Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

1 ay önce echomar şişli de cekindim 450tl ama agrısız ve anestesiz cok menmun kaldım verdiğim paraya gercekten değdi.:KK51:

2 gün önce şişli echomarda çektirdim anestezili olarak 5 dk uyumuşum uyandığımda genital bölgede kan vardı.bugün 3. günüm hala az az kan geliyor.Anestezili olarak çektirdiğime hiç pişman değilim.muayenede zorlananlar ya da önceden vajili olanlar anestezi alarak yaptırsın fakat korkmayanlar için normal spekulumla muayene gibi yanma oluyormuş ve de hafif adet sancısı gibi bir ağrı o kadar:KK51:

Bugun sultanbeyli saygı hast 500 tl anestezili cektrdm cok sukur tuplerim acık cıktı. Agrım sızımda yok girmemle cıkmam bir oldu 20 dkda uyandm. Tavsym anestezili..

Bugun sultanbeyli saygı hast 500 tl anestezili cektrdm cok sukur tuplerim acık cıktı. Agrım sızımda yok girmemle cıkmam bir oldu 20 dkda uyandm. Tavsym anestezili..
Canim saygida anestezisiz ne kadardi? Ben de yarin kurtköy ersoyda cektirecegim korkuyorum ya anestezisiz yaptiracagim

kızlar ben de geçen pazartesi çektirdim, korkulacak bir şey yok rahat olun lütfen..tamam biraz ağrı acı oluyor ama dayanılamayacak kadar değil, anestezi aldığınıza değmez..ben kendi başıma gittim, hsg çekildim kendi başıma eve döndüm..sıkıntı yok yani, korkulduğu kadar asla değil

zehreNur adetinin kaçıncı günü rahim filmini çektirdin
6.günü çektirdim.drum kahvarengiye donunce gel demişti.rahim agzının acık olması gerekiyormus.
birde ben film cektirdiğim gece cok rahatsızlandım ateşim cıktı ve inanılmaz bir karın agrım oldu.2-3 gun hafif sancım ve lekelenmem oldu.
drumda agrılı bir işlem oldugunu soylemisti.sonrasında yasadıgım agrı buysa cekildiği andakini unutamıyorum.kişiye gore veya makineye gore ağrı değişiyor ordaki hemsireler drun nasıl cektiği onemli demişti..bilemiyorum..Allah yardım etsin bu işlemi yaptıranlara

Kızlar bugün sabah 11 gibi hsg çektirdim acibadem hastanesinde.anestezisiz çekim yapıldı. Hsg çektirecek olanlar kesinlikle anestezi ile yaptırın çok pişman oldum ben anestezi yaptırmadigima ki acı esigim yüksektir buna rağmen yok böyle bişey.

Kızlar bugün sabah 11 gibi hsg çektirdim acibadem hastanesinde.anestezisiz çekim yapıldı. Hsg çektirecek olanlar kesinlikle anestezi ile yaptırın çok pişman oldum ben anestezi yaptırmadigima ki acı esigim yüksektir buna rağmen yok böyle bişey.
acıbadem de ne kadar ücret ödediniz?

Bu arada acibademde anetezili 1500 TL anestezi olmadan 500 TL şu an acayip kasık ağrım var bir de kanamam var.

canım bende cuma günü çekindim hiç korkma adet ağrısı gibi bende çok korkmuştum ama boşunaymış.

X