rahimde polip, histeroskopi ve anestezi

Bende polipten kurtaj oldm

Günlerdir korkuyla geziyordum ama sizin bu yazınız içime su serpti ve bir anda tedirginliklerimi aldı. Sonsuz teşekkür ediyorum. Güzel insanlar iyi ki var :)

Günlerdir korkuyla geziyordum ama sizin bu yazınız içime su serpti ve bir anda tedirginliklerimi aldı. Sonsuz teşekkür ediyorum. Güzel insanlar iyi ki var :)
Sizin ameliyat ne zaman? Hiç korkmayın, ben de 1bucuk ay önce oldum. Bir hiç bir sıkıntı yaşamadım :)

Sizin ameliyat ne zaman? Hiç korkmayın, ben de 1bucuk ay önce oldum. Bir hiç bir sıkıntı yaşamadım :)
Ameliyat durumu ertelendi yada olmayacağım :) Rahim duvarım kalın olduğu bir zamanda kontrole gitmiştim orada 1.5 cm görünmüştü polip. Biraz da sıkıntılarım başlayınca doktor hemen alalım demişti. Bende ne olur ne olmaz diye farklı bir doktora gitmek istedim. O doktor da rahim duvarı kalınken 1.5 cm gördü adetinden hemen sonra gel bir de öyle bakalım dedi gittim ve 0.5 cm olduğunu gördü. Bu kadar küçük birşey için hemen ameliyat yapmak istemedi. İlaç verdi ki ilacı verirken polipin yok olmayacağını da söyledi. Rahatlatacak ve sorunlarımı ortadan kaldıracak inşallah :) 6 ay sonra tekrar kontrolüm var. İnşallah bu süre içinde sıkıntım olmaz da düzene girer herşey. Şimdilik bir sıkıntım yok :)

(En büyük tavsiyem küçük de olsa ameliyat,operasyon durumlarında bir doktorla kalmayın. Gidin aynı şeyi diğer doktorda söylesin. En azından içiniz rahat eder :) )

Aa cok sevindim, gercekten boyutu küçükmüş. Hadi hayırlı olsun :)

Canlar selâm çok geçmiş öncelikle. Bende Üsküdar Zeynep Kamil e gidiuroum şuan doktorum Evrim Bostancı benim de hikâyem şöyle, 19 Aralık'ta zorunlu kürtaj oldum bebeğim kalp atışları durmuştu 8 haftalık gebeyken 6 haftalikta kalmıştı . Kürtaj olalı nerdeyse iki ay olacak ama.benim lekelenmelerim bitmedi. Doktora gittim bu arada. Evrim hoca bende miyom var dedi yada kürtaj dan kalan bir parça. Hastane ye yatış yaptilar bana histereskopi icin en son vziite de Mustafa Eroğlu muayene etti. O da ahim içinde polip var buna bağlı olarak gebelik değeriniz Sifirlanmamis dedi bana histereskopi yapılacaktı ama maalesef beta değerim 59 çıktığı için iptal ettiler bu seviyedeyken yapayiz dediler nedense artık bilemedim. Ben iki aydan fazla ilişki Zaten yaşamıyorum yeni bir bebek olması imkansız. iki gün sonra kan tahlili vericem yine orada ona göre bişey diyecekler. Çok canım sıkkın. Kürtaj oldum hala atlatamadim bu beta değeri nasıl düşer bunun histereskopi ye ne gibi engeli olabilir ki bilen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…