Rahim filmi çekenler buraya

Şuan şükür 5 aylık hamileyim 3 ay sonrasında hamile kaldım

Kızlar merhaba rahim filmi çekindim geçen ay sağ tüp tıkalı uc kısmı açılır mı bu ne yapmam lazım çok moralim bozuk

Eklentiler

• IMG_20181017_162348.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 196
Şuan şükür 5 aylık hamileyim 3 ay sonrasında hamile kaldım
Size yardımcı olarak ne uyguladilar.bende cektirdim iyi çıktı. Bi sorun yok gibi.eşimden film istedi.semen testinde şekil bozukluğu var dedi.ama yine istefi.psikiyatri ve dahiliyeden yüt onayı istedi. Benimkiler temiz.aylardır deniyoruz olmuyo.stres yapma diyolar ama yapıyorum. Tabi bide sigara faktörü var.hepsi bırak diyo ama ne mumkun

Bnm esimdede bisey çıkmadı eşim de sigara iciyodu klomen kullandım ilk ay ikinci ayda kaldım günde iki tane ile catlatma iğnesi arkasından aşılama devlet hastenesi bedava yapiyo

Ve gerçekten ben o ay stres yapmadım ama içimden tutmicak hissi vardı tuttuğunu duyunca şok oldum kendinizi olacakmis gibi hazırlamayın oyleyken olmuyo tutmuyo diye düşündüm tuttu.

Kızlar anlayan varsa yardımcı olabilir mi ? Sağ TÜBA’dan peritona geçiş izlenmiş olup paratubal alanda göllenmektedir. Ne demek?

Kızlar bende geçen hafta rahim filmi çektirdim bana 3 hafta sonra sonucun çıkar dediler dokuz eylül üniversitesi de çektirdim benim gibi sonuçu geç çıkan oldumu aranızda

Allah allah valla yalan değil benim acılı değildi
Evet kötü garip bir his var. bitse de gitsek diyorsunuz ama o kadar

Kızlar rahim filmi çektirenler, çektirdikleri ilk au adete yakın sarı akıntınız geldimi? Benim ilk defa böyle bişey başıma geldi, çok merak ediyorum, kokusu yok, beyaz sarı karışık gibi. Yaşayanlar varmı?

Ben cektirdim ama hiç öyle birşey hatırlamıyorum belki bende de olmuştur hiç dikkat etmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…