Rahim filmi çekenler buraya

Acımayan asıl acımamış anlamıyorum dedim ya karnıma üç gün dokunamadım ya giysi bile acıtıyodu neyseki sonucum temiz çıktı senin temiz mi çıkmıştı cnm kadın olmakta çok zor:KK70:
Evet kadın olmak çok zor Allaha Şükür temiz çıktı bir sıkıntı olmadığı söylendi ama hormon tahlillerimde sorun çıktı prolaktin değerim yüksek malesef

Çekildiğin yerle kullanılan aletler ve makine çok önemli bu konuda. Herkesin acı eşiği farklıdır bende korkmuştum titriyodum çekilirken 550 tl verdim ama değdi hiç te para tuzağı değil sağlımız bu sağlıkla parayı ölçemeyiz ha belki maddi durumu olmayan var ona birşey diyemem jinekolojik muayene gibi acıdı benim kanama falan olmadı ama sonrasında karın içimde çok sancı oldu karnıma dışardan dokunamıyodum bile mesela kimisi hiç acımamış her insan bir olmuyo ne yazık ki bu benim düşüncem
Merhaba hsg i nerede çekilmiştiniz ?

Hanımlar yazdıklarınızı okuyunca dayanamayıp yazmak istedim. Ben buradaki yorumlar yüzünden 6 ay korkudan rahim filmini erteledim. Sonunda baktım kaçış yok cektirme karari verdim. İnsanlar ne acılar çekiyor, rahim filmi de neymis diye kendimi cesaretlendirdim. Ama yine de içeriye titreyerek girdim.Aklimda burada okuduklarım. Doktor içeriye ilac verdikce hafif bir sızlama oluyor. Ben rahim filmi süresince şimdi canım çok yanacak, simdi bagıracagım diye düsünürken doktor her şey normal giyinebilirsin dedi. İnanın korkuyla gecirdiginiz süreç daha sıkıntılı...

Nasil oluyor hafif sedasyon Ben ozel de cektirecegim rahim filmi istersem yaparlar mi? Kendinizi nasil hissettiniz sedasyonla
Çok kısa süreli uyuyup uyanmış gibi hissediyorsunuz. Bir de az bir rahim ağrısı vardı. Muhtemelen işlem sırasında epey ağrı olmuş diye düşündüm. Ben de özelde yaptırmıştım doktorum tavsiye etmişti çok ağrı olabiliyor daha konforlu olur demişti.

Çok kısa süreli uyuyup uyanmış gibi hissediyorsunuz. Bir de az bir rahim ağrısı vardı. Muhtemelen işlem sırasında epey ağrı olmuş diye düşündüm. Ben de özelde yaptırmıştım doktorum tavsiye etmişti çok ağrı olabiliyor daha konforlu olur demişti.
Yani anestezideki gibi birden mi uyunuyor yoksa yavas Yavas mi? Verilirken nefes kesilmesi falan oldu mu ?

Yani anestezideki gibi birden mi uyunuyor yoksa yavas Yavas mi? Verilirken nefes kesilmesi falan oldu mu ?
Anestezi de birden olmuyor aslında bir kaç saniye sürüyor bu da böyle ve anestezi çok daha derin hatta akciğerlerin kendi kendine soluma hareketini bile yapamadığı bir durum. Çok derin bir uyutma söz konusu anestezide sedasyon öyle değil. Nefes kesilmesi vs de olmuyor sizde panik atak mı var?

