Rahim filmi çekenler buraya

Kaç gündür o kadar korkuyodumki hsg çekimi için sonunda o çekimi yaptım
sabah erken saatte gittim benimle beraber sırada 7 8 kişi daha vardı
Beni ikinci sıraya aldılar yanımdaki diğer bayan ilk cekindi o çekinene kadar ben kabine girdim ve üstümü çıkarmaya başlarken bayanın aglama sesini duyunca o kadar urktum ki ağlamaya başladım kabinde bayagi ağladım her neyse kadıninki bitti ve beni çağırdılar ağlaya ağlaya o sedyeye oturdum ve pozisyonu aldım çeken kişi rahat ol kendini kasma kasarsan bütün emek boşa gider ve bi daha çekerim dedi öyle de oldu aleti yerleştirdi ve aman Allahım o nasıl bir acıydi ben hayatımda bu acının bir eşini duymadım o kadar bağırdımki imdat bile dedim o şekil yani suan kendime gülüyorum çok kastigim için içimdeki aletler kendini attı ve o acı boşa gitti ve ikinci filme tekrar aynı acıyı yaşayarak girdim derin derin nefes al dediler ve öyle yaptım hem bağriyorum hem derin nefes almaya çalışıyorum öyle böyle çekildi ve sırtıma verdim bu yükü ve kurtuldum.
SonuçlarıM çok şükür çok temiz çıktı ve sadece artık süt hormonlarim çok yüksek çıkmış öbür aya tedaviye başlıcaz inşallah Hanımlar cidden o masada çok acı cekiyosunuz yalan söylemicem acimiyo diyenlerede itibar etmeyin benle o gün girenlerin hepsi kendini yirtti diyebilirim ama o anlık sürüyor hemen kalkıp giyindim ama suan sanki adet görüyorum hem ağrısı hemde kanaması var cidden de adet sancısı cektiriyo sana bunu yaşadım bu sitede devamli okuyodum ve yaşadım ama başa gelen çekilir ya benim cnm çok tatlıydi yada hiç hayatımda böyle bir acı görmedigim için bana ağır geldi Allah tüm hsg cekiceklere sabır versin korkmayin gidin ve korkunuzu orda yaşayın benim gibi ve bence özele falan gitmeyin benimki 2 3 dakika sürdü ve hemen bitti 10 dakika bu acı asla cekilemez özel para tuzagından başka birşey değil 2 dakika için 750 tl falan çöpe gider neyse bayagi uzun yazdım Allah tüm bebis isteyenlere bnde dahil hayırlı evlatlar nasip eylesin

Öncelikle Geçmiş olsun , ama öyle bir anlatmışsınız ki rahim filmi çektirecek olan ve korkan insanların korkusu bir kat daha artmıştır. Bence acı eşiğiyle ve çekimi yapanla ,cihazlarla alakalı acı duymanız , itibar etmeyiniz demişsiniz ama ben gerçekten sadece adet sancısı kadar bir ağrı duymuştum,hatta burda o kadar çok acı duyabileceğimi okudum ki titreye titreye gittim :KK45: sonuç ; korkulacak bir acı olmadı.
İnşallah en kısa zaman da hamile kalıp bebeğinize sağlıkla kavuşursunuz:KK24:
Şuan şükür 5 aylık hamileyim 3 ay sonrasında hamile kaldım

Kızlar merhaba rahim filmi çekindim geçen ay sağ tüp tıkalı uc kısmı açılır mı bu ne yapmam lazım çok moralim bozuk

Eklentiler

• IMG_20181017_162348.jpg
    IMG_20181017_162348.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 195
Şuan şükür 5 aylık hamileyim 3 ay sonrasında hamile kaldım
Size yardımcı olarak ne uyguladilar.bende cektirdim iyi çıktı. Bi sorun yok gibi.eşimden film istedi.semen testinde şekil bozukluğu var dedi.ama yine istefi.psikiyatri ve dahiliyeden yüt onayı istedi. Benimkiler temiz.aylardır deniyoruz olmuyo.stres yapma diyolar ama yapıyorum. Tabi bide sigara faktörü var.hepsi bırak diyo ama ne mumkun

Size yardımcı olarak ne uyguladilar.bende cektirdim iyi çıktı. Bi sorun yok gibi.eşimden film istedi.semen testinde şekil bozukluğu var dedi.ama yine istefi.psikiyatri ve dahiliyeden yüt onayı istedi. Benimkiler temiz.aylardır deniyoruz olmuyo.stres yapma diyolar ama yapıyorum. Tabi bide sigara faktörü var.hepsi bırak diyo ama ne mumkun
Bnm esimdede bisey çıkmadı eşim de sigara iciyodu klomen kullandım ilk ay ikinci ayda kaldım günde iki tane ile catlatma iğnesi arkasından aşılama devlet hastenesi bedava yapiyo

Ve gerçekten ben o ay stres yapmadım ama içimden tutmicak hissi vardı tuttuğunu duyunca şok oldum kendinizi olacakmis gibi hazırlamayın oyleyken olmuyo tutmuyo diye düşündüm tuttu.

Kızlar anlayan varsa yardımcı olabilir mi ? Sağ TÜBA’dan peritona geçiş izlenmiş olup paratubal alanda göllenmektedir. Ne demek?

Kızlar bende geçen hafta rahim filmi çektirdim bana 3 hafta sonra sonucun çıkar dediler dokuz eylül üniversitesi de çektirdim benim gibi sonuçu geç çıkan oldumu aranızda

Allah allah valla yalan değil benim acılı değildi
Evet kötü garip bir his var. bitse de gitsek diyorsunuz ama o kadar

Kızlar rahim filmi çektirenler, çektirdikleri ilk au adete yakın sarı akıntınız geldimi? Benim ilk defa böyle bişey başıma geldi, çok merak ediyorum, kokusu yok, beyaz sarı karışık gibi. Yaşayanlar varmı?

Kızlar rahim filmi çektirenler, çektirdikleri ilk au adete yakın sarı akıntınız geldimi? Benim ilk defa böyle bişey başıma geldi, çok merak ediyorum, kokusu yok, beyaz sarı karışık gibi. Yaşayanlar varmı?
Ben cektirdim ama hiç öyle birşey hatırlamıyorum belki bende de olmuştur hiç dikkat etmedim.

X