Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Kendim kürler uyguluyorum brokoli kürü inanıyorum şifa olacagina çünkü ilk ictigimde böbreklerim de agri oldu sonra rahim olan kısımlarda oldu
2. Hafta bitiminde böbreklerim de agri oldu ameliyat olmuş gibi hissediliyo agri.

Brokoli alıyosun canım ama yeşil olsun sarı olmasın brokoliler günlük 2 bardak kadar tencereye şu koy kaynamış olan suya brokoli parçalarını at 5 dkka kaynat brokoli suyu soğuyunca sabah akşam ac karnına iç ama 20 dkka sonra kahvaltı yap

Ibrahim saracoğlu vermiş bu kürü denenmiş sonuç alınması gerek tıkalı tüplere faydalıymış enfeksiyona ıyi gelirmi bilmem canim

Amin insaAllah şifa olsun diye bol bol dua ediyorum
Senin çocuk varmıydı canm

Allah bağışlasın Allahm bizlerede çocuğu olmayanlara da versin

Kızlar aranızda ankarada zekai tahir burak hastanesine giden var mı orda hsg çekilen yada tedavi gören iyi midir nasıl bir yerdir

Canım ben zaten Dr icin gitcem ama başka sehirden gidiyorum yani hastaneyle ilgili hiç bilgim yok hsg de cekilmem lazım. Ankarayı da bilmem sdc bi Dr için gidiyorum o hastaneye o yüzden simdi tereddüt ettim acaba bu konuda iyi bilinen bi yer midir hsg nasıldır falan diye yaşadığım yerde fazla imkan yok o hastanede tanıdığım bir dr var bu işin uzmanları biziz tr nin her yerinden bize geliyorlar diyor ama acaba Ankara kadar imkanı olan bir yere gitmişken doğru hastaneye mi gidiyorum sonucta devlet hastanesi. orası daha iyi şurası burası denen bir hsg cekilme yeri var mı yok mu offff kafamda deli sorularrrrr

Izmir yakinsa oraya git medifema da ayşe hanım ben çektirdim herkez çok ilgili çok güleryüzlü biraz maddiyatli ama yinede karar senin

Anladım canım ankarayi hiç bilmiyorum bilen biri çıkar mutlaka ne zaman cektirceksin

Regl olmayı bekliyorum 30unda falan olcam Ankaraya gitcez 5inde 6sında olurum inşallah ama işte gitceğim hastaneyi falan hiç bilmiyorum sdc dr için gidiyom o yzdn tedirginim bakalım hayırlısı

Hayırlısı olsun canım insaAllah güzel sonuçlar alırsın
Anestezilimi anestezisizmi düşünüyosun

Aslında anestezili düsünüyorum ama o hastanede anestezili yok sanırım. Dr da illa kendi yapmak istiyor o yüzden suan bilmiyorum güvenirsem anestezisiz güvenemezsem başka bir yerde anestezili olcam heralde şuan belli değil sen anestezili mi olmuştun

Korkudan falan kapalı çıktığı durum oluyormuş ya ondan anestezili daha iyi
Bende anestezili oldum ama çok zor geçti ac gidiyosun kan tahlili falan oluyorsun ölüyorum sandım başım döndü yatış yaptırdık saat 3 gibi ciktim hastaneden sonrası 2 veya 3 gün az az kanama oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…