Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Hsg de miyom çıkmaz ki! Tupler açık mi kapalı mi ? Rahim boyutu nasıl rahim iyi mi vs diye bakılır

Rahim filmini anestezili çektirdim daha doğrusu doktorum öyle istedi . Anestezili olması iyiydi uyuyosun uyanıyorsun herşey bitmis. Bir de anestezi almadan yapılan rahim filminde eğer hasta kendini sıkarsa tup açık dahi olsa kapalı gibi gorunebiliyormus

3 dusugum var bende rahim filmi cekilicem. Devlet hastanesinde adet gununu hesaplayarak mi randevu veriyolar?? Ve izmirli arkadaslar bu tepecik ege dogum evi tepecik arastirma hast hemen yaninda mi??

3 dusugum var bende rahim filmi cekilicem. Devlet hastanesinde adet gununu hesaplayarak mi randevu veriyolar?? Ve izmirli arkadaslar bu tepecik ege dogum evi tepecik arastirma hast hemen yaninda mi??

Adetin 2 ya da 3. günü hormon testi yapılıyor . Adetin bittikten sonra yumurtlama dönemine girmeden de yani adetinin 7. günü ile 11. günü arasında bir günde cekiyolar. Çekim röntgen odasında oluyor . Ayrıca senin gebe kalmanda sıkıntı yok neden film cektiriyosun??

Dusugum var cnm saglik ocagindaki doktor rahim yapinda sorun olabilir ya da pihtilasman olabilir dedi

Dusugum var cnm saglik ocagindaki doktor rahim yapinda sorun olabilir ya da pihtilasman olabilir dedi

Anladım geçmiş olsun inşallah bir sıkıntı yoktur ama genelde kan pihtilasmasindan kaynaklı oluyor . Onun için hamilelik öncesi ve hamileyken kan sulandirici ilaç kullanıyosun. Bence ilk önce pihtilasma var mi diye baktir ve mutlaka doğum doktoruna git sağlık ocağında ki doktor anlamaz

Cnm zaten aldim randevumu tepecik hast egitim ve arastrmaya.

Bu devlet hast oldugu icin zannetmiyorum kii anestezi yapsinlar.

Tmm cnmi soylerim sen ozeldemi yaptirdin ve ozelde yaptirdiysan ne kadara yaptirdin??

Senin ne sorunun cikti cnm??
Benim sağ tupte tıkanıklık varmış canım film çekiminde açmışlar . İlk gebeligim gelisimi durdu. Sonra hamilelik olmayınca doktora gittim iste . Bazı tedaviler vs o şekilde küçük yapiskanlik ve tıkanıklık yapabiliyomus . Ben zaten daha önceden yara da yaktirmistjm. Hiç doğum yapmamış olanlarda yara yak

Tmm cnmi soylerim sen ozeldemi yaptirdin ve ozelde yaptirdiysan ne kadara yaptirdin??
Ben özelde yaptırdım ilk önce sigortalı anestezili 225 dediler o gün 141 aldılar ayrıca 22 lira da Smear ücreti :) bazı hastanelerde 500 lira 750 liraya bile çektiren var

Bende ozel hast arayip sordum en uygun 400 tl idi . Kayit ucreti bilmem ne 430 lira olur dedi. Bende devlette yaptirmaya karar verdim. Fakat devlette ileri tarihe atar bekliem mecbur

Bu msjin devami yok sanirim:) inşAllah hayırlısıyla hamile kalırsın. Sağlıcaklada bebeğini kucagına alırsın

Bu msjin devami yok sanirim:) inşAllah hayırlısıyla hamile kalırsın. Sağlıcaklada bebeğini kucagına alırsın
Amin inşallah hepimiz . Eksik çıkmış demek ki ! Hiç doğum yapmamış olanlarda yara yakilmiyomus benim yakmisti Doktor . İnternette yapılmaz yapiskanlik yapar diyince hemen gittim doktora o da tedaviye erken başlayalım rahim filmi çekelim dedi sağ tupte tikaniklik ve hafif yapiskanlik varmış film çekimi sırasında açmışlar. Doktor da dedi bazı tedaviler sonucunda olabilecek şeyler bunlar dedi . Rahim filmi çekildiği zaman hamile kalma ihtimali de artıyor ama sen yine de fazla umitlenme kısmet dedi

Cnm ben aten hamile kalabiliyorum tek sorunum bebek rahime tutunamıyo düşük yapıyorum 7 haftalık ve 9 haftalık düşük gebeliklerim ayrıca 1 kimyasal gebelik yaşıyorum suan. Ama sana sunu diyim eşin ve sen siyah çikolata ye vAllaha bu ay karpuz yedik cok birden 2 gunde bir ilişki yaşadık. Hamile kaldım. Karpuun etkisi var mı bilmiyorum ama bu ay birtek farklıyddiğimiz oydu. Ayrıca çekirdekli çekirdekli yedik biz

Merhaba kardeşim sen nerde çektirdin acaba? Ben istanbuldayım anadolu yakasında iyi bi yer arıyorum
Hem son teknoloji olsun acısız hemde doktoru uzman olsun istiyorum düşünmekten kafayı yicem şuan adetimin 2.günü ve fazla vaktim yok bir an önce karar vermeliyim bide bayan doktor istiyorum seninki bayanmıydı? Ne kadar tuttu? Ben bide muayenesiz istiyorum yani arayıp haftaya bi gün için hsg randevumu alıcam o gün gidip direkt çektircem öyle yaparlar dimi 8-9 aydır çocuk istiyorumda çektirsem yararı olur heralde neyse uzun oldu ama sorularımı yanıtlarsan sevinirim helal et hakkını bacım

Merhaba kardeşim sen nerde çektirdin acaba? Ben istanbuldayım anadolu yakasında iyi bi yer arıyorum
Hem son teknoloji olsun acısız hemde doktoru uzman olsun istiyorum düşünmekten kafayı yicem şuan adetimin 2.günü ve fazla vaktim yok bir an önce karar vermeliyim bide bayan doktor istiyorum seninki bayanmıydı? Ne kadar tuttu? Ben bide muayenesiz istiyorum yani arayıp haftaya bi gün için hsg randevumu alıcam o gün gidip direkt çektircem öyle yaparlar dimi 8-9 aydır çocuk istiyorumda çektirsem yararı olur heralde neyse uzun oldu ama sorularımı yanıtlarsan sevinirim helal et hakkını bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…