Rahim küçüklüğü hakkında bilgilerinizi paylaşır mısınız?

ya ben sana inanılmaz derecede ısındım, yazdıklarınla adeta beni anlatıyo gibisin hemen hemen tüm anlattıkların benim içinde geçerli. benimde bi ilişkim olmustu ben de ona durumumu anlatmıstım ve o da aynen senın eşinin dediği gibi ben senınle cocuğumuz olsun dıye mi evlencem demişti yani durumumu kabullenmişti bunu hiç problem etmedi ama başka nedenlerden dolayı ayrıldık şimdi bi başkasına da aynı cesareti toplayıp anlatabilirmiyim dıye o kdr korkup dert ediyorum ki kndıme hastalığım bi yana bide bunu düşünüyorum üzülmemeye çalısıyorum çünkü senin anlattıkların beni çok iyi hissettirdi. bilemiyorum şuan herhangi bi tedavisi varmı hastalığımın kızlık zarı kapalı olduğu için operasyon sonucu açılırsa belkı adet olabilirmişim ama olmama durumum da var çok kararsızım ne yapayım ne edeyim şuan boşluk içindeyim şuan bana tek iyi gelen şey senin yazdıkların oldu çok teşekkür edrim eğer herhangi bi gelişme olursa seni haberdar edicem sen bnm burdaki dert ortağım oldu ve ben bu durumu kımseyle doğru dürüst konusamıyorum...
Merhaba sizden yanıt alır mıyım bilmiyorum ama sizinle aynı durumu kız kardeşim de yaşıyor ve çok endişeleniyoruz. Hâlâ âdet görmediniz mi diye sormak istedim 🥺

X