Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Hsg için adet bittikten sonra ilişki olmadan gel dediler ama ilişki olmadığı takdirde bu birkaç gün ertelenebilir mi ki yani sokağa çıkma yasakları vs birkaç gün ertelememiz gerekse yine yaparlar mı sizce böyle bişey yaşayan oldu mu

Bende yeni çektirdim. Özel bir hastanede 650tl tuttu. Beni de çok korkutmuslardi ama çok rahat geçti. Adet agrisi gibi oda ilaç verilirken. Doktorum ilk ay için umutluyum demişti ama ne yazikki olmadı. Bu ay ba

canım bende geçen ay çektirdim.sol kanalım da kapalıymış açıldı.ama hiç bir acı,ağrı falan olmadı sakin ve rahat ol.10 dakikalık bir işlem.
merhaba siz kime gittiniz acaba? herhangi bir doktora gitsek olur mu? ankaradayım ben

Bende carsamba gunu cektirdim.Anestezi istemedim ama hastane anesteziyi zorunlu kilmis 2 tane hasta reaksiyon verip soka girmisler daha once aciya dayaniklilik oranlari dusukmus bu yuzden reaksiyon gostermisler.Islem kisa surmus esim soyledi 10 15 dakika surdu die benim cok sukur herseyim temiz cikti bir tikaniklik yara vs hicbir sorun cikmadi🤲

Ben luleburgaz da bir nefes hastanesinde çektirdim memnun kaldım açıkçası muhabbet ederken geçti. Tabiii acı oluyor ama dayanilmayacak kadar değil. Yapan doktoruna eli hafif olması gerek zart zurt hareket yaparsa acı olur bence

Inşallah çıkmaz çikolata kisti var değerleri çok yüksek çıktı o yüzden istediler ama ben 1 aydır kaçıyordum. Pazartesi muayene olacam tekrar artık ne zamana randevu veririse teşekkür ederim bilgi verdiğin için
merhaba çektirdiniz mi acaba nasıl geçti

Merhaba Ankara için tavsiye edeceğiniz bir yer var mı kızlar??
Baskntte cektrdim.. 10dk icn anesteziye gerek mi vardi diyen gicik bi kadn disinda sorun yoktu. Bn 10kati para vermyi goze almsm korkumdan.. oraya yatmsm neyin tantanasini yapyor anlamadm..anestezisiz 78 tl orda bilgnz olsun. Muayene de olmnz gerekyor 250 tl de muayene

Mer
en son subatta cekildim 500 tl odedim o kadar rahat ve ağrısız bir film olduki kadın bana bitti bu kadar dediğinde inanamadım bu kadar kısacık sürdügüne...
en son subatta cekildim 500 tl odedim o kadar rahat ve ağrısız bir film olduki kadın bana bitti bu kadar dediğinde inanamadım bu kadar kısacık sürdügüne...

Canim hangi hastanede cekildin aceba bende arastirma icindeyim rahim filmi icin fiyatida uygunmus

ben üniversite hastanesinde çektirdim 120 tl gibi bi ücret ödedim ama insan yerine koymuyorlar o kadar kötü geçti ki psikolojik tedavi almak zorunda kaldım. zaten çok zor bi işlemdi bana göre filmi zorla çektiler sonra birden kalk hadi dediler ben kalkmaya çalıştığımda gözüm birden karardı yere düştüm bayıldım oda da kimse yok beni bırakıp gittiler allahtan eşim koştu geldi beni görüp. Sarılıp ağladık sadece kendime geldiğim de. Böyle sağlık çalışanlarına allah biraz merhamet versin. Bana kalsa özelde çektirirdim ama malesef bulunduğum bölge de bırak özel hastaneyi devlet hastanesi bile doğru düzgün yok.
hangi ilde çektirdiniz acaba bende üniversite hastanesinde çektireceğim anestezisiz olacak dediler korkuyorum biraz

Ben iki sene önce echomar da oldum böle adet ağrısı oldu ama dayanılmayacak gibi değil zaten anlık hemen geçti. Bugün de Fulya açık emarda oldum nerdeyse sıfır ağrı diyebilirim👍🏻

Arkadaşlar rehim filmi cektirmem gerekiyor fakat jinekologumu genel anestezi için ikna edemedim:çok üzgünüm: Yaptığım araştırmalar son derece gözümü korkuttu.Bu konuda tecrübesi olan arkadaslar paylasırsanız cok mutlu olurum.Şimdiden tesekkürler.
Merhaba 2019 ekim yada kasım ayında çekildim. Erdem hastanesi çakmak da. Anestezili yaptırdım. Sizede tavsiyem anestezi li yaptırın. Sizi korkutmak istemem ama uyandığımdaki sancı bile bana yetmişti. Çok uzun süreli değildi ama. Sonra normal hayata dönüyorsunuz. Kısa bir işlem ama yine yaptırmam gerekse yine uyumayı tercih ederim😊

Merhabalar
Aynı sorun bende de mevcut. Ayni yerde hsg cektirmışiz. Tüp ameliyatı oldunuz mu. Bende korkuyorum olmaya. Sonuç nedir? Cevaplarsanız çok sevinirim.

X