Rahim ağzı sülüğü

İnsanlara hakaret ve beddua ederek gerginliğinizi atıyor olabilirsiniz, genel olarak herkes anlamaya ve tahayyül etmeye çalıştı. Espri anlayışınız yok, belli ki kötü şeyler yaşamışsınız kendinizce çare arıyorsunuz. Bunların sebebi buradaki insanlar değil.
Bilmediğin şeyi sorgulamak suç değil.
Akla yatmayan şeyler hakkında düşünmek suç değil.
Belki de kendi karmanız pek temiz değildir?
Sanırım bahsettiği doktor veya hemşire şunlar olabilir. Araştırdım da. Bu rahim sülüğü diye adlandırılan olayı yapan veya bahseden Dr. Ayşegül Aytekin ve instagramda KadimHemşire diye bir hemşire var. Özellikle alternatif tıptan bahsediyorlar ama her hastays kesinlikle yapılmadığını, mesela kadın hastalıkları için kadın doğum doktoru ile gerekli tetkikleri yaptırdıktan sonra eğer hasta testlere göre bu duruma uygunsa veya hastalığı bunu uygulamaya uygunsa yapılıyormuş. Salgıladığı enzimden dolayı alerji de yapabiliyormuş.

Hastanede uygulanması bile sizi susturmuyo sen ikna oluyomusun bu çabandan hastanenin işi yok onaylamadığı sakıncalı gördüğü kan emici hamile bırakan içerde sigara içen omurgasız pislik vahşet dehşet sülüğü tıpa sokucak , keşke senin gibileri şurdan yok olsa ve gerçekten uygulayanlar yada bilgisi olanlar yazsa
IMG_6197.png

Organ kaybına hatta ölümlere yol açtığı itabipler odasının kendi yazısında var, daha bişey demeye gerek yok, herkes kendi seçimini yapmakta özgür.

Sanırım bahsettiği doktor veya hemşire şunlar olabilir. Araştırdım da. Bu rahim sülüğü diye adlandırılan olayı yapan veya bahseden Dr. Ayşegül Aytekin ve instagramda KadimHemşire diye bir hemşire var. Özellikle alternatif tıptan bahsediyorlar ama her hastays kesinlikle yapılmadığını, mesela kadın hastalıkları için kadın doğum doktoru ile gerekli tetkikleri yaptırdıktan sonra eğer hasta testlere göre bu duruma uygunsa veya hastalığı bunu uygulamaya uygunsa yapılıyormuş. Salgıladığı enzimden dolayı alerji de yapabiliyormuş.
Bir çok ilaçtan insanlar öldü geçen sağlık ocağında doktor bana nurofen yazmadı bundan biri öldü dedi ona dokunmuş bana dokunmuyo işte

Sülükten hamile kalmıştır cümlesini tahayyül gibi süslü cümlelerle manipüle edemezsin , başından beri dalga geçilen cümlelere espiride diyemezsin , kötü şeyler yaşamış olduğunu düşündüğün birini zorbalarken eğleniyordun. Bilmediğin şey dediğinide inanmadığın olarak değiştiriyorum ben çoooooook fazla kınasam birini bu kadar yazmazdım. Hadi ben karmamı yaşıyorum size yazıyorum kardeşim siz ne yaşıyosunuzda bir kişye böylesine yazıyosunuz gerçekten kötü bişey yapıyosam yardımcı olsanıza kurtarın beni mesela hadi sizin derdiniz beyninizdeki kötü duyguları burda atmak
e ben sana dua da ettim o hiç aklına gelmiyor? Sülükten hamile kalmıştır diye ben demedim kimin söylediği önemli değil gerçi, sen bu olgunun gerçek olabileceğine inanıyorsan buna alınıyorsan niye bu işe girdin?

Al bu da linki

Tabipler odasının açıklaması
Bişey sorcam alternatif tıp onaylanırsa ilaçları nasıl satıcaklar ? Bu kadar zengin aktarımız çeşitli fitoterapi işlemleri varken yine doktor gözetimi altında kullanılan, bunları organ kaygı ölümler diye adlandıran tıp şu aşılardan insanlar kalp krizinden ani ve çoklu ölümden kimse bahsetmiyor.

e ben sana dua da ettim o hiç aklına gelmiyor? Sülükten hamile kalmıştır diye ben demedim kimin söylediği önemli değil gerçi, sen bu olgunun gerçek olabileceğine inanıyorsan buna alınıyorsan niye bu işe girdin
Nerde ben öle bişey görmedim dua falan, bu işe girmekle bu konuların ne alakası varki

Bişey sorcam alternatif tıp onaylanırsa ilaçları nasıl satıcaklar ? Bu kadar zengin aktarımız çeşitli fitoterapi işlemleri varken yine doktor gözetimi altında kullanılan, bunları organ kaygı ölümler diye adlandıran tıp şu aşılardan insanlar kalp krizinden ani ve çoklu ölümden kimse bahsetmiyor.
Aşı karşıtı mısınız?

