Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Evet canım benimki eski sistemmiş cok acı çektim ama doğru c kollu acıtmıyomus sanada hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin Rabbim

Evet ben İstanbul'dayım fiyatlar çok yüksek 700den basılıyor 1500e kadar denk geldim o yüzden sizinkini merak etmiştm. Teşekkürler
Ben de 400 tl e anlaştım hiç ağrı olmayacağı söylendi yarın çektireceğim eğer söyledikleri gibi olursa yönlendiririm çekilmediyseniz henüz

4 ay oldu canım hiçbi sıkıntı cıkmadı cok güzel dendi ama hamile kalamadım

Aman sıkıntı olmasında en önemlisi o
Rabbim tez zamanda sağlıkla nasip etsin
Kan değerlerine falan baktırdınmı? D vitaminin ,demir, B12, folat ne alemde?
Bide ovulasyon test kullanıyomusun canım ben 2 aydır kullanıyorum yumurtlama zamanlarını güzel tespit ediyo öneririm
Belki senin yumurtlama dönemin sandığının aksinedir kaçırıyor olabilirsin

Kan değerlerim güzel bi d vitaminim düşüktü ona da takviye aldım ve denize gittim folik asit kullandım bitti

Ovulasyon kullandım 3 ay yumurtlamam adetten önceki 14. Gün oluyo dr da da takip ettirdim nasip diyorum ben başka bişey değil

Canım, günaydın. Nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama Kurtköy Ersoy hastanesinde ben 450 Tl ye çektirdim ay başında. Bilgin olsun. Buna muayenede dahil.

Canım, şimdiden çok geçmiş olsun. Şöyleki film öncesi ilişkiye girmeyin girecekseniz de tabiki korunmnız gerekiyor ki olası bir gebelik varsa bebek zarar görmesin ilaçtan. Sonrasında da ilk bir hafta ben antibiyotik kullandım. Bana dr film sonrası korunun demedi. Kimisi korunulmasını tavsiye ediyormuş. Benim dr gün aşırı ilişki tavsiye ertti. Tüplerim açıktı benim zaten filmi çeken kadın doğum dr yani ilacı o veriyor radyoloji uzamnı da çekiyor. o an değerlendiriyo dr zaten söylüyor sana böyle işte canım.Sana da kolay gelsin bu yolda. Benim rahim kasılmalarım çok olmuştu onun ağrısını çok hissettim şiddetli bir şekilde. İlacı verirken hiç acımadı benim.

Sanırım benimki de eski sistemdi. Baya uğraştı dr. Bnirde benim rahim ağzı çok darmış dr bile zorlandı açarken. İğne falan yaptı içeri o aletler içimde bekledim iğne etkisini göstersin diye. E tabi rahime dışardan müdahale olduğundan rahim istemsiz kastı kendini o kasılma ağrısı beni bitirdi zaten. İlaç verirken hiç birşey hissetmedim bile. ama çok şükür sıkıntı çıkmadı sonuç tüpler aç.ık. denemeye devam

Ben de oculasyon testi kullanıyorum 2 aydır ama tık yok ne gelen var ne giden

Teşekkür ederim canım sanada geçmiş olsun
Sende özelde mi yaptırdın? Kuzum öncesinde birliktelik olamazki adetliyim zaten:) bugün 6.günüm yarın yıkanırım öbür gün yani 8.günde filmi çektiricem inşallah dört gözle bekliyorum:) benim yumurtlama günüme daha var geçen ay mesela 19-20.günde ovu testim pik olmuştu. İnşallah tez zamanda sağlıkla hamile kalırız Ben film sonrası 3 gün beklerim inşallah sıkıntı olmaz doktora sorucam tabi ama inşallah antibiyotik vermez :-(

Canım, günaydın. Nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama Kurtköy Ersoy hastanesinde ben 450 Tl ye çektirdim ay başında. Bilgin olsun. Buna muayenede dahil.

İyi akşamlar canım bu arada bende ataşehirdeyim orası daha uygunmuş iyi olurdu aslında ama Kurtköy daha uzak bana eşim sadece sabah iş yerinden izin alacak öyle gidicez vaktimiz kısıtlı yani:-(
Kadıköy sonomedde çektircem inşallah
Bilgi için teşekkür ederim:)

Kadiköy de ne kadar fiyatı acaba bize bilgilerini verir misin çektirdikten sonra.inşallah en kısa zamanda kavuşuruz hepimiz meleklerimize

Kadiköy de ne kadar fiyatı acaba bize bilgilerini verir misin çektirdikten sonra.inşallah en kısa zamanda kavuşuruz hepimiz meleklerimize

Amin inşallah tabiki yazarım
randevum çarşamba bende burdaki yorumlar üstüne şişli echomarı aradım ben Anadolu yakasında oturduğum için sekreter dediki Cevat bey Kadıköy'e geçecek isterseniz orda yaptırabilirsiniz size daha yakın diye
İyi olur dedim echomarla aynı fiyat 650 tl
herkes çok memnun sorunsuz yaptırdığını söylediği için bende oraya karar verdim inşallah sorunsuz atlatırım bende
Sonomed'te de c kollu aynı cihaz varmış
Zaten o günde orda Cevat bey olacakmış
Ben işlemi bayan yapsın ama Cevat bey'de orda olsun dedim olur dedi Cevat bey değerlendirir dedi

Merhaba canım bu sabah çektirdim o kadar kolay geçtiki 5 dakikada işlem bitti toplamda 10 dakika falan sürdü ilacı verirlerken bile hiç hissetmedim dedikleri kadar varmış sonomed iyi bir yer çok şükür tüplerim açıkmış hsg sonrası Cevat beyle de görüştüm
Kağıtta sonucuma "hafif arkuat uterus" diye yazıyor internetten anlamına baktımda arkuat uterus kalp şeklinde rahim demekmiş...
Hsg'den birkaç saat sonra leke geldi arayıp sordum normalmiş olabilirmiş

Çok sevindim senin için ben şimdi ovülasyon testi yapıyorum bakalım bekliyorum adet olunca arayacağım orayı çok teşekkürler cevabın için

Çok sevindim senin için ben şimdi ovülasyon testi yapıyorum bakalım bekliyorum adet olunca arayacağım orayı çok teşekkürler cevabın için

Rica ederim canım bende 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum pik günlerini ,öncesini ve sonrasını da hep değerlendirdim ama
nasip işte vakti gelmeden olmuyo
Son 11 tane testim kaldı bu ay henüz başlamadım bugün adetimin 10.günü
bu aralar birazda rahatsızım zaten
12.günde başlamayı düşünüyorum
İnşallah seninde adetin değilde bebişin gelir
Allah hepimize sağlıkla nasip etsin

3 gün önce devlet hastanesinde rahim filmi çekildim .Eski sistem ve anestezisiz. Acımadı desem yalan olur. Ama 3..4 dakikalık bir acı. Bunu düşünüp şimdi biticek dedim .Bazı insanların acımıyor, bazlarının çok acıyor.
İşlemden önce ağrı kesici ve antibiyotik başlandı. Antibiyotik midemi mahvediyor
Rahme aletleri yerleştirdikten sonra iğne yapıldı. Ben kendimi kasmamaya çalıştım .Tüpler açık çıktı.. odaya gir ,soyun ,film çekilip,giyin derken toplam 10 dk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…