Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Sende birşey çıktımı peki canım

Sende birşey çıktımı peki canım
Yok çıkmadı tüplerin açık rahminde gayet iyi dedi ben çocuk için gitmiştim doktorum istemişti sonuçları çalıştığım için geç götürdüm şuan femaraya başladık keşke daha önceden gitseydim rahim filmi çektirip hamile kalanda çokmus ama bende olmadı sendende çocuk için mi istedi

Evet canım çok şükür sıkıntı çıkmamıs ya belki bu ay nasip olur umudunu kaybetme bu arada Allah razı olsun görüntüleme merkezini aradım 1750 çekti bana hemde benim gitmek istediğim doktor ile çalışıyorlarmış oraya randevu aldım bende haftaya inşallah banada hayırlı sonuçlar çıkar

Çok güzel çıkar inşallah sonuçların. Sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin Rabbım oradaki doktorda yorumluyor zaten sonuçları verirken hiç korkma birşey hissetmiyorsun ben ilk uzandığımda masaya ağlamıştım stresten anestezi doktoru çok rahatlattı beni sağolsun allahım güzel haberler duymayı nasip etsin isteyen herkese o ol der ve olur inşallah

İnşallah canım yaa inşallah en hayırlı zamanda hayırlı haberler almayı nasip eder bizlere Rabbim inşallah bizede annelik duygusunu tatmak nasip olur bende korkuyorum birde kasarsam kendimi sonuçlar yanlıs falan çıkıyormuş öyle duymuştum oyüzden anestezili istedim bakalım

Çok iyi düşünmüşsün içini ferah tut güzel haberleri bekliyoruz

Bilmiyorum canım bende var 2 senedir hamile kalamadım ama Rabbim bilir pcos olduğundan haberdar olmayan insanlar hamile kalıyor
Cevap için teşekkür ederim vişnelikek41 , soğan suyu kürü denediniz mi acaba iyi gelir diyorlar ben hiç denemedim. Zaten bugün öğrendim pcos olduğunu. Hiç sivilcem çıkmaz kilom yok reglim düzenli anlamadım gitti wala

Tüpünüz açıldı mı peki

Hangi şehir hangi yerde çektirdiniz acaba

Herkese merhaba bu sabah özel bi görüntüleme merkezinde rahim filmi çektirdim. Ağrım sızım baya oldu çok da zor oldu. Sıvı madde bi türlü tüplere verilemedi işlem uzadıkça kendimi de çok kastım. İlk defa çektirdim. 5,6 deneme sonunda en son doktor kendisi gelip müdahale etti. Umarım hiç birimizin emeği umudu boşa çıkmaz benim de inşallah. Tüpler açıldı mı işlem başarılı mı bilemiyorum sonucum çıktı 1saat içinde. Ekte görünce bilen arkadaşlardan ricam yorumlarsa çok sevinirim.

Eklentiler

• Screenshot_20221125_130349.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 134

Bence kendi doktoruna göstermen daha iyi vakit kaybetme tabi polip rahimde yapışk
Ben daha cektirmedim canım ama izmitteyim ben
Merhaba canım çektirdin mi

merhabalar,
dün öğlen saatlerinde rahîm filmi çektirdim eşimde zor işlem olma ihtimali ollarak bana eşlik etti. işlem kendisi pek ağrılı geçti sayilmaz sadece aparatı takip açtığında biraz rahatsiz hissettim haha ve galiba içeri sivi maddeyi sıkarken karnimin alt kisminda böyle şişkinlik bir baski oldu böyle hafif adet krampı gibi ve bi sicaklik oluştu bi 3/4 dk böyle devam etti sonra ise işlem zaten bitti. işlem sonrasi hafif kanamam oldu onun icin yanima ped almıştım. verilen rapordan sağ ve sol tüplerim açık olduğunu anladim yapışıklık varmıdı yokmumıdı bilmiyorum. herşey anladigim kadar iyi gözüküyor heralda. kadin doğum dan randevu aldim ve merak ediyorum bi sonraki adim ne olucak.

anestezi olmadan zor ben anesteziyle oldum çıktım hiç bir şey anlamadım rahatlıkla geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…