Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Siz yine de üzülüp strese sokmayın kendinizi, özellikle gebelik düşünüyorsanız inşallah bu ay olmazsa da gelecek aylarda güzel haberler alırsınız

Rahim filmi çekinecek olan varsa ve burayı okuyorsa KESSSİNLİKLE korkmayın ben burdaki yazıları okuya okuya kafayı yiyecek duruma gelmiştim hsg felan çekinmeyecektim artık korkudan o derece sonra Allah razı olsun doktorumdan ben sana anestezi felan vermeyecem dedi söz veriyorum canın hiç acımayacak dedi Allahın izniyle ve doktorumunda desteğiyle iğne acısı kadar bile acım sızım olmadı çok şükür tüplerim açıkmış rahim şeklim güzelmiş adetim bitince 3.gün gitmiştim hsg çekindim veeee sonuç hamileyim Rabbim isteyen tüm annelerin kucağını doldursun inşallah

iki hsgnin arasında ne kadar zaman var yani ne kadar olmalı

Yaaa inanmıyorum çok sevindiimm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım benim

iki hsgnin arasında ne kadar zaman var yani ne kadar olmalı
Bilmiyorum net kesin ne kadar Aralık olacağını. Ben tedavi görüyorum doktorum herşeyi baştan başlayalım dedi. Diğer yerde çekilen baştan savma olmuştu o yüzden tekrar rahim filmi çektim.

Merhabalar , bende rahim filmi çektirdim, acı ağrı sızı herhangi bir his yoktu yani diyeceğim o ki lokal ya da genel anestezi yapmana gerek yok normal muayeneden hiçbir farkı yok.

rahim filmi hangi durumlarda cekiliyor veya isteniyor acaba her sey saglikli ilerleyen bir bireyede cekiliyormu yada bu kisilerdede sorun cikiyormu tuplerde tikaniklik vs

Merhaba. Ben de cevat beyde çekinmek istiyorum da acı eşiğim düşük korkuyorum biraz. Telefondan randevu almak yeterlimi, bir de cevat bey tüpler tıkalıysa açıyormu o esnada

Merhaba. Ben de cevat beyde çekinmek istiyorum da acı eşiğim düşük korkuyorum biraz. Telefondan randevu almak yeterlimi, bir de cevat bey tüpler tıkalıysa açıyormu o esnada

Hiç acımıyor ben çok mızmızım emin olun vajinal muayene gibi sadece ben çok heyecan yaptım. Tüpler tıkalıysa ne yapıyorlar bilmiyor ama o anda yapılmaz sanmıyorum. Minik tıkanıklar hemen açılıyor ama. Telefonla randevu almak yeterli.

Ay hadi insallah ben de mizmizim maalesef, bazen ultrason cihazini yerlestirirken bile heyecan yapiyorum. Tesekkur ederim

Ay hadi insallah ben de mizmizim maalesef, bazen ultrason cihazini yerlestirirken bile heyecan yapiyorum. Tesekkur ederim

Rica ederim Ben de aynıyım, ama rahim filmi önemli çektirin rahatlayın. İçiniz rahat olsun hiç acımıyor biz endişe edip panik oluyoruz sadece.

Rica ederim Ben de aynıyım, ama rahim filmi önemli çektirin rahatlayın. İçiniz rahat olsun hiç acımıyor biz endişe edip panik oluyoruz sadece.
Önümüzdeki ay kismetse cektirecegim cunku biraz zaman kaybettim zaten, en azindan aklimdan ciksin belki sorun varsa cozulmesi lazim

Önümüzdeki ay kismetse cektirecegim cunku biraz zaman kaybettim zaten, en azindan aklimdan ciksin belki sorun varsa cozulmesi lazim

Ben de kendi isteğimle gidip çektirdim, sorun varsa erkenden çözüm bulayım diye. Hamdolsun sorun çıkmadı ama film çekildikten sonra gebe kaldım. Etkisi illa ki oluyor.

Ben de kendi isteğimle gidip çektirdim, sorun varsa erkenden çözüm bulayım diye. Hamdolsun sorun çıkmadı ama film çekildikten sonra gebe kaldım. Etkisi illa ki oluyor.
Ne güzel, Allah sağlıkla kavuştursun inşallah. Ben de yeni öğreniyorum rahim filnin varlığını, keşke önceden öğrenseydim diyorum 4 ay geçti boşa belki.

Bende 2013 yilinda ozel bir has.cektirmistim benim kanallarim tikaliymis öyle canim yandi ki anlatamam aciya dayanikliyimdir ama bu aciya dayanamadim aksama kadar agri cektim ve sonunda ayaga kalkacak durumda degildim esim abulansi aradi hastaneye goturduler cok zordu benimki belki de tikali olunca agridi bilemem ama yegenim cekildi hic agri olmadi onda kanallari acik cikti belki bu sebeptendir belki de kisiden kisiye degisiyor

Ne güzel, Allah sağlıkla kavuştursun inşallah. Ben de yeni öğreniyorum rahim filnin varlığını, keşke önceden öğrenseydim diyorum 4 ay geçti boşa belki.
Çok teşekkür ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin Ben de aynı sizin gibi düşündüm 1 yıldır boşa gebelik için uğraşmışım

Yok canım ekstra bisey yapmadım kist yoktu sadece tıkanıklık varmıs onu açtılar rahim filminde
Hmm ne güzel sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim isteyen dileyen herkese de hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah canım dua et sende bizlere hamilesin duan kabul olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…