Rahimde perde olan var mı ?

Merhabalar rahimde perde ameliyatı olduktan sonra doğal yollarla hamile kalan var mı ?
Benim septun vardı ilk sezeryanda alındığı söylendi.ama şuan 3 kes kürtaj olucam ve her seferinde kalbi oluşup ilerlemiyor şuan araştırılması gereken duvarın alıp alınmadığı ve alındıysa ne kadara alındı çok alınması da iyi değil diye biliyorum duvarı alan dr hepsi alınmaz sen bunla 40 hafta ya görürsün dedi ama 8haftatı bile göremiyoruz ilk doğum raporunda duvar alındı diye birşey yazılmamış çok tuhaf şuan

Benim septun vardı ilk sezeryanda alındığı söylendi.ama şuan 3 kes kürtaj olucam ve her seferinde kalbi oluşup ilerlemiyor şuan araştırılması gereken duvarın alıp alınmadığı ve alındıysa ne kadara alındı çok alınması da iyi değil diye biliyorum duvarı alan dr hepsi alınmaz sen bunla 40 hafta ya görürsün dedi ama 8haftatı bile göremiyoruz ilk doğum raporunda duvar alındı diye birşey yazılmamış çok tuhaf şuan
Ciddi misiniz bana hiç bu durumdan bahsedilmedi duvar alınma konusu falan… ameliyat oldum ben bu ay acaba başka bir doktora daha görünsem mi bana sadece ameliyat başarılı septum alındı dedi doktor hatta anestezi de hata oldu 20 dakika için anestezi aldım 2.30 saatte uyandım Ankara’da çok bilindik ve öeşhur hastaneydi..

X