Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

kızlar hsg esnasında açılan tüpler kapanır mı geri ya

Bilmiyorum canım benimde sol tüpüm tıkalıydı, hsg ile bu ay açıldı ama bunu hiç düşünmemiştim. Kurt düştü içime şimdi
antibiyotik kullandıysan bişey olmaz inşallah canım çünkü enfeksiyondan falan tikaniyormus benim ikisini de açtılar inşaallah kapanmaz ya

Hayir herhangi bi düsük ameliyat kürtaj gecirmediyseniz kapanmaz özellikle dra sordum.hatta cok agir sistit geciriyodum o zamanda sordum tikanmaz dimi diye yok alakasi yok demisti
çok sevindim yaa içim içimi yiyordu valla:) çok teşekkür ediyorum canım ☺

antibiyotik kullandıysan bişey olmaz inşallah canım çünkü enfeksiyondan falan tikaniyormus benim ikisini de açtılar inşaallah kapanmaz ya
Antibiyotik yazmadı doktor hiç bir şey kullanma dedi bana

Antibiyotik yazmadı doktor hiç bir şey kullanma dedi bana
Ben antibiyotik kullanıyorum şu an, 1 hafta kullanmam gerekiyor enfeksiyon kapma riski yüksek olduğundan.
Kullanma dediyse vardır bir bildiği. Ben de 15 gün korunacakmisim

Merhaba hangi merkezde çektirdiniz bir de memnun kaldinizmi

Bende cektirecem cok korkuyorum yardimci olursunuz inslh

merhabalar.. ben çektirdim 4-5 ay oldu korkulacak hiç bir şey yok. anestezili çektirdim, narkozdu(diğer adı aklıma gelmedi) ayılmamdı toplam da 1 saat sürdü. hatta ben devamın da afyona kaplıcaya gittim siz düşünün :)

sonuclariniz nasıl çıktı eşiniz de verdi mi örnek:)

Merhaba bende seninle aynı durumdayım bende 1,5 aydan fazla hastanede yattım ve 8 doz metex le anca düştü malesef. Benimde tıkalı tüpüm. Ama bana en az 6 ay deneme bile dediler metexten sonra çocuk engelli doğabiliyormış. Ankarada en iyi hastane zekai tahir. Başka yere gidip vakit kaybetme bence

Bugün hsg çekildim 200 tl ödedim trabzonda :) çok korkuyordum bacaklarım titredi başta.Sonra gözlerimi kapattım derin nefes aldım verdim toplam 3-4 dakika falan sürmüştür. Acı hissediliyor ama dayanılmayacak gibi bi acı değil. Yine de beklediğimden daha fazla acıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…