Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Merhaba bende cektirmek istiyorum ilacli Rahim filmi ozel devlet farketmez genis bilgi verirmisiniz tecrubenizden faydalanalim

Bende çektirdim geçen hafta anestezi altında girip çıkmam 15 dakika sürdü çok şükür hiç Bi acı sıkıntı yaşamadım

Ben istanbul şişli echomarda cektırdım. 2 ay once. gırmem cıkmam 15 dakıka surdu. 700 tl. sadece regl agrısı gıbı bı agrı oldu.

Ben istanbul şişli echomarda cektırdım. 2 ay once. gırmem cıkmam 15 dakıka surdu. 700 tl. sadece regl agrısı gıbı bı agrı oldu.
Bende orda çektırmiştim çok kolaydı ve BEn çok korkuyordum korktuğun gibi çıkmadı ve millet abartmayı seviyor BM inanmıyorum öyle abartanlara insanları korkutuyorlar

Merhaba ben de 3 yıl önce anestezi altında çektirdim korktugum için borde vajinusmus atlattigim icin hala da alttan baktirmada sorunum var ondan oturu anestezili yaptırdın özelde rahat geçti siz iyice uyumadan yapmıyorlar kuş gibi :) sadece bittikten sonra o gün çok hafif kanamam oldu çok çok az okadar

Merhaba bende gecen ay cektirdimm ama bayilttilar zaten hicbise anlamadim normal gibi kalktim sadece 1 2 gun kanama geciriyosun okadar bitiyo

merhaba bende şişli echomar da çektireceğim ama anestezi yokmuş orada... 6 ay vajinismus yaşadım... çok korkuyorum ne yapacağım ben ya

merhaba bende şişli echomar da çektireceğim ama anestezi yokmuş orada... 6 ay vajinismus yaşadım... çok korkuyorum ne yapacağım ben ya
Merhaba bende geçen sene mayıs ayında orda çektirdim ve bende evliliğimin ilk 3 ayında vajinusmus yaşamıştım ama inanın korktuğum gibi olmadı sadece hafif bi regl ağrısı 5 dakika bile sürmüyor ne kadar rahat olursanız okadar kolay geçer

yoğun adet kanaması bittikten sonra hani kahverengi leke gelir ya kahve telvesi gibi o lekelenme gelirken çekim yapılabiliyor mu ?

Yarım saat önce çektirdim.gayet iyim. O esnada ağrı oldu az buçuk. Dayanabilirdim panik atak olmasa idi. Rahat olmak gerek. Ben biraz kaskatı kesildim

merhaba kısmetse bende orada çektireceğim ama yoğun kanama bittikten sonra lekelenme geldiğinde de çekiyoruz dediler... siz de öyle mi çektirdiniz acaba ? çok da korkuyorum ama ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…