Rahim filmi , gebeliğe hazırlık

Seni anlıyorum yıllar geçse de o yaşadığım korkuyu endişeyi unutamam film günü gelene kadar bir hafta gecem gündüzüm karıştı stresten hasta oldum 🥹 doktorum ve ebe ısrarla anesteziye gerek yok dedikleri için anestesisiz oldum ilacı verdikleri an yaklasık bir dk bile sürmüyor cok zorlayıcı oluyor ama kısa süreli oldugu icin canın acısada dayanabiliyosun öyle düşün ağrılı kısım cok cok kısa sürüyor
Doktor kimine önermiyormuş direkt hamile kalan varmış ama tekrar dış gebelik muhabbetini yaşamak istememek için çektiricem sanırım şükür bana anestezi vericekler yoksa katlanamam kürtaj benim için travma oldu çünkü

Antibiyotik filmden sonra enfeksiyon vs kapmaman için dört beş gün kullanman yeterli oluyor benim doktorum öyle söylemişti. Kimisi filmin cekildiği gün iliski olabilir diyor kimisi olamaz diyor benim doktorum aynı gün iliski olabilir dedi. Malesef ilk ay gebelik olusmadı suan ikinci ayımdayım adetim 7 gün gecikti pcosum normal bi gecikmede olabilir bilemiyorum beklemedeyim 🤦🏻‍♀️ bu ayda olmazsa önümüzdeki ay aşılamaya gitmeyi planlıyorum nasip 🤷🏼‍♀️🥺
merhaba alternatif tıpa inancın var mı bilmiyorum fakat rahim ağzı sülüğü denedim mantar enfeksiyonu ve miyom vardı gitti yani kendimi bu açıdan çok daha iyi hissediyorum. bence aşılamadan önce dene. yani birini bulursan önce hacamat felan derler ama gerek yok, direkt rahim ağzı sülüğü çok iyi geliyor. yalnızca tavsiyedir, işin ehli birisi olması gerekiyor tabi ayrıca..

Ben düşünüyorum sürece göre zaten normal aşılama vs tutmazsa çipli yaptırmayı düşünüyorum
merhaba alternatif tıpa inancın var mı bilmiyorum fakat rahim ağzı sülüğü denedim mantar enfeksiyonu ve miyom vardı gitti yani kendimi bu açıdan çok daha iyi hissediyorum. bence aşılamadan önce dene. yani birini bulursan önce hacamat felan derler ama gerek yok, direkt rahim ağzı sülüğü çok iyi geliyor. yalnızca tavsiyedir, işin ehli birisi olması gerekiyor tabi ayrıca

IMG-20231219-WA0003.jpg
kızlar sizce bu test bozuk mu?

Ben düşünüyorum sürece göre zaten normal aşılama vs tutmazsa çipli yaptırmayı düşünüyorum
Doktorum.bana aradan bir yıl geçti tekrar rahim.filmi çektirmek gerektiğini söyledi 1yilda tüpler kapaniyormus sizin açık mi çıktı tupleriniz

merhaba alternatif tıpa inancın var mı bilmiyorum fakat rahim ağzı sülüğü denedim mantar enfeksiyonu ve miyom vardı gitti yani kendimi bu açıdan çok daha iyi hissediyorum. bence aşılamadan önce dene. yani birini bulursan önce hacamat felan derler ama gerek yok, direkt rahim ağzı sülüğü çok iyi geliyor. yalnızca tavsiyedir, işin ehli birisi olması gerekiyor tabi ayrıca
Bunu çevremde duymuştum ama cesaret edemem sanırım

Arkadaşlar merhaba geçen gün devlet hastanesinde anestezili rahim filmi çektirdim . Görüntü de ekteki gibi. Eşime reçete vermiş Dr um tekrar regl olduğumda çağırmış . Ve ilk üç ay gebelik olasılığı yüksek olduğunu söylemiş . Rahim filmi peşi gebe kalanlar ilişkiye ne kadar sürede girdiniz ? Dr um antibiyotik vermiş ama ne kadar süre kullanacağımı söylememiş . Gebelik aşan arkadaşlarım yazabilirler mi ?

Ben filmden sonra üç ay içinde hamile kaldım. Eğer filminde problem yoksa ve kendine bu konuda stres yapmıyorsan hamile kalma ihtimalin yüksektir. Ama ben kafa olarak çok rahattım. Artık olursa olur olmassa olmaz deyip salmıştım. Zaten ondan önce fazla kafaya taktığım için bir seneden fazla beklemiş olabilirim.

Ben filmden sonra üç ay içinde hamile kaldım. Eğer filminde problem yoksa ve kendine bu konuda stres yapmıyorsan hamile kalma ihtimalin yüksektir. Ama ben kafa olarak çok rahattım. Artık olursa olur olmassa olmaz deyip salmıştım. Zaten ondan önce fazla kafaya taktığım için bir seneden fazla beklemiş olabilirim.
Belki bende öyleyimdir ama şu ara şu kafadayım olursa olur olmazsa olmaz geleceği zamanı kendi bilir diyorum ama bi yandan da uğraşıyorum yani basen niye olmuyor diye düşünüyorum bakalım napmam lazım bilmiyorum Dr desen regl olunca gelsin demiş yani nasıl süreç olacak bilmiyorum gynopol vermişti bir de

Evet benim açık çıktı tüplerim bilmiyordum öyle kapanabileceğini 🫢
Benim tikalitdi tüplerim filmde açıldı ama dr geri kapaniyor acele et demişti 1 yıldır olmadı hala cildiracam ya film fiyatları da çok uçmuş

Ay in
Ben filmden sonra üç ay içinde hamile kaldım. Eğer filminde problem yoksa ve kendine bu konuda stres yapmıyorsan hamile kalma ihtimalin yüksektir. Ama ben kafa olarak çok rahattım. Artık olursa olur olmassa olmaz deyip salmıştım. Zaten ondan önce fazla kafaya taktığım için bir seneden fazla beklemiş olabiliri
Ay inşallah darısı diğer bekleyenlere içindede bana ikinci ayım bitti film çekineli çok umutlanıyorum böyle yazanları görünce

X