Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

arkadaşlar bende şunu eklemek istiyorum. ben şişli echomar hastanesinde çekildim. normal fiyatı 450 tl. ama benim tedavi gördüğüm hastaneyle anlaşmalı olduğu için indirimli oldu. son teknoloji C kollu diye bir makine var. o inanın en ufak bir ağrı vermiyor. sadece ilacın gittiğini hissediyorsun. baskı gibi. çok temiz bir yer. doktor ve hemşireler inanılmaz rahatlatıyorlar. çok ilgililer. iyi ki oraya gitmişim diyorum hep. bende gözümde çok büyütüyordum.

Canim saygida anestezisiz ne kadardi? Ben de yarin kurtköy ersoyda cektirecegim korkuyorum ya anestezisiz yaptiracagim
gec oldu ama narkozsuz 400 tl, narkozlu 500 tl canım
kesinlikle narkozlu cekilmeli.uyandıktan sonra agrım yoktu ama 10 saat sonra ateşim cıktı inanılmaz bir karın agrısı yasadım wcye bile zor gittim yani ama atlattım sukur

sanırım kişiden kişiye değişiyor ama benim en ufak bir ağrım veya acım olmadı. ne film çekilirken ne de çekildikten sonra. narkozda almadım sadece bölgesel uyusturucu iğne yapıldı. çok az kanamam oldu bir de film çekildikten sonra belli belirsiz hafif kramp gibi bi ağrım oldu bi kaç saat. boşuna korkmuşum o kadar

Çok teşekkürler hayır problem yok tuplerim acıkmış.yine söylüyorum kesinlikle anestezi eşliğinde yapılmalı. .
Aslında hiç anesteziye gerek yok. Ücret de epey pahalıymış. Bir de acısı.. Neyse ki tüpler açıkmış. Yukarıda dediğim gibi Echomar da bunun için özel ekip ve ekipman var. Azıcık bile ağrı olmuyor.

Aslında hiç anesteziye gerek yok. Ücret de epey pahalıymış. Bir de acısı.. Neyse ki tüpler açıkmış. Yukarıda dediğim gibi Echomar da bunun için özel ekip ve ekipman var. Azıcık bile ağrı olmuyor.
Çok sağol canım oldu bitti artık aslında ben o dediğin yeri araştırmistim ama atakent acibadem yakın diye tercih ettim.

gec oldu ama narkozsuz 400 tl, narkozlu 500 tl canım
kesinlikle narkozlu cekilmeli.uyandıktan sonra agrım yoktu ama 10 saat sonra ateşim cıktı inanılmaz bir karın agrısı yasadım wcye bile zor gittim yani ama atlattım sukur
Bu ne fiyatmis boyle. Ben adana baskentte 65 tl ye çektirdim.

Arkadaşlar bende çekilcem bu filmi izmirdeki özel hastanelerin fiyatlarını bilen varmı?
şifa da çektirdim ben çok da memnun kaldım hiç ağrım falan olmamıştı 250 civarı birşeydi ama zam filan gelmişmidir bilmiyorum haziranda çekildim çünkü

Uyutarak mı yaptılar? Sonucu hemen alıyomusun peki
hayır unutmadılar sadece o bölgeyi iğneyle uyusturdular ama iğneyi bile cok hissetmedim. sonucu doktor hemen o an söyledi ve hemen raporumuzu cd mizi verdiler. Cok iyi bir doktorum vardı ama o ayrıldı suan.

hayır unutmadılar sadece o bölgeyi iğneyle uyusturdular ama iğneyi bile cok hissetmedim. sonucu doktor hemen o an söyledi ve hemen raporumuzu cd mizi verdiler. Cok iyi bir doktorum vardı ama o ayrıldı suan.
Tesekkuler. Ben korkuyorum bu filmden uyutarak yapsalar daha ıyı gbi, hakkımızda hayırlısı

arkadaşlar ben çektirdim hsgyi çeken doktor tüplerden biri kapalı dedi kesin sonucu daha almadım doktorum değerlendirecek ama ben kafaya çok taktım bu durumda hamile kalabilirmiyim lütfen yardımcı olun aranıza yeni katıldım siteyi de pek çözemedim :)

Bende mersinde tip fakültesinde (sigortali 23 tl idi sanırım unuttum..)oldum.1dk sürdü.hiç ağrı falan olmadı.burda yazanlari okumuştum gözüm korkmus tu.ama abartiyorlar.bence.ağrı falan yok

Eger regl olursam bana da bu ay çekilecek bu film, belki asilama denenecek onun da sonucuna göre. Ağri veriyor yazilari beni de korkutuyor doğrusu ama anestezi de istemem sanirim.. Ankara da bu filmi çektirmis olan var mi? Nerede çekildi?

Arkadaşlar çok gerginim. Ya tüpler kapalı çıkarsa?
Daha önce hiç gebe kalmadım,herhangi bir kist sorunu, anormal düzensizlikler, aşırı enfeksiyonlar , dış gebelik vs.yaşamadım.
Başka hangi sebeplerle tupler tıkalı olur. Ben Çok gerginim of.

Eger regl olursam bana da bu ay çekilecek bu film, belki asilama denenecek onun da sonucuna göre. Ağri veriyor yazilari beni de korkutuyor doğrusu ama anestezi de istemem sanirim.. Ankara da bu filmi çektirmis olan var mi? Nerede çekildi?
Canım bende korkmustüm.korkma.1 dk lik bişey.ilacı verdiği an bi değişik oluyorsun ama 1sn sürüyor.burdakilerabartiyor

X