Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Tabii. Ama vardir Allahin bir bildigi. İns tez vakitte yavrunuza kavusursunuz. Ameliyat sonrasi adet normale dondu mu peki
Yok canim yaaa lekelenmem var 7 gundur bugun histereskopi yapan doktoruma gidicem bi cunku adet sonrasi Hsg cektirmem lazim adetlimiyim yoksa icerdeki kanımı atıyo rahim bilemedim

İnsallah adetin normale doner. O normale donerse bebegin kendiliginden olma ihtimai de artabilir bence
Bugun adet sokturucuye basladim bile canim 6 tane embriyom var beni bekliyorlar dondu yavrucaklarim o yuzden cok umutlu degilim kendiligimden olma konusuna adet sokturucu bitsin adet olim pesine HSG pesine transferim var insaAllah

Bugun adet sokturucuye basladim bile canim 6 tane embriyom var beni bekliyorlar dondu yavrucaklarim o yuzden cok umutlu degilim kendiligimden olma konusuna adet sokturucu bitsin adet olim pesine HSG pesine transferim var insaAllah
İste sizin firsat olmamis zaten kendiliginden olmasina. Heme tup bebek tedavisine basladiginiz icin. Bir de adet sokturucu falan kullaniyorsunuz tabii su anda olmaz. İns tup bebekle gonlunuzdeki neyse olur en hayirli saglikli ve guzel bir sekilde

Aminnn Allah razi olsun Rabbim isteyen butun kardeslerime ve banada nasip etsin evlat kokusunu

bence 1 yıl beklemeyin, bende 1 yıl bekledim herşey normal tüm değerlerim, bu ay hsg çektirdim onda da herşey normal çıktı. şüpheleniyorduk tüpler kapalı mı diye değilmiş bakalım bi süre daha olmazsa aşılama önerdi doktorum

Ben de bugün çektirdim sizler için fikir olması için tecrübelerimi paylaşmak istedim. Öncelikle benim filmimi doktorum kendi çekti ve anestezisiz olarak çekti bir parça acıdı evet ama dayanılmayacak bir ağrı asla değil bir kaç dakika zorlayıcı oluyor sadece şimdilik sonrasında bir ağrı yaşamadım hafif hafif sızlıyor o kadar. Kendimi çok korkutmuştum koktuğum kadar asla değilmiş

Bisey sorabilir miyim, adetim az once başladı da, ben hsg randevusu aldim ayin 2 sine verdiler, gecen ay adetim lekelenme tarzinda 10 gun sürdü de bu ay uzamamasi icin ve tam kanama görmek için ne yapabilirim. 7 günü gecerse pazartesiye sallanirsa sorun olur dediler

Adetiniz bittikten kac gun sonra gittiniz benim.adetim yeni basladida uzun surerse hafta sonu gircek araya diye korkuyorum o zaman sıkıntı olur dediler

Merhaba bol bol maydanoz ve dereotu tüketin adet söktürücü olduğu için işe yarar umarım,benim regl 6 gün sürmüştü 9. günde anestezili olarak çektirdim.

Ben de o şekilde biliyorum adet bitiminden sonraki bir kaç gün sanıryorum rahim tekrar kalınlaşmasan çekilmeli

Ben de o şekilde biliyorum adet bitiminden sonraki bir kaç gün sanıryorum rahim tekrar kalınlaşmasan çekilmeli
adet bitiminden sonraki ilk birkaç gün içinde çekilmesi gerekiyor diye biliyorum.
Adetim persembe basladi ama bugun bitti normalde 1 hafta sürer, azaldi resmen siline geliuo sadece leke gibi, bu ayda cektiremiycem sanirim onumuzdeki ay söktürucu hap alsamds çektirsem olur mu ki

Dayanilmayacak bir aci degil.. oyle ki yaptirdiktan sonra tekrar ise dönmüstüm.

Merhaba, ben şehir hastanesine gidiyorum normalde orda çekmediler özele yönlendirdiler, doktorum biraz ağrılı kişiden kişiye değişiyor acı eşiğiniz düşükse anestezi öneririm dedi. ben cesaret edemediğim için anestezi aldım. 1saat sonra herşey normaldi,ağrım falanda olmadı sonradan. Kişiye göre değişiyor, kimisi hiç birşey anlamadım diyor, kimisi çok agrı oldugunu soylüyor. Bence hiç kendinizi strese sokmayın ve özel bir hastaneye gidin anestezili çektirin kurtulun, zaten zorlu bir süreç içindeyiz birde böyle agrı acı gözümüz korkmasın daha fazla... ben 3750 ye çektirdim. Madem anestezili çekmior alın sonucunu götürün doktorunuza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…