Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Arkadaşlar rehim filmi cektirmem gerekiyor fakat jinekologumu genel anestezi için ikna edemedim:çok üzgünüm: Yaptığım araştırmalar son derece gözümü korkuttu.Bu konuda tecrübesi olan arkadaslar paylasırsanız cok mutlu olurum.Şimdiden tesekkürler.
Canımm korkma anestezilik hic bisey yok evet canının acıdı bi nokta var ilacı içine sıktığında kasıkların patlıcak gibi oluyo ama en fazla 1 2 dakika bu acı işlemin kendisi 5 dakkika Rabbim hayırlı sonuçlarla karşılaştırsın inşallah hiç korkma♥️

Merhaba t rahim ameliyatı sonrası hamile kaldınız mı
Merhaba 12 eylulde t rahim ameliyatı oldum bugün 5.gun bitti regli oldum bi 15 20 gün korunarak dinlenmem gerek daha sonrasında hamile kalırsam tekrar sizinle paylaşırım 😍🙏 ben 4 kimyasal gebeligim oldu yeni ameliyat olabildim biraz dinlendikten sonra allahin izniyle inşallah olacak ❤️

Merhaba 12 eylulde t rahim ameliyatı oldum bugün 5.gun bitti regli oldum bi 15 20 gün korunarak dinlenmem gerek daha sonrasında hamile kalırsam tekrar sizinle paylaşırım 😍🙏 ben 4 kimyasal gebeligim oldu yeni ameliyat olabildim biraz dinlendikten sonra allahin izniyle inşallah olacak ❤️
T rahim sonrasi tekrar hsg istedilermi ?

Bende 3 agustosta olmustum tekrar hsg cektirdim gecen hafta carsamba gunu yine T sekli cikti ameliyati yapan doktor saskin tup bebek yapan doktor saskin perisan oldum transferim olcakdi Allahtan tup bebek doktorum Ameliyat videomu izledide transfer yapabiliriz dedi neden tekrar Hsgde T sekli cikti anlamadim histereskopi yapan doktorum dedi ki yanlis açıdan cekmislerdir dedi insaAllah transferde sorun yasamam bu yuzden cok endiseleniyorum

Bende 3 agustosta olmustum tekrar hsg cektirdim gecen hafta carsamba gunu yine T sekli cikti ameliyati yapan doktor saskin tup bebek yapan doktor saskin perisan oldum transferim olcakdi Allahtan tup bebek doktorum Ameliyat videomu izledide transfer yapabiliriz dedi neden tekrar Hsgde T sekli cikti anlamadim histereskopi yapan doktorum dedi ki yanlis açıdan cekmislerdir dedi insaAllah transferde sorun yasamam bu yuzden cok endiseleniyorum
Bencede yanlış çekilmiştir bence hiç üzülme ve canını sıkma Allah gönlüne göre versin inşallah psikolojinin iyi tut transfer öncesi Allahin izniyle olacak insallah benimde hsgm yanlış çekilmişti tüpler kapalıydı hsg de ama ben hamile kalıyordum sürekli yanlış cekebiliyorlar özelde mi çektirdin hsg yi devlet hastanesinde mi

Bencede yanlış çekilmiştir bence hiç üzülme ve canını sıkma Allah gönlüne göre versin inşallah psikolojinin iyi tut transfer öncesi Allahin izniyle olacak insallah benimde hsgm yanlış çekilmişti tüpler kapalıydı hsg de ama ben hamile kalıyordum sürekli yanlış cekebiliyorlar özelde mi çektirdin hsg yi devlet hastanesinde mi
Ozelde cektirdim canim insaAllah oyledir cunku bi iki gune adet olcam transfer sureci baslicak

4 senelik evliyim son 1 yıldır bebek istiyoruz 1 kere dış gebelik geçirdim sonra ilaçlar vs 1 sene daha bekledim doktorum hsg istedi bugün çektirdim yorumlardan çok korktum ama 10 dakikalık işlem için +1000 tl fark vermek istemedim fakat pişman oldum ben regl ağrısı da çok çekiyorum ama bu başka bişiydi çok kötü oldum öncesinde ağrı kesici vurmalarına rağmen 3 kere sıvı veriyorlar ama inanılmaz bir acıyla bayılacak gibi oldum bi an ama allahtan geçti sonuçlarım da temiz çıktı şükürler olsun

Merhaba hanımlar, izmir de guncel olarak rahim filmi cektiren var mi? Hangi hastane ve fiyat konusunda paylaşım yapabilir misiniz

Ay bende hsg cektircem de regl olamiyorum bi türlu ya. Doktor duphaston verdi bakalim ne olacak kullanan varsa fikir verebilir mj

X