Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Sperm testi istedi hormon testi yaptim adetin ucuncu gunu.. Bide rahim filmi istedi hepsini birlikte goturmem gerek bakalim duzgun bi tedaviye sonunda basladik canim

Hemen güncelleme yapayım, bilgilerim tazeyken. Balcalı hastanesinde anestezi almadan çekildim. Çok kısa süren bir işlemmiş gerçekten de. İnsan ister istemez panik oluyor ve strese giriyor yine de. Öncelikle ortam oldukça steril ve sizi rahatlatıyor. Çekimi yapan doktorlar da son derece kaliteli. İlaç verildiği sıradaki ağrıyı size şöyle tarif edebilirim. Adet sancısı gibi kıvranma isteği uyandırıyor. Yalnız sırt üstü yattığınız ve kasılmamanız gerektiği için müdahale edemiyorsunuz ve birazcık canınız yanıyor haliyle. Sonrasında herhangi bir kanamam olmadı. Sadece ara ara ilaç kalıntısı aktı. Aynı gün dinlenmeniz bence şart, kendinizi böyle hazırlayın. Bende herhangi bir sorun çıkmadı çok şükür ki, ne rahimde ne tüplerde. Doktor bu film sonrası 5 günlük kullanım için bir antibiyotik yazıyor başka herhangi bir sorun yoksa. Çektirmek isteyenlere allah kolaylık versin her daim

Arkadaşlar 8 martta rahim filmi çektirdim ve 10 martta ilişki oldu, kasıklarımda yanma ve batma var. Sizce bu normal mi?

Enfeksiyon ihtimali için antibiyotik kullanmak gerekiyor. Bana doktorum verdi çok şükür 2 3 gün kasık ağrısı oldu ama çok şiddetli değil. Enfeksiyon mu oldu ki?
Bilmiyorum canım karın ağrısı var, batma oluyor arada. Sol tüpüm tıkalıydı, rahim filminde ilaçla açıldı, rahimde de yapışıklık varmış oda açılmış öyle söyledi doktorum. 5 yıllık evliyim çocuk olmuyordu. Bunlardan mı kaynaklanıyordu bilemiyorum...

Merhaba kızlar. Ben de 6 Mart'ta anestezi alarakrahim filmi çekildim, tüplerim açık çıktı çok şükür. SAT 28 Şubat. 26-27 günde bir regl oluyorum. Yumurtlamam geçeli 5 gün oldu; bu ay da olmadı diye düşünüyorum. Rahim filminden sonra hamile kalma şansı artıyormuş ama umutlanmak da hiiç istemiyorum.

Bu arada anestezili çook rahattı. Ben 2 ameliyat geçirmiş biri olarak rahim filminden ölesiye korkuyordum. 1 gün kahverengi akıntım oldu ama hiç ağrım sızım olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…