Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Yok 1 kere cektirdim sonucuna yaziyorlar zaten hem rapora yaziyorlar hemde cd sini veriyorlar. ben sonucu alir almaz kendi doktoruma goturdum doktorum sonucu acikladi
ya öylemi bende 2 kere çektim ama devlet hst çektim bana sadece cd verdiler rapor vermediler benmde ilki ikisi kapalı çıktı ikinci filmde ise biri açık biride çok hafif geç,iş var dediler kafam okadar karışık ki anlatamam

Merhaba kardeşim bazen hsg çekimleri sırasında kontrast maddenin yoğunluğunun baskısıyla tüplerde açılma olabiliyor. Yoğun kanamanın ve ikinci sonucunun sebebi budur muhtemelen. Aslında iyi olmuş yani

Merhaba kardeşim bazen hsg çekimleri sırasında kontrast maddenin yoğunluğunun baskısıyla tüplerde açılma olabiliyor. Yoğun kanamanın ve ikinci sonucunun sebebi budur muhtemelen. Aslında iyi olmuş yani
evet zaten b.r. açık diyince çok sevindim özel hs aşılama yapın dedi devlet hst de 6 ay kendi kendine hamile kalmanı bekleyelim dedi 2 senedir evliyim çevre baskısından dolayı çok istiyorum çok kararszızım

Çok iyi anlıyorum sizi aynı durumdayız. Fakat benim eşimde varikosel vardı iki senelik evliydim çok baskıdan dolayı iki kere aşılama yaptırdım ikisi de tutmadı maalesef. Şimdi tüp bebek düşünüyorum inşallah Rabbim gönlünüze göre versin. Bu tercih size kalmış. eşimin işi sebebiyle çok sık görüşemiyoruz. Bunun için aslında ben beklemek yerine bir dizi aşılama işlemlerine girişmiştim. Bekleme imkanım olsaydı belki altı ay kadar denerdim.

Merhaba arkadaşlar;
Benim adetim cuma akşamı bitti. Doktorum bittiği gün randevu al demişti, ancak akşam bittiği için hastaneyi aradığımda kapanmıştı. Adet günü bitiminden 3 gün sonra da çekilebilir miyim sizce? yoksa 1 ay daha mı beklemem gerekli

Kızlar lütfen Echomar a gidin kesinlikle iki tüp um de kapalı idi çok şükür ameliyat lar a rağmen açılmadı orada cevat hoca açtı

sizin de tüpleriniz mi tıkalıydı acaba :?

zaten adetin bitiminden 2 3 gün sonraya gün veriyolar normAlde benim ikisindede öyle yapıldı

Kızlar lütfen Echomar a gidin kesinlikle iki tüp um de kapalı idi çok şükür ameliyat lar a rağmen açılmadı orada cevat hoca açtı
nasıl açtı acana hsg çektirerek mi ve hamile kaldınız mı acaba çünkü açılsada gene tıkaniyomuş diye duymuştum benimde biri tıkalı biri açık

sizin de tüpleriniz mi tıkalıydı acaba :?
Hayır benim iki tüpümde açık çıktı çok şükür. Ben radyoloji teknisyeniyim yani doktor eşliğinde hsg işlemini çeken kişi zamanında çok hsg çektim başıma geleceğini bilmeden oradan biliyorum çoğu çekim esnasında tıkalı tüpler açılıyor kanama sebebi ve şiddetli ağrı sebebi bu olabiliyor

aaa gerçekten doğru ben ilk hsg de hiiçç ağrı hissetmedim filmden çıktım otobuse bndim eve gittim ikisi kapalı çıktı ikincisinde ise resmen ölümden döndüm kalktığımda ise sedye kanlar içinde kalmıştı demekki o zaman açıldı

nasıl açtı acana hsg çektirerek mi ve hamile kaldınız mı acaba çünkü açılsada gene tıkaniyomuş diye duymuştum benimde biri tıkalı biri açık
Canım mayıs 9 da yeni açıldı benim konulara bakarsan ben çok uğraştım ameliyatlar oldum yine de açılmadı ancak hacamat sülük bitkisel çok şey yaptım en son rahim filmi için buraya gittim çok özel bir aletleri var direk tüp içine girip öyle sıvı veriyorlar yani benim ameliyatlar da bile açılmadı çok şükür burası vesile oldu ikisi de açıldı

Muhtemelen o zaman açılmıştır gözünüz aydın ağrılarınıza değdi

lanladım cnm 20 gün olmuş açılalı yani peki açıldıktan sonra ne yaptın aşılama mı yoksa doğal yolla kalmayı mı bekliceksin benmki biri açıldığı için dr. 6 ay bekle dedi
an

Muhtemelen o zaman açılmıştır gözünüz aydın ağrılarınıza değdi
çok tşk ederim :) birde benim bu ay öyle bir kasık ağrım varki çok şiddetli bacağımı uyuşturuyor resmen sol kasığım benimde aklıma geliyor acaba tekrar kapaniyo diyemi öyle ağrıyo bilemiyorum

ladım cnm 20 gün olmuş açılalı yani pei açıldıktan sonra ne yaptın aşılama mı yoksa doğal yolla kalmayı mı bekliceksin benmki biri açıldığı için dr. 6 ay bekle dedi
an
Yeni adet oldum canım doktora gittim doktorum 2 ay süre verdi eğer hamile kalmazsam histereskopi yapacağım dedi çünkü rahmim hafif T şeklinde imiş onu duzeltiriz dedi bakalım hayırlısı

Yeni adet oldum canım doktora gittim doktorum 2 ay süre verdi eğer hamile kalmazsam histereskopi yapacağım dedi çünkü rahmim hafif T şeklinde imiş onu duzeltiriz dedi bakalım hayırlısı
hayırlısı olsun cnm hepimiz işte uğraşıyoruz ne yapalım bi umut oraya buraya koşuyoruz inş benimki bu ay vardır şuan yumurtlama günlerindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…