektirdi sonucunda sekil bozujlu ve tupler dar ve dolu oldugu saptandi 2 gun once laparoskobi ve histerkobi amaliayt oldum doktor cok iyi bir amaliyat olduğunu söyledi çok mutluyum iylesmem syreci 1 ayi bulur inslalah yumurtalikta hic sorun yoktu sadece kanallarda sorun vardi hamile oldugum zaman buraya msj atacağım

Iyi günler 5 tüp bebek denemesi sonucu rahimde ciddi bozukluk olduğunu öğrenmiş olduk 1 kere pozitif oldu 12 haftalikken kürtaj oldum kalbi durmuştu tüp bebekleri hep es faktörlü diye yaptırdık ama büyük sorun bendetmiş peki bu kadar sıkıntılı rahmin ultrason da anlaşılması gerekmiyor muydu
3.denemeden önce rahim filmi çekilmiştim rahim dar dedi histereskopi yaptı genişlettim dedi
5 sene sonraGeçen hafta yine rahim filmi çektirdim ciddi bozukluk olduğunu gördük şimdi histereskopi yapılacak yine
Regl olmayı bekliyorum
Rahim filmim bu

Eklentiler

• Screenshot_20210227-235248.png
    240,1 KB · Görüntüleme: 131
İyi akşamlar aynı sorun bende de var bı yıllık evliyim ve doktor ameliyat olmamı söyledi haftaya ameliyat olcam siz gecirdiyseniz ameliyatı bilgi alabilirmiyim sizden lütfen

canım merhabalar bende de aynı sorun var fakat yaşadığım şehirde bu konuda iyi bir doktor yok zaten buradaki doktorum da farklı şehire git dedi ama benim merak ettiğim ameliyat olmadan hamile kalma şansımız hiç mi yok yoksa çok mu az

Görüntüsünü atabilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…