Anestezi de birden olmuyor aslında bir kaç saniye sürüyor bu da böyle ve anestezi çok daha derin hatta akciğerlerin kendi kendine soluma hareketini bile yapamadığı bir durum. Çok derin bir uyutma söz konusu anestezide sedasyon öyle değil. Nefes kesilmesi vs de olmuyor sizde panik atak mı var?
Evet malesef panik atak var .korksam da bu işin altından kalkmak zorundayım. Bu şekilde nereye kadar eşitleyebilirim ki

Bende fakülte hastanesinde çektirdim sizinle birebir aynı şeyleri yaşadım kabinde beklerken diger bayan aglıyor bagırıyor baya korktum sıra bana geldi geçtim o aleti takarken öyle bi acı yok ya gerçekten o çok acıttı sonra zaten ilaç verirken falan hiç hissetmedim bile alet takarken çıkarırken çok acıyor agladım baya bagırdım bende derin nefes al bitti falan dediler fazla sürmedi zaten çok şükür sonuçlar iyi çıktı sonra kanama agrı hiç bişey olmadı özelde anestezisiz 900 demişlerdi bende burda çektirdim sonra enfeksiyon falan olursa diye ilaç veriyormuş bazı yerler bana vermediler enfeksiyon kaptım ileri seviyede 10 gün hastaneden çıkamadım igneler serumlar haplar daha yeni kendime gelmeye başladım keşke özelde çektirseydim dedim parası batsın baya çektirdi bana bayanlar dikkat edin iyi araştırın yaptırmadan

Bende fakülte hastanesinde çektirdim sizinle birebir aynı şeyleri yaşadım kabinde beklerken diger bayan aglıyor bagırıyor baya korktum sıra bana geldi geçtim o aleti takarken öyle bi acı yok ya gerçekten o çok acıttı sonra zaten ilaç verirken falan hiç hissetmedim bile alet takarken çıkarırken çok acıyor agladım baya bagırdım bende derin nefes al bitti falan dediler fazla sürmedi zaten çok şükür sonuçlar iyi çıktı sonra kanama agrı hiç bişey olmadı özelde anestezisiz 900 demişlerdi bende burda çektirdim sonra enfeksiyon falan olursa diye ilaç veriyormuş bazı yerler bana vermediler enfeksiyon kaptım ileri seviyede 10 gün hastaneden çıkamadım igneler serumlar haplar daha yeni kendime gelmeye başladım keşke özelde çektirseydim dedim parası batsın baya çektirdi bana bayanlar dikkat edin iyi araştırın yaptırmadan
Cok gecmis olsun tatsiz bir olay yasamissiniz ama gecmis cok sukur

İyi aksamlaa arkadaşlar size durumu anlatayim. Ben tedavisiz iki kere hamile kaldım ilk çocuğum kız 4bucuk yaşında, 1bicuk yıl önce oğlumda oldu 6 gunluktu kaybettim o zamandan beri olmuyor 5 ay önce kimyasal gebelik geçirdim. Bugün hsg çekildim iki tupde kapalı çıktı şok oldum:cry: acaba bunun gerçekliği nedir ben doğumda kapandiysa kimyasal gebeligi nasıl gecirdim

İyi aksamlaa arkadaşlar size durumu anlatayim. Ben tedavisiz iki kere hamile kaldım ilk çocuğum kız 4bucuk yaşında, 1bicuk yıl önce oğlumda oldu 6 gunluktu kaybettim o zamandan beri olmuyor 5 ay önce kimyasal gebelik geçirdim. Bugün hsg çekildim iki tupde kapalı çıktı şok oldum:cry: acaba bunun gerçekliği nedir ben doğumda kapandiysa kimyasal gebeligi nasıl gecirdim
Cok ilginc bir durum gercekten gecmis olsun peki rahim filminde caniniz yandi mi Ben cuma gunu cektirecegim biraz tedirginim

Cok ilginc bir durum gercekten gecmis olsun peki rahim filminde caniniz yandi mi Ben cuma gunu cektirecegim biraz tedirginim
Evet ağrılı bir işlem katater i takarken agiriyor çünkü uzun ince birşey. Ama dayanilmayacak gibi degil yada ben çok kastim kendimi sonrasında ilactan dolayı adet agrisi gibi ağrı oluyor. Yanınızda ped götürün çünkü kanama oluyor. Ben bilmiyirdum peçete fazlaca koydum.

X