Rahim ağzı sülüğü

Hanımlar rahim kapalıdır rahim ağzıni emip ona göre enzim salgılar dışarı çıkar sülükler,içerde kalma gibi bı durum mümkün değil,çünkü rahimin zaten içine girmiyor buna rağmen girse rahim yabancı şeyi tutmaz atar dışarı

Geçmiş olsun rahimden hiç duymadım kadin hastalıkları için gobek çevresinden yaptığını söylemişti bana hacamat a gelen kişi.

Sertifikası olmayan işin ehli olmayan kişilerden uzak durun .arkadaşlar sülük yapılırken dis eti kulak burun etrafına yapılacak olduğu zaman sülük herhangi bir bölgeye kaçmasın diye .

Haccam/haccame tarafından pamuk ile kapatılıyor. Vajina ya nasıl uygulandığını bilmiyorum ama ben yaptırırken kuyruk sokumundan yaptırmıştım en son

Sülük un gitmesini istemdiği yere pamuk/sirke sürmüştü.

Ankilozan spondilit ağrılarında ,hastalığın aktif döneminde omuzlarımı dik tutamazken en yüksek dozda agri kesici /kas gevşetici kullanmama rağmen ağrılarım geçmemişti..

Sertifikası olan bir kişi ile sıkıntımi konuşup ilk aşamada tarama sonrasında tedavi amaçlı sülük ve hacamat yaptırmıştım yaptırdığım 10 iğneden bu sonucu almamıştım.

Arkadaşında dediği gibi bir çok ünlü sanatçı futbolcu da kullanıyor artık alternatif tıbbi.

Ben seneler öncesi yaptırırken herkes bana gülüyordu dalga geçiyordu şimdi etrafımdaki herkes yaptırmaya başladı.

İnsan kendini çaresiz hissettiğinde ilaçlardan da çare bulamadığı dönemde her türlü koca kari ilacını deniyor maalesef.

Hacamat ve sülügün ehil elde yapıldığında zararı değil faydası vardır :)

Geçmiş olsun rahimden hiç duymadım kadin hastalıkları için gobek çevresinden yaptığını söylemişti bana hacamat a gelen kişi.

Sertifikası olmayan işin ehli olmayan kişilerden uzak durun .arkadaşlar sülük yapılırken dis eti kulak burun etrafına yapılacak olduğu zaman sülük herhangi bir bölgeye kaçmasın diye .

Haccam/haccame tarafından pamuk ile kapatılıyor. Vajina ya nasıl uygulandığını bilmiyorum ama ben yaptırırken kuyruk sokumundan yaptırmıştım en son

Ankilozan spondilit ağrılarında ,hastalığın aktif döneminde omuzlarımı dik tutamazken en yüksek dozda agri kesici /kas gevşetici kullanmama rağmen ağrılarım geçmemişti..

Sertifikası olan bir kişi ile sıkıntımi konuşup ilk aşamada tarama sonrasında tedavi amaçlı sülük ve hacamat yaptırmıştım yaptırdığım 10 iğneden bu sonucu almamıştım.

Arkadaşında dediği gibi bir çok ünlü sanatçı futbolcu da kullanıyor artık alternatif tıbbi.

Ben seneler öncesi yaptırırken herkes bana gülüyordu dalga geçiyordu şimdi etrafımdaki herkes yaptırmaya başladı.

İnsan kendini çaresiz hissettiğinde ilaçlardan da çare bulamadığı dönemde her türlü koca kari ilacını deniyor maalesef.

Sızın anlattıgınızla hanımefendının yaptırdıgı cok farklı ama resmen ıc organına yaptırmıs.inanılmaz bişey felaketle sonuclanabılecek bısey,korkunc bısey

Hanımlar rahim kapalıdır rahim ağzıni emip ona göre enzim salgılar dışarı çıkar sülükler,içerde kalma gibi bı durum mümkün değil,çünkü rahimin zaten içine girmiyor buna rağmen girse rahim yabancı şeyi tutmaz atar dışarı
Anlamıyorlar boşverin sadece yaptıranlar yazsaydı çok güzel olurdu

Sülüğe sempati duymadığımız için mi
Benim yaptığım birşeyi alay konusu yaptığnız için ömrümü kim neyle ilgileniyo diye geçiremem ama ben açtığım başlığı mahvettiniz ne hattinize dalga geçmek, düşünceler saygı konusu değil insanlar saygı konusu. Ne kadar güzel bir söz

Bana da önerildi ama biraz korkuyorum acikcasi hacamat yaptırdım faydasını gördünüz mü peki
Benim şiddetli ağrılarım vardı hastanelik oluyodum hatta, elhamdulillah onlar yok şuan karnımda şişlik var çoğunlukla gitti. Ve inanıyorum bu vesileyle bi evladım olduğunda burdan yazmayıda unutmicam bu kirli zihinli insanlar görsün belki onlarda birgün o kapıyı çalar

Bende çok korktum tabi çok araştırdım ve bunu bi kadın doğum uzmanı yaptı

Vajina içine bırakılıyor bebek sülük, zaten yaklaşık 10 adet çok minikler çok kısa sürede kanı emip analiz ediyorlar ve gerekli enzim salgilayio cikiyorlar
Kendimi temizlenmiş gibi hissediyorum o simsiyah kan pıhtılarını görünce hiç bi ilaç yapamaz onu hiç bi ameliyat kesiksiz ağrısız YAPAMAZ BU İŞLEMİ istediğiniz kadar afkurun

Evet rahim doğum yapmayanlarda kapalı, ama doğum yapanlarda hafif açık.
Sorun vajina girişinden rahim ağzına ulaştığına nasıl emin olabiliyorsunuz. Bu işlemi hekim vajinal spekülