Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Merhaba canım gebeliğin hayırlı olsun inşallah... bişey soracaktım bende çektirmek istiyorum acilen karar vermem lazım bugün adetimin 3.günü
Bende 9 aydır çocuk istiyorum herhangi bi sorunum yok çok şükür ama henüz olmadı.... tavsiye edermisin çektirmemi? Ben anadolu yakasındayım şişli uzak bana oranın adresini nasıl bulabilirim? Bide mesela bugün arasam 1 hafta sonrası için randevu verirlermi? Direkt gidip çektirmek istiyorumda?

Merhaba arkadaşlar,

Yazılarınızı okudum. Benim de yaklaşık 10 ay oluyor bebek isteyeli. Genel kontrolde sorun çıkmıyor yumurtalıkta, rahimde, hormonlarda. Dr o yüzden rahim filmi ve progesteron tahlili istemişti geçen ay. Gitmedim henüz ama canı tatlı biri değilim, sorum şu; anestezi almadan film çektirince acı ne derece oluyor? Dayanılmaz derecede mi? Yoksa kendimizi kasmazsak çok sorun olmuyor mu?

Merhaba canim doktor a gittinmi peki? Yani bana doktorum rahim filmi ve bikac kan testi istedi yaptirmistim. Bilmiyorum disaridan gelen bi hasta icin prosedurleri nedir. Yani anestezili doktorum istediği icin kolayca yapildi. Disaridan kendi isteginle direkt busekilde rahim filmi cekiyormu hastane herhangi bi bilgim yok. Dilersen google dan sisli kolan hospital diye aratip telefonunu ogrenip ayrintili bilgi alabilirsin.. umarim enkisa zamanda hayirli haberler alirsin

Yalova Atakent hastanesinde çektirdim. Canım doktorum erkek ama önemli ilan iyi doktor olması uzman doktor yaşı da var bence sorun yapma . Sağlık önemli kadın olmuş erkek olmuş çok umursama bence Ahmet Zareye gidiyorum ben bayan da var orda Nilgün Esma ama asla tavsiye etmem Zeynep hanım var ama hiç gitmedim yeni geldi o hastaneye. Helal olsun canım ne olucak bende yeni gördüm yazdığını . Bende 1 sene olmadan çektirdim sağ tup tıkalı çıktı iste açtılar. Hastaneyi arayıp doktorun sekreteriyle gorusebilirsin bunu bence

Anladım canım sağol ama ben istanbul'dayım oraya gidememki neyse yinede yardımın için sağol
bu ay geçti bakalım nasipse önümüzdeki aya inşallah

kızlar avrupa yakasında fıyatlarıyla bırlıkte onerebılecegınız hsg ceken bır yer var mı ıkı tupum tıkalı ona gore agrısız olursa sevınrım sımdıdedn tesekkurler

rahim filmi çektiren arkadaşlarım hsg den sonra korundunuzmu çektirdiğim merkez 1 ay korunun dedi ama ben korunmak istemiyorum doktorum da yok şu an sorabileceğim yardımcı olur musunuz

rahim filmi çektiren arkadaşlarım hsg den sonra korundunuzmu çektirdiğim merkez 1 ay korunun dedi ama ben korunmak istemiyorum doktorum da yok şu an sorabileceğim yardımcı olur musunuz
Merhaba canım bende bu ay çektirdim. Çok şükür açık çıktı. Doktorum bana sadece o gün korunun bu ay korunmaya gerek yok dedi. O gün içinde enflasyon felan kapmasin diye .herşey gönlünce olsun canım.

kızlar avrupa yakasında fıyatlarıyla bırlıkte onerebılecegınız hsg ceken bır yer var mı ıkı tupum tıkalı ona gore agrısız olursa sevınrım sımdıdedn tesekkurler
Slm canim ben şişli de echomar da çektirdim 500 tl ama hiç acı hissetmedim ve cok güzel ilgilendiler verdiğin para ya değiyor tavsiye ederim

Ben de dün çektirdim özelde 65 tl ye yapılmadan yarım saat önce ağrı kesiciler iğne vurdular sadece ilacı verirken şiddetli bir karın ağrısı hissettim ama 3-4 dk sürdü sonrasında hiç bir ağrı kalmadı öyle korkulacak bir şey değil.sonucumda güzel ama ben boşuna çektirmişim bütün değerlerim normal sıkıntı eşimin spermlerinde Morfoloji bozukluğu olduğunu bile bile çekmeleri.şu an tüp bebek dediler ve tüp bebek için de görüştüğüm bütün drlar tüplerle işimiz yok dediler sadece ben kendimi rahatlamış oldum.

merhaba..Son adet tarihim 26 temmuz.. ayın 1 inde anestesiziz rahim filmi çektirdim bir sorun çıkmadı. bir oğlum ondan sonra dış gebelik geçirdim.. tam olmayan pco var.. bir ay 32 günde bir ay 37 günde regl oluyorum.. bu ay 37. günde olmayı bekliyordum en geççç..bugün 40. gün ve regl olmadım.. rahim filminden tam 17 gün sonra yumurtlama kanamaası gibi bir şey yaşadım. 17. gün çok(3 damla) 19. gün az oldu.. dedim 32. günlük döngümdeyim.. reglimi de 31. gün bekliyordum ama olmadı. o günden beri gebelik testi yapıyorum idrarda negatif çıkıyor.. en son 2 gün önce test yaptım.. rahim filmi sonrası bu gecikme normal mi? 2 haftadır regl sancısı çekiyorum.. yaşam kalitem bitti sinir stres baş ağrısı.. tam oldu diyorum gidiyorum akıntı geliyor.. benim gibi olan var mı? yardımcı olur musunuz? bu arada rahim filmi öncesi ağrı kesici iğne yaptırdım ve çok az basınç hissettim. 1. seviyede hiç hissetmedim ama doktorum 2. seviyeyi de verdi o zaman patlayacak gibi oldu ama temiz dediği için dayandım. sonrası kanamam çok çok az o gün içinde oldu o kadar o da leke şeklindeydi..

Geçmiş olsun kardeş inşallah olursun sıkıntı etme stresten olamıyorsun bence.. bende son birkaç aydır gecikmeler yaşıyorum daha önceden 32.günde olurdum şimdi değişiyor mesela geçen ay 40. gün oldum
Senin dediğin gibi hep akıntım vardı ama sonra oldum sende strese girme
Biliyorum bu dönemde insan gergin oluyo zor tabi bende yaşadığım için bilirim insan olsamda rahatlasam diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…