Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Ben daha once de başka sebeplerden anestezili anestezisiz operasyonlar oldum aslında tek derdim kasmak. Kasıyorum kendimi bunu bildiğim için anestezisiz isremihroum yoksa bir şekilde ben dayanırım zaten

Selam 2. Cocuğu istiyorum 1,5senedir olmuyor hastaneye gittim sezaryen ve üstünden 5sene geçince tüp tıkanıklığı olabilir hsg çektir dedi doktor ama korkuyorum çok endişeliyim :KK43:( doğal yapabileceğim bireyler yok mudur benzer şeyleri yaşayanlar var mı kızlar? :/

Merhaba arkadaşlar Ankara etlik Zübeyde Hanım da hsg filmi çektiren varmı?

Ben başka bi şehir den geleceğim de bi yerde dışarıdan gelenleri yapmıyoruz dedi öyle bi sorun var mı acaba bide ne kadar ücret odediniz?
GATA devlet hastanesi herhangi bir ücret ödemedim ben anestezı almadan çektirdim zaten korkutulduğu kadar da bir zorluğu yok ayrıca şehir dışı muhabbeti hiç duymadım

Önce normal muayene oluyorsun Kadın Doğum doktorundan durumu anlatıyorsun onlar gerekli görürse senden hsg istiyorlar ama kafana göre gidip hsg istiyorum dersen onaylamazlar çünkü onlar sana hsg için kağıt veriyor onunla birlikte randevu alıyorsun ayrıca adet bittiği günün 11.günü çektirebildim çok sıra oluyor

Merhaba kizlar rahim filmi kac kere cektirilebiliyor?ocak 2017 cekilmistim.iki ay once tekrar cekildim kasimda.bir daha cektirsem sorun olur mu acaba bilgisi olan var mi?

Kizlar merhaba ben de bugun hsg cektirdim. Internetten okuyup hic stres olmayin. Kesinlikle anlatildigi gibi zor bir cekim degil. Ilaci verirken ufak bir agri oluyor ancak regl sancisi kadar ve hemen bitiyor. O anda doktor sonucu soyluyor. Kesinlikle cekinmeyin..

Canimcim bende Çankırı'dan gelicem çektirmek için.randevu falan alıyor muyuz ilk gidiste çekilir mi yoksa gunmu veriyorlar
Yok canım ilk önce gelip kadın Doğuma muayene oluyorsun doktor gerekli görürse şayet hsg için istem yazıyor onunla birlikte seni hastane içinde kadın Doğum yatan hasta bölümüne gönderiyor oradan da hsg sırası veriyorlar ben adet bitimi 10.güne sıra alabilmiştim yani senin isteğine göre değil onlar oradan sıra veriyor

Merhaba bende 3 kere çekildim iyi bir yerde çekilmeni öneririm
Mesela benim hsg de sol tüpüm tıkalı çıktı ve hsg çekileli 2 yıl olacak sürekli kapalı dedikleri taraf ağrı yapıyor o kadar doktora gittim hepsi de hissetmen güzel demek ki açılmış dedi çok saçma geldi 2 yoldur ağrıyor aklıma takılan farzı misal açtı bu ağrı neyin nesi 3 kere çektirdim dedin peki sonrasında 5 6 ay gibi hiç ağrınn olmadımı

X