Bana doktor ameliyat olcaksın dedi , ve şeker hastası tansiyon hastası gibi ömür boyu hormon ilaçları kullanacaksın kontrol altında olcak kistin dedi , bende çok üzüldüm ve rahminde kanser olan birinin rahmi alıncakmış o kişi sadece bir kez sülük yaptırıyor aynı ayda kanseri küçülmüş ve hamile kalmış birebir konuştum o yol gösterdi bana

Kaliteli bi tartışma isterdim bilgi yoksunluğundan ne saçmalasam diye düşünüyosunuz , sen orda ne yazdığının farkındamısın ya senin karşında insan var robot yazmıyo , en hasas olan yere sülük işlemi yapmışsa biri bilki kolay bi dönemden geçmiyo birbirinize şaklabanlık yapma yeri vallahi benim sorumun altı değil ya vicdansızlar sizin yüzünüzden bir günümü iğrenç geçirdim hepiniz aynı şeyi yaşicaksınız eminim karma diye bişey var
Sizin yasadiginiz kotu donem sadece sizi ilgilendirir. Burda hic kimse sizi pispislamak zorunda degil.

Herkes dogru olarak bildiklerini yazmakta ozgur, kimse kimseye saklabanlik yapmiyor. Hele benim hic oyle bir derdim yok, yazdiklarimda en ufak saklabanlik emaresi de yok.

Ben ayni seyi yasayacagini dusunmuyorum, cok sukur pozitif bilimlere inaniyorum ben. Ha karmaya da inanirim ama karma boyle sizin yazdiginiz gibi islemez. Aksine su yazdiginiz mesajla siz karmayi bulandirdiniz, dikkat edin de gelecek gunleriniz daha da kotu gecmesin.

Hem kansere, hem şekere, hem her türlü kadın hastalığına ve infertiliteye ve daha bilumum hastalığa sülük hayvanı yeterli , hastaneleri kapatmak lazım

Sizin yasadiginiz kotu donem sadece sizi ilgilendirir. Burda hic kimse sizi pispislamak zorunda degil.

Herkes dogru olarak bildiklerini yazmakta ozgur, kimse kimseye saklabanlik yapmiyor. Hele benim hic oyle bir derdim yok, yazdiklarimda en ufak saklabanlik emaresi de yok.

Ben ayni seyi yasayacagini dusunmuyorum, cok sukur pozitif bilimlere inaniyorum ben. Ha karmaya da inanirim ama karma boyle sizin yazdiginiz gibi islemez. Aksine su yazdiginiz mesajla siz karmayi bulandirdiniz, dikkat edin de gelecek gunleriniz daha da kotu gecmesin.
Sana zor günde olan birinin sorusunda şaklabanlık yapma diyince aklına pış pışlamak geliyosa hala rahatsız olduğım şeyi anlamamışsın ilgi alanın olmadığı yerde durma diyorum bak ilgilenen inanlarla konuşuyoruz he oda benimki kadar ileri gitmeyi tercih etmiyo ama bana istediği gibi yorumda yapmıyo dur büyük yazim belki anlarsın SİZİN BENİM YAPTIRDIĞIM İŞLEMDE ÖZGÜRCE KÖTÜ YORUM YAPMA HAKKINIZ YOK gidin özgür alanlarda takılın

Karma yazılarla ilgilenmez kain gibi bulandırdınız falan yazınca etkileyici olmuyosun yaşanacak varsa seni bulur , kanımı sülüğe sunmakla eleştirildim yazdıklarınıza ciddi ve seviyeli açıklamalarla sakin ve olgun gözükmiceksiniz

Karma yazılarla ilgilenmez kain gibi bulandırdınız falan yazınca etkileyici olmuyosun yaşanacak varsa seni bulur , kanımı sülüğe sunmakla eleştirildim yazdıklarınıza ciddi ve seviyeli açıklamalarla sakin ve olgun gözükmiceksiniz
Sana zor günde olan birinin sorusunda şaklabanlık yapma diyince aklına pış pışlamak geliyosa hala rahatsız olduğım şeyi anlamamışsın ilgi alanın olmadığı yerde durma diyorum bak ilgilenen inanlarla konuşuyoruz he oda benimki kadar ileri gitmeyi tercih etmiyo ama bana istediği gibi yorumda yapmıyo dur büyük yazim belki anlarsın SİZİN BENİM YAPTIRDIĞIM İŞLEMDE ÖZGÜRCE KÖTÜ YORUM YAPMA HAKKINIZ YOK gidin özgür alanlarda takılın
Kain degil, kahin demek istediginizi dusunuyorum keske diyebilseymissiniz.

Benim etkileyici bulunmak gibi bir derdim yok, hele de sizin beni nasil buldugunuzun hicbir onemi yok.

Son olarak kotu yorum yapma hakkiniz yok demissiniz ama kotu bir haberim var: site kurallarina gore kotu yorum yapma hakkim var. Siz istediginiz yorumlari okuyabilesiniz diye kurulmadi bu site 😊

Son kotu haber: karma yukleniyor, sizin bu sinir basa bela. Karadenizli oldugunuzu dusunuyorum, yoksa bu anlamadan dinlemeden sinirlenmenin baska bir izahi olamaz 😂

X