rahim filmi çektirenler buraya

adana1301

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
334
2
merhaba arkadaşlar 29 mart rahim filmim çekilecekbiraz tabi tedirginim çektirenlerden dinlediğim kadarıyla ağrılı oluyormuş hormon sonuçlarımı dün aldım 29 martta görecek sonucu doktorum bi de rahim filminden sonra hamile kalan var mı aranızda:bbo:

Canım bende 4 martta hormon testi yaptırdım çıkması gereken değerlerde çıktı sonrada 8 martta rahim filmi çekildim bende çok korktum burada okuduklarımdan sonra doktora gittik ogün başta eşimle bana nasıl olacağını anlattı ve rahatladık sonra işlem başladı ilk vajinayı açtırdı sonra temizledi dışını filan daha sonra sonta taktı onu takarken biraz hissettim ama sanki gıdıklar gibi sonra iğne vurdu iğneyi hissetmiyorsun zaten hiç sadece iğnedeki ilaç yumurtalıklara giden kanalları açtığından yani şişiriyormuş biraz onun ağrısı oluyor oda adet ağrısı veyada gaz sıkışması gibi canım sonra film için normal masaya yatıyorsun o sunta ile 2 tane daha ilaç veriyor yumurtalıklarının açık olup olmadığını görüyormuşun o ilaçıda salarken sadece soğukluk hissediyorsun yani korkulacak bişey yok hele ben en ufak bir ağrımda hastanede soluğu alıyorsam tüm işlemler en fazla 10 dk dahi tutmaz benim ilk işlemler doktorun yazıhanesinde yapıldı suntaydı iğneydi sonra o şekilde ayağı kalktım pantolonumu giydim ve 5 dk yere arabamızla gittik ordada çekim 2 dk sürmedi...

merhaba
bende 3 hafta önce çektiridm. adana başkentte. korkulacak birşey yok. bende önce çok korktum benden önceki çok bağırdı o nedenle önce kendimi kastım psikolojik olarak ama baktım boşuna kasıyormuşum kendini rahat bırak, çok kısa sürdü bittiğini anlamadım bile. sen adanada nerede çektireceksin.

slm ben balcalıda çektiricem çünkü doktorum orda bakalım hayırlısı orayla ilgili bi şey duydun mu

slm ben balcalıda çektiricem doktorum orada sen ne kadar ödedin bu işin masrafı ne acaba

teşekkürler burdan okuduklarım ve duyduklarım gerdi beni ama bebiş istiyosak katlanıcaz umarım benimki de az ağrılı olur normalde vajinal muayenelerde pek canım yanmıyor

kızlar bu rahim filmi için ne kadar ücret ödediniz...hastaneden hastaneye değişiyomuş,ben tekirdağda özel bi hastaneye sordum 250 lira dediler...çektiren arkadaşlar ne kadar ödediniz.

slm arkadaşlar bu rahim filmini bende 1 ay önce çektirdim bende çok korkmuştum baştan çok tedirgindim ama acı çekmedimde diyemem ama ayını adet sancısı gibiydi yalnız biraz şiddetliydi ama sadece 3-5 dk sürdü soyunup önlük giydim sonra masaya yattım doktor önce rahim bölgesini temisledi sonra iğne batırdı unları hiç hissetmedim sonra ilacı verdi ne olduysa o zaman oluyo işte ilaç rahme yabancı olduğu için rahimde ilaç verilince kasılmalar oluyo buda adet sancısı gibi bi sancı yaratıyo ama çok uzun sürmüyo eğer çok korkuyosanız anestezili çektirebilirsiniz kızlar ben özel hastanede çektirdim 150 tl ödedim ama anestezi isteseydim artı 100 tl daha ödücektim ama ben istemedim. rahim filminden sonra hamile kalanları çok okudum bakalım kısmet gerçi Allah istedikten sonra herşey bahane kızlar bunu aklınızdan çıkarmayın çekileceklere şimdiden geçmiş olsun diyorum

slm ben balcalıda çektiricem doktorum orada sen ne kadar ödedin bu işin masrafı ne acaba

balcalıda para ödemezsin herhangi bir sgk kurumuna tabiysen. ben başkente 30.00 tl fark verdim.
benim iş arkadaşım balcalıda çektirmişti. onun canı çok yanmış ama onun zaten ağrı eşiği düşük. farklı bir işlem olacağını sanmıyorum.
balcalının hangi doktoruna gidiyorsun. bende önceden oraya gidiyordum , imde asistan kadın doğumda , dışardan cüneyt beye gidiyordum ama muayeneye git kontrole testler için balcalıya git o nednele başkent bana daha rahat geldi başkente gittim sonradan.

