Rahim filmi cekilip sonra gebe kalanlar

Bende 1 hafta önce çektirdim rahim filmini şükür bir sorun çıkmadı benim sadece yumurta rezervim dusukmus onun haricinde bir sorunum yok esimdede yok bu ay degerlendiriyoruz insAllah gebelik elde edebilirim doktorum 3 ay içinde gebelik elde edebiliriz demişti
Merhaba, rahim filmi çekildiğiniz ayı da değerlendirdiniz mi ? Doktorunuz o ay korunun mu dedi yoksa degerlendirmenizi istedi mi ?

Merhaba, rahim filmi çekildiğiniz ayı da değerlendirdiniz mi ? Doktorunuz o ay korunun mu dedi yoksa degerlendirmenizi istedi mi ?
Çekildiğim ayida değerlendirdim ama olmadı doktor sadece tedavi yapmadı ama korunun demedi simdi sonraki aydayim klomen kullandım pazartesi kontrolüm var siz peki cektirdinizmi

Çekildiğim ayida değerlendirdim ama olmadı doktor sadece tedavi yapmadı ama korunun demedi simdi sonraki aydayim klomen kullandım pazartesi kontrolüm var siz peki cektirdinizmi
Dün çektirdim. Doktor bu ay korunun dedi. Kimi doktor korunun derken kimisi de o aydan hemen değerlendirme istiyor. O yüzden kafam biraz karışık.

Dün çektirdim. Doktor bu ay korunun dedi. Kimi doktor korunun derken kimisi de o aydan hemen değerlendirme istiyor. O yüzden kafam biraz karışık.
Canım ben geçen ay çektirdim. Cumartesi günü çekildim. Pazartesi değerlendirmeye başladık. Doktorum sıkıntı olmadığını söyledi.

Hemen neden tüp bebek düşünüyorsunuz ki bir sıkıntınız yoksa bekleye bilirsiniz aslinda
F ffffffff kızlar ben de geçen ay hsg çekildim. 16 aydır istiyoruz olmuyor. 2 kez aşılama oldum, tutmadı. Bu hsg sonrası ikinci ayım olacak bakalım bir umut beklemedeyim. Umarım bir an önce hamile kalırız. Yoksa artık ne yapacağımı şaşırdım. Bu arada promotil, prowomen, ınofolic combi gibi yumurta kalitesi arttırıcı vitaminlere bakmanızı öneririm. Ben bu ay femara, promotil, ımpryl kullanıyorum

Canım ben geçen ay çektirdim. Cumartesi günü çekildim. Pazartesi değerlendirmeye başladık. Doktorum sıkıntı olmadığını söyledi.
Kendi doktorum da korunmanıza gerek yok dedi. Ben de dün çekildim. Dün hafif bir kanamam vardı. Bugün kanamam olmadı. Galiba birkaç gün daha bekleyip sonra biz de deneyeceğiz.

Kendi doktorum da korunmanıza gerek yok dedi. Ben de dün çekildim. Dün hafif bir kanamam vardı. Bugün kanamam olmadı. Galiba birkaç gün daha bekleyip sonra biz de deneyeceğiz.
Evet canım. Benim de iki gün sürdü kanamam. Üçüncü gün başlamıştık. Hijyeninize dikkat edin, çamaşırını sık değiştir canım, önemli olan bunlar.

X