Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

bende dün cektirdim rahim filmi
bende de pıhtı oldu dün de bugün de şuanda da siyah akıntı geliyor. .
sanırım dünden kalıntı kanlar. .
Bwn de 1.5 sne önce 3ay klomen catlatma iğnesi fln kullandm. Snra olurun braktm. Yarın yine gitcem. Bu defa hsg ister dimi yoksa baştan mı başlatr bni ya

Bende 2 gün önce çektim doktorum direk anestezi dedi hiçbirşey görmedim ve hissetmedim sonrasinda da hiç ağrım sancim olmadı sadece bikac saat lekelendim.doktorum kendisi çekti filmi şarkı söyleyerek girdi içeri ben uyuyakalincaya kadar :) tek sorun narkozve ilaçtan alerjik reaksiyon oluştu hemen a llerji ignesi yaptık acil de şükür sonuçlar normal cikti

Bwn de 1.5 sne önce 3ay klomen catlatma iğnesi fln kullandm. Snra olurun braktm. Yarın yine gitcem. Bu defa hsg ister dimi yoksa baştan mı başlatr bni ya

Bence hiç bir daha başa sardırmayın. Daha önce kullandım. şimdi direk rahim filmi çektirmek istiyorum deyin. Bir de keşke ilaçtan sonra 1,5 sene ara vermese idiniz.İnşallah en kısa zamanda güzel haberler alırsınız.

Bence hiç bir daha başa sardırmayın. Daha önce kullandım. şimdi direk rahim filmi çektirmek istiyorum deyin. Bir de keşke ilaçtan sonra 1,5 sene ara vermese idiniz.İnşallah en kısa zamanda güzel haberler alırsınız.
Çok sağol gülüm. Gittim doktora. Hsg istedim. Smdi adet olmayı bekliyorum.. Snra aşılama yapsın artık bian önce bebişime kavuşmak istiyorm

Çok sağol gülüm. Gittim doktora. Hsg istedim. Smdi adet olmayı bekliyorum.. Snra aşılama yapsın artık bian önce bebişime kavuşmak istiyorm

Ohh çok sevindim.İnşallah güzel haberlerini bekliyorum.Kalbini ferah tut dua edelim gerisi taktir İlahi.

Anladim canim hyrlisi bakalim ya :/
Canım echomara ben kendim gittim doktor istemedi benden,rahim filmi çekilcektim diye aradım izmirdeyim ben randevu aldım aynı gün uçakla gidip geldim.Sıra bile çok beklemedim orda.Oraya gittim çünkü c kollu ve dijital izmir de bu teknoloji hiç bir yerde yok.Rahmi aletle tutup çekiştirip öyle film çekiyorlar eski makinalarda ya anestezi olcaksın ki bu hem 1000 tl burda sonrasında acısı olabiliyor yada anestezi olmadan onda da acı olur olmaz bilemiyorsun korktum çok düşündüm oraya gittim Ordaki çeken doktor da cevat bey çok pozitif bir doktor bütün sıkıntın gidiyor.Sonrasında gezdim dolaştım.Tavsiye ediyorum orayı yada c kollu dijital makina nerde varsa oraya gidin.Bu çağda eski tip makinalarla boşuna 5 dk için anestezi almadan ağrısız çektirin.

X