Rahim ağzı sülüğü

Vajina içine bırakılıyor bebek sülük, zaten yaklaşık 10 adet çok minikler çok kısa sürede kanı emip analiz ediyorlar ve gerekli enzim salgilayio cikiyorlar
Sülükler kanı analiz ediyo,arkada labaratuar ekibi falan da var onların, büyük organizasyon evet bxhxh

Son düzenleme:
Insallah sulugu su desifre olan adama taktirmamissinizdir yaa Veya ayni mantikta birine. Donusu yok cunku..
Eki Görüntüle 3458254
2006 yılında İstanbul un göbeğinde 1 haftalık çok güzel bir kız bebeğe sarılık tedavisi için aklı kıt biri tarafından hacamat yapılmıştı. Ve bebek öldü.

2006 yılında İstanbul un göbeğinde 1 haftalık çok güzel bir kız bebeğe sarılık tedavisi için aklı kıt biri tarafından hacamat yapılmıştı. Ve bebek öldü.
Valla birkac sene oncede 2 3 yasinda ki bebesine 3 gun su orucu tutturan birisi bebesini öldürmüştü ama iste anlatamiyorsun kimseye

Dusuncelere saygi duymak zorunda degilsiniz ama insanlara saygi duymak zorundasiniz gibi birseyler soylemissiniz, kendiniz bunu uyguladiginiza emin misiniz?

Sizinle ayni fikirde olmayanlarin cahil oldugunu iddia edebilmeniz basli basina saygisizlik zaten.

Burda 50 kisi de gelse vajinamdan suluk sokturuyorum, 50 tane ameliyata bedel diye herkes bi sok olur nasil yani diye sorgular bu hic anormal degil, sizin yasadiginiz dunyanin normalleri bizim dunyamizda normal değil evet siz biz diye ayirarak konusuyorum cunku bunu siz yaptiniz "cahillerrr" diye haykirarak.

Ayrica basliga sonradan eklediginiz detaylardan anladigim kadariyla zaten bu isi yaptirmis memnun kalmissiniz, ama basligi acarken regl duzeninizle alakali korkulari danismissiniz.

O analizci suluklerinizi profesyonel bir hekimde vucudunuza yerlestirdiyseniz zaten hekiminiz bilgilendirmis olmaliydi?
Vajinasina bortu bocek sokan kadinin cahil demesinden ne olacak yav. He de gec.

Kızlar rahim ağzına sülük yaptırıp hemen adet olan varmı ???? 2 gün kesilmesi gereken kanıma adet eklendi
Ayyy nasıl koydurdun onları🙄 ben üstüme sinek böcek gelse kaçışan insanım bayılırım heralde🤣

Pis kan yok vucudumuzda iste. Akcigerlerimizin vazifesi bu zaten, pis kan olsa bir yerde o bolge kangren olur curur. Sulukculerin anlayamadigi nokta burasi tam olarak
Pis kanı sadece sülük temizlemiyo , hacamatta bu işlem yapılıyo gerçekten hacamattamı saçma yani

Buyrun inceleyin siz beni ve benim gibi inanan insanları aşağlamak için sordunuz ama ben gerçekten kendi vatanımdan insanları bilgilendirmek için cevapladım yeteri kadar nette bilgi mevcut üşendiğiniz için ben attım iyi günler.

Ben yurtdişindayim ve yıllardır tüp bebek sebebi rahimle içli dışlı oldum ama sülük tedavisini ilk defa duydum. Rahime sülügü nasıl sokuyorlar? Rahim öyle ele gelen bir organ değil.
Sülük tedavisi neyse ama rahime nasil giriyor bide onu anlatin lütfen

inanarak yaptım umut edip yaptım çok hevesle araştırıp gönül rahatlığıyla yaptım
Valla ben korkarım :) tercih meselesi ne diyelim inşallah şifa olur saygı duyuyorum
Ama katiyen cesaret edemem ben

Ben yurtdişindayim ve yıllardır tüp bebek sebebi rahimle içli dışlı oldum ama sülük tedavisini ilk defa duydum. Rahime sülügü nasıl sokuyorlar? Rahim öyle ele gelen bir organ değil.
Sülük tedavisi neyse ama rahime nasil giriyor bide onu anlatin lütfen
Ayyy içim bi hoş oldu deme öyle, ya içine kaçarsa büyürse tövbe tövbe aklıma kötü şeyler getirme 😅😅😅

Evet kendi kanlarini pis kan yalanina inanip hayvanlara ikram edip buna da tedavi diyorlar 🤦🏼‍♀️ insan hayret ediyor
Kaliteli bi tartışma isterdim bilgi yoksunluğundan ne saçmalasam diye düşünüyosunuz , sen orda ne yazdığının farkındamısın ya senin karşında insan var robot yazmıyo , en hasas olan yere sülük işlemi yapmışsa biri bilki kolay bi dönemden geçmiyo birbirinize şaklabanlık yapma yeri vallahi benim sorumun altı değil ya vicdansızlar sizin yüzünüzden bir günümü iğrenç geçirdim hepiniz aynı şeyi yaşicaksınız eminim karma diye bişey var

X