kızlar yarın rahim filmim çekilecek tabi ben sürekli olarak nette bu işlemi okuyorum delirecek gibiyim canı yananlar da var yanmayanlarda kişiden kişiye değişiyor bi de şöyle bi şey okudum rahim çekildiği ay hamilelik sakıncalıymış ne kadar doğru Allah korusun sakat doğum ya da düşük diyolar

ben erzurumda prof.sedat kadanalıya tedavi oluyorum.bende çektirdim .3 ay içinde hamilelik şansını artırdığını söyledi eğer filmde ve hormonda sorun çıkmazsa.6 aya kadar bekleyip sonra aşılma tüp dedi

off kızlar benimde ya 27 nisan yada 27 mayısta çekilcek adet günüme ve o gün ki boşluğa bağlı ama bu iki tarihten biri kesin ve ben çok korkuyorum düşündükçe kalbim ağrıyor.sonra kendimi teselli etmeye çalışıyorum ya ilerde bebek sahibi olunca o zamanki sancıları düşün bu ondanda beter olamaz diyorum 5dk ne var falan diyorum ama yok sanki içim yanacak böyle çok acıcakmış gibime geliyor.
muayene esnasında çok rahat olduğum için doktorum kesinlikle anestezi önermedi ne gerek var 5 dk için böyle bir sıkıntıya girmeye dedi bugüne kadar muayene esnasında bir ahh demedin bunda da kasma kendini ahh demeden çıkarsın dedi ama korkuyorum işte.

ah kızlar ah ben 1.5 yıllık evliyim eşimde sorun yok bende de doktorun dediğine göre geçen ay yüzde 95 gebelik demişti olmadı olmazsa eğer tüplerden şüphelenmek lazım dedi ve rahim filmi çekicez dedi ve şimdi yarın bunu çektirmek zorundayım hormon testimde yapıldı onu da yarın görecek ama genel hatlarıyla onda da sorun yok bekleyemedim başka bi doktora gösterdim bu arada yarın rahim filminden sonra maydanoz kynatıp içicem teyzem hep bunu kafama vura vura söylüyo kendi çok umutsuz bi vakaydı yıllar önce çok ağır bi ameliyat olmuştu yumurtalıklarından ve bebek tedavileri sonuç vermemişti tv de seyretmiş ve hemen uygulamaya başlamış ayına hamile kaldı şimdi bebişi kucağında bakalım bal tanelerimiz bize ne zaman gülümsicek her şeyin hayırlısı

istersen araştır ama maydanoz hamilelik düşünenlere ve gebelere önerilmiyor
ben aylardır ağzıma koymuyorum adet söktürücü etkisi olduğu için düşüğe sebep oluyo
rahim filmi anestezi olmadan zor oluyo doğru
benim öyle oldu
ama bomboş bir evden milletin bebeğini sevmekten daha acı değil
ben öğretmenim öğrencilerimi seviyorum ama içimdeki yokluk dolmuyo eşim birinin bebeğini sevince içim sızlıyo
filmi en kısa sürede çektirin bebeğinize daha çabuk kavuşun

slm doğru söylüyosun bulut rahim filmim yarın sabah dokuzda çekilecek bu duruma alıştım yani yarın için kendimi cesaretlendirdim mecburen yapıcam bi o kaldı demekki orda bi problem var ve bunu öğrenmek istiyorum inşallah bu yaz hayırlısıyla hamiş olarak geçiririz

umarım çabuk geçer
ALLAH yardımcın olsun
kendini kasma sonuç yanlış çıkabilir
ben bebeğimin kucağıma verileceğini hayal etmiştim rahatlatıyo
umarım benim sonucum gibi tertemiz çıkar

kızlar bu rahim filmi için ne kadar ücret ödediniz...hastaneden hastaneye değişiyomuş,ben tekirdağda özel bi hastaneye sordum 250 lira dediler...çektiren arkadaşlar ne kadar ödediniz.

Canım ben Tekirdağ Merkezde oturuyorum.Ben Martın 8 çektirdim rahim filmini.Burdaki kadın doğum doktorlarının hepsini gezdim yani hastane olmasına rağmen sanki özeldeymişim gibi birtek doktor ilgilendi benle sadece bebek olmadığını söyledim başka bişey demedim oda gereken testleri teker teker yaptırdı birde rahim filmi istedi bende düşündüm eşimle konuştum ve adetim bittikten sonra muyanesine gittim vede çektirdim.Benden 350 YTL aldı.

adana1301 canım ne oldu iyisindir inş nasıl geçti korktuğun kadar varmıymış aydınlat canım bizi bende çektircem çok korkuyorum inş sonuç temizdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…