Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Bursa da fiyatlar nasıl acaba çektiren var mı

Yok şart değil canım burda kadın doğuma muayne olup sonra rahim filmi çektirirler illaki doktorun şart değil başka yerde ve hastanedede yaptirabilirsin
Araştırmadaydi degilmi onerebileceginiz bir doktor varmı zaten Mersin'e gideceğiz bu ay nasip olursa

Canım ben 4 buçuk yıl önce çikolata kıstı ameliyatı oldum orada öğrendim iki tüp de kapalı olduğunu doktor açılmadı direk tüp bebek yap yoksa çocuğun olmaz dedi. Tabi bunun üstüne tüp bebek yapmak için tekrar rahim filmi devlet de çektirdim orada da kapalı denildi hatta uğraştılar açılmadı ben tüp bebek yaptım hamile kaldım ama bebeğim kalbi durdu kürtaj oldum.tekrar tüp bebek için maddi imkanım yoktu o yüzden bitkisel ve hacamat sülük e yöneldim seanslar halinde yaptım dua çok ettim en sonunda kadınlar kulübünde bir arkadaş aynı benim yolundan geçmiş beni etiketledi özellikle cevat hoca ya gitmemi istedi
Kendi tüp ler i açılmış . bende fiyatı yüksek geldi bir rahim filmi için diye 1 yıl bekledim tabi hacamat sülük seans lar ima devam ettim
En son eşim kaybedecek birşeyin yok tüp bebeğe bir dünya para gidecek git bir bunu da dene olmazsa nasip dedi
Bende aldım gittim hala açılmaz diye düşünüyorum girdim 5 dakika da açıldı şok oldum tabi
Şimdi aradaki farkı anlatayım normalde devlet hastanelerinde rahim filmi çekilirken ağrı olma nedeni rahım yukarıda olduğundan çengel takip aşağı çekiyorlar ve rahim ağızından sıvı gönderiyorlar tabi tüp e pek baskılı gitmiyor diye düşünüyorum çünkü ben sadece aletin acısını hissettim yani sıvının verdiği acı yi baskı yi hissetmedim.
Ancak cevat hoca nin aletleri son teknoloji rahim aşağı çekilmiyor aksine aleti incecik bir şeyle içine gönderiyorlar direk tüp ucuna gönderip tüpe sıvı gönderiyor benim ki bu şekilde ikisi de açıldı ve inan hiç ağrı kanama falan olmadı
Ben devlet hastanesinde çektirdim kalktım masa kan gölüne dönmüştü yani şok a girmiştim

canım çok güzel anlatmışsın. bende laraskopi ameliyatı oldm1 tüpüm tıkalıydı onu açmaya çaıştılar. sonrasında 2 kere rahaim filimi çekildim ve 2 tüpümde tıkalı ama 1 tüpümde hem tıkanıklık hemde gebeliği engelleyen bir tıkanıklık var. doktor ameliyatla bu tüpü almamız lazım dior. acaba gitsem işe yararmı. doktora gittiğinizde size söylüyormu açarız veya tedavisi yok die. ücret ne kadardı acaba

canım çok güzel anlatmışsın. bende laraskopi ameliyatı oldm1 tüpüm tıkalıydı onu açmaya çaıştılar. sonrasında 2 kere rahaim filimi çekildim ve 2 tüpümde tıkalı ama 1 tüpümde hem tıkanıklık hemde gebeliği engelleyen bir tıkanıklık var. doktor ameliyatla bu tüpü almamız lazım dior. acaba gitsem işe yararmı. doktora gittiğinizde size söylüyormu açarız veya tedavisi yok die. ücret ne kadardı acaba
Canım ben mail attım kendilerine onlar benden eski rahim filmlerini istediler gönderdim öyle aradılar yani tıkanıklık nerde falan diye iyice bakıyorlar ona göre sana dönüş yapıyorlar benim sadece rahim gözüküyordu tüp ler hiç gözükmüyordu açıldı çok şükür inşallah senin de açılır yalnız hacamat sülük kesinlikle yaptır ben onun fayda ettiğine çok inanıyorum

Canım ben mail attım kendilerine onlar benden eski rahim filmlerini istediler gönderdim öyle aradılar yani tıkanıklık nerde falan diye iyice bakıyorlar ona göre sana dönüş yapıyorlar benim sadece rahim gözüküyordu tüp ler hiç gözükmüyordu açıldı çok şükür inşallah senin de açılır yalnız hacamat sülük kesinlikle yaptır ben onun fayda ettiğine çok inanıyorum

onuda bulmak zor cnım ya sülük hacamatt yaptıramam beni kan tutuyor bayılır giderim olaralr da :KK70:

onuda bulmak zor cnım ya sülük hacamatt yaptıramam beni kan tutuyor bayılır giderim olaralr da :KK70:
Hadi ya ama sen hiç görmüyorsun ki normal muayene eder gibi alttan gönderiyorlar sen hissiyat bile duymuyorsun valla ne bıçak acılari çektim o yüzden hiç değilse sünnet şifa dedim iyi ki demişim çok faydası var

Hadi ya ama sen hiç görmüyorsun ki normal muayene eder gibi alttan gönderiyorlar sen hissiyat bile duymuyorsun valla ne bıçak acılari çektim o yüzden hiç değilse sünnet şifa dedim iyi ki demişim çok faydası var

hamile kalabildin mi canım

X