Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

çok geçmiş olsun,Rabbim acil şifalar versin. bu ay bende çektiricem çok korkuyorum benmde 1 kayıbım var. bakalım tüpler ne alemde. pko hastasıyım,yumurta tembelliği de var. Allahım hepimizin yardımcısı olsun

pko bendede var canım çok sağol allah sanada acil şifa versin düşük ağrısı çektiysen onun gibi bir kaç saniyelik bir ağrı oluyo canım korkma bence bir an önce olsun geçsin bende masaya yatana kadar korku yoktu dr.önemli sağolsun hiç beni yatıştrmadı korkuyorum diyorum kadın hiç ses çıkarmıyo onunda etkisi var. inş. sonucun iyi çıkar canım rabbim hepimizi evlat sahibi yapar inş.

aminn. devlette çektirmeye cesaretim yok açıkcası,ilgi 0. özelde anesteziyle çektiricem ben,korkuyorum napim

ah canım ya ben çektirdim hiç ağrım olmamıştı ama genelde rahimde sorun olunca ağrı acı hissediliyormuş çok geçmiş olsun ama üzülme tsh bende de var senin çok mu yüksek ilaçla düzelir demişti doktorum rahimdeki perde histeroskopiyle düzeltiliyor tüplerdeki tıkanıklık lakoroskopiyle açılıyor hepsi de genel anesteziyle yapılıyor hiç bişey hissetmiyorsun üzme tatlı canını benimde polip vardı histeroskopiyle alındı Rahim şekil bozuklukları doğumu zorlaştırır ancak düzenli tedavi sonu her şey düzelebilir. Adet görmüyorsa ve çok şiddetli ağrıları olan kişi hemen doktora gitmeli ve tedavi başlamalıdır. Rahim şekil bozukluğu ameliyat gerektirmez. Bazı kadınlar hamile kalıp çocuk doğurabilmişlerdir. Ameliyat gerektirmesi için hep düşük yapması, çok şiddetli ağrı ve kanamaların olması gerekirmiş yani tedavisi olan şeyler doktorunla konuştun mu nerde oturuyorsun

Canım geçmiş olsun öncelikle sabır diliyorum bide pes etmek yok güçlü olmalısın Allah'ın izniyle tabiki Bebeğin olacak üzme kendini bende hsg çektirmem 5 haftalık düşüğüm oldu Detaylı kan testi verdim rahim filmide çekil dedi dr bakalım hayırlısı olsun!!!

Kızlar hsg çektircem devlette varmı , özelde fiyatı nedir bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkürler! ???
Devlet hastanelerinde çekim oluyor orada da olabilirsin. Özel hastanelerde 250-300 bazı yerlerde 500 kadar varmış. Çok acı olmayan bi işlem sadece ağır adet sancısı gibi bir sancın oluyor. Öncesinde kas gevşetici ilaç al derim bazı hastaneler veriyor bazıları hiç ilaçsız yapıyor.

Kızlar hsg çektircem devlette varmı , özelde fiyatı nedir bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkürler! ???

canım devlette var ama randevu alıyorsun yani ben aradığımda öyleydi 6 ay sonrasına onuda biz muayene edeceğiz gerek görürsek çekeceğiz demişlerdi İstanbul yoğun olduğu için mi dediler bilmiyorum bende beklemek istemedim 8 ay önce pendik yüzyılda 300 tl ye çektirdim şuan arkadaşlar 400 tl diyorlar

Sağol canım devlette varsa bi bakarım yoksa özelde çekilirim özelde herşey pahalı ama napalım evlat hasretiyle para pul düşünecek durumda değiliz oda özele gün doğuyor neyse Allah hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin !!!

Sağol canım pazartesi çektircem bakalım inş sorunsuz geçer!!!

nerde oturuyorsun canım

bende hsg çektirdim çok sancılıydı bir dakika da geçti ,ayrıca tüplerde bir sorun çıkmadı hatta doktor tüplerin açık ki acı çektin dedi

Arkadaşlar aranızda istanbulda ikamet eden vardır mutlaka ben echmardan fiyat aldım 750 tl dediler sizden ricam varsa bildiğiniz çekilebilecek yerler yazabilir misiniz açıkçası daha uygun bir yer arıyorum.

Arkadaşlar aranızda istanbulda ikamet eden vardır mutlaka ben echmardan fiyat aldım 750 tl dediler sizden ricam varsa bildiğiniz çekilebilecek yerler yazabilir misiniz açıkçası daha uygun bir yer arıyorum.
750 tl olduğuna emin misin ? eşim aramış 250 tl demişler. bu arada ben sadi konukta çektireceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…