rahim iltihaplanması gebeliğe engelmi

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36
CADIARZUselam kızlar lkkez temmuzda rahim iltihplanması oldu.ilaçlarımı düzenli olarak kullandım geçti ancak aradan ikiay geçmesine rağmen tekrar etti ve sanırım çikolata kistimde tekrar etti emin diilim dedi doktorum şimdi öğrenmek istediğim şey gebelik olmazmış bu durumda doğrumuCADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZU

benim bildiğim kadarıyla iltihap tam kurumadan hamile kalamıyorsun.kalsan da bebek düşüyor..
ama çikolata kistiyle ilgili hiç bir bilgim yok.
Allahım yardımcın olsun inşallah.
:Saruboceq:

Rahim iltihaplanması hamileliğin süresini kısıyor

Rahim iltihaplanması hastalığını yaşayan kadınlar, dış gebelik problemi riskini taşıyorlar. Döllenmiş yumurtanın, döl yatağı yerine boruda ya da olmaması gereken bir başka yerde gebelik oluşması sorunu gerçekleşebilir. Norveç'te yapılan bir araştırmaya göre, önceden rahmi iltihaplanmış kadınlarda iki kat daha fazla dış gebelik riski var. Döl dışında oluşan bir gebelik içeriye taşınamayacağı için bunun alınması gerekiyor.

Canım yukarıdaki yazıyı okuduğum bir siteden kopyaladım. İnşallah bir an önce iyileşir ve bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın. Tedavi edilmeyecek bir hastalık değil. O yüzden canını sıkma.

çok saolun kızlar işte biraz takıldım naapıcam bilmiyorum kistimde tekrar nüksetmiş buda iiice kafamı karıştırdı canımı sıktı açıkçası
doktorum bu bilgilerin hiç birini vermiyoda bana naapmalıyım bilmiyorum korkuyorumda biraz tekrar amelyat olmaktan bak flapy senin verdiğin bilgilerin birini bile wermedi dr bilmiyom hayırısı tekrar teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…