rahim filmi çektirenler buraya

Canım ben Tekirdağ Merkezde oturuyorum.Ben Martın 8 çektirdim rahim filmini.Burdaki kadın doğum doktorlarının hepsini gezdim yani hastane olmasına rağmen sanki özeldeymişim gibi birtek doktor ilgilendi benle sadece bebek olmadığını söyledim başka bişey demedim oda gereken testleri teker teker yaptırdı birde rahim filmi istedi bende düşündüm eşimle konuştum ve adetim bittikten sonra muyanesine gittim vede çektirdim.Benden 350 YTL aldı.

cnm sende pahalı çektirmişin,ben özel çerkezköy hastanesinsordum 250 tl dediler,yaza kadar olmazsa bende çektiricem..senin sonuç nasıl iyi çıktımı

cnm sende pahalı çektirmişin,ben özel çerkezköy hastanesinsordum 250 tl dediler,yaza kadar olmazsa bende çektiricem..senin sonuç nasıl iyi çıktımı

Canım ewet biraz pahalı oldu ama bende araştırdım canım 250 YTL buldum ama sadece çektirip bitecekti ben seçtiğim doktorumun hepsini yapmasını istedim ondan canım...Sonuçlarım tertemiz çıktılar Allah'ıma şükür...

adana1301 canım ne oldu iyisindir inş nasıl geçti korktuğun kadar varmıymış aydınlat canım bizi bende çektircem çok korkuyorum inş sonuç temizdir.

slm cnm bence cektireceksen anestezili çektir bende cektirdim hiç birsey hissetmedim valla.o kdar kasılmaya ve acı cekmeye değmez. bol sanslar. umarım en kısa zamanda bebeğine kavusursun

bn eylülde cektirdim kızlar ve ne anestezi ne agrı kesici hiç bişey de hissetmedim bosuna anestezi almayın 15 sn lik bişi zaten hamile kalmak onusuna gelnce bn hala kalamadım aam bildigim kadarıyla ufak tıkanıklıklar varsa o zmn rahim flimi sırasında acılıyormus ve hamile kalınıyormus ilk aydan

pptya87 canm nette dün bi sorun vardı şuan iyiyim dün sabah 9 da hastaneye gittim benimle beraber 4 kişi dün rahim filmi çektirecekti ilacı hastane bana aldırdı 74.90 lira eldiven ve kocaman bi şırınga da aldık eşimle neyse bekleme odasında o diğer bayanlarla korkumuzu daha da tetikledik ben dahil hepimiz kulaktan dolma bilgilerle gitmiştik oraya neyse ilk beni çağırdılar içeri girdim soyunup mavi bi önlük giydim düz bi zemine yattım ameliyat masası gibi bi şeydi doktor çok iyiydi önce genital bölgemi temizledi sonra sırasıyla önce spekulum yerleştirdi sonra demir bi şey ama adını bilmiyorum sonrasını yatar vaziyette olduğum için göremedim bi şeyler daha yaptı sonra sıvıyı verdi can yanmayan bi işlem desem yalan olur ama dayanılmıcak gibi değil ben kendimi kasmadım doktor sürekli konuştu zaten rahatlattı bi de ben bi gece önce kas gevşetici içtim evden çıkmadan önce de sabah bi ağrı kesici aldım sonrasında kanamam oldu eve vajinamda bi tamponla döndüm sürekli bi tuvalet ihtiyacı oldu bugün daha iyiyim sıvıyı verirken adet sancısından biraz şiddetli o an için sancı olmuştu o ara ara devam ediyo kanamam durdu böyle canm işte ama korkma kendini kasma rahat geçer

yazmayı unutmuşum kızlar sonucumu perşembe alıcam ama çeken doktorun dediğine göre bi sorun yok her şey olması gerektiği gibi dedi mesela tıkanıklık olanlarda sıvı karın boşluğuna ilerlemiyomuş bende öyle bi şey olmadı

saol canım benim bende bugün doktorumla konuştum gaz sancısı gibi bi ağrı olacak muayene esnasında çok rahatsın hiç anesteziye gerek yok yine kendini rahat bırak 5 dk içinde kalk bitsin dedi şimdi sende dayanılmayacak gibi de değil dedin ya ohh bee rahatladım.
bu arada canım devlet hastanesindemi çektirdin ben devlet hastanesinde çektircem ssklıyım bana hiç öyle birşey demediler eğer öyleyse aklımda olsun hazırlıklı olalım ne olur ne olmaz.
çok geçmiş olsun bu arada darısı başıma inş çeken doktorun dediği gibidir temiz olsun ve hemencecikte bebeğin olsun.

yazmayı unutmuşum kızlar sonucumu perşembe alıcam ama çeken doktorun dediğine göre bi sorun yok her şey olması gerektiği gibi dedi mesela tıkanıklık olanlarda sıvı karın boşluğuna ilerlemiyomuş bende öyle bi şey olmadı

Canım geçmiş olsun...Ben sana yazmıştım nasıl çekileceğini korkulacak bişey değil yani...Ewet zaten çekilirken doktor ister istemez konuşuyor ozaman öğreniyorsun...Doktor her iki kanalda açık deyince *Allah'ım sana şükürler olsun* demişim ordaki hemşire söyledi ben hatırlamıyorum bile...

pptya87 canm benimki devlet hastanesi değil sen devlet hastanesinde para ödemezsin ssklı olduğun için korkma canm rahat geçiçek filmin

pptya 87 iyi dileklerin için sağol canm benim sonuçlar temiz çıktı doktorum bu ay adet olunca ilk gün geleceksin dedi hayırlısı hepimiz için

kızlar bende çektirdim hala takip ediyorum şimdide hamile kaln varmı doktor bize ilk ay korunun dedi ama bazı kişilerde okudum o ay hamile kaldım diye bu nasıl acaba verilen ilaçlar mı farklı acaba

Kızlar hepinize merhaba, ben de 26 ekim de rahim filmi çektirdim.Anestezili olduğu için hiçbirşey hissetmedim.Birkaç gün damla damla kanamam oldu o kadar.(Çektirmeden önce çok korkup internetin altını üstüne getirmiştim) ilk bir kaç ay denedim ama sonuç alamadım bu arada hem polikistik overim, hem sol tüpüm yok, hem daha önce dış gebelikten sezeryan oldum,hem de yıllardır diane 35 kullanıyordum.Sonra boşveeerrrrr dedim kendi kendime kafamı başka yerlere verdim.lazer epilasyona başladım.Tamamen tüylerimden kurtulana kadar çocuk falan düşünmüyordum ki 2. seansa az vakit kala reglim gecikti.kendi kendime yok canıııım git lazere yine yoktur bişey dedim ama içim rahat değildi.Geçen çarşamba kan verdim değerim 48.95 mi ne :)Sonraki gün de idrar testi yaptım sonuç pozitif .Bu ctesi doktora gidicem inşallah yanılmıyorumdur .Kızlar dua edin Allah hepimize hayırlı evlatlar versin

Kızlar hepinize merhaba, ben de 26 ekim de rahim filmi çektirdim.Anestezili olduğu için hiçbirşey hissetmedim.Birkaç gün damla damla kanamam oldu o kadar.(Çektirmeden önce çok korkup internetin altını üstüne getirmiştim) ilk bir kaç ay denedim ama sonuç alamadım bu arada hem polikistik overim, hem sol tüpüm yok, hem daha önce dış gebelikten sezeryan oldum,hem de yıllardır diane 35 kullanıyordum.Sonra boşveeerrrrr dedim kendi kendime kafamı başka yerlere verdim.lazer epilasyona başladım.Tamamen tüylerimden kurtulana kadar çocuk falan düşünmüyordum ki 2. seansa az vakit kala reglim gecikti.kendi kendime yok canıııım git lazere yine yoktur bişey dedim ama içim rahat değildi.Geçen çarşamba kan verdim değerim 48.95 mi ne :)Sonraki gün de idrar testi yaptım sonuç pozitif .Bu ctesi doktora gidicem inşallah yanılmıyorumdur .Kızlar dua edin Allah hepimize hayırlı evlatlar versin

canım tebrik ederim çok sevindim adına bize umut oluyorsunuz hayırlı haberlerini bekleriz tekrar doktordan sonra

canım tebrik ederim çok sevindim adına bize umut oluyorsunuz hayırlı haberlerini bekleriz tekrar doktordan sonra
Dün gittim doktora, bebişimin kesesini gördük çok şükür:))) Ama geç döllenme olmuş olabilir dedi doktorum kalp atışlarını duyamadık henüz.15 gün sonra tekrar gideceğim.İnşallah duyarız o zaman...

Bu arada kalp atışları ne zaman duyulur kızlar bilen var mı?Forumda bulamadım.Dua edin benim için sonucu yazarım tekrar buraya:))

Dün gittim doktora, bebişimin kesesini gördük çok şükür:))) Ama geç döllenme olmuş olabilir dedi doktorum kalp atışlarını duyamadık henüz.15 gün sonra tekrar gideceğim.İnşallah duyarız o zaman...

Bu arada kalp atışları ne zaman duyulur kızlar bilen var mı?Forumda bulamadım.Dua edin benim için sonucu yazarım tekrar buraya:))

canım rahim filmi çektirdikten sonra mı hamile kalmıştın?

slm arkadaslar ınanın kı hıc bır agrı yok ben cok korkarak ve de stresle gıtıım ama ınanınkı bırsey yok herkes agrılı falan dedı hıc ama hıc acı cekmedım baskentte cektırdım 30tl ye

selam kızlar beni hatırlamışsınızdır bende 26 şubatta rahim filmi çektirdim anlatmıştım yaşadıklarımı ve 1 mayıs itibariyle hamile olduğumu öğrendim yani çektirdiğimin 2. ayında geldi meleğim tavsiyem kimse korkmasın ve bir an önce eğer doktorunuz gerekli görüyosa çektirin sonuçları harika oluyo ama tabi bol bol dua edin Allah herşeyin hayırlısını versin :Saruboceq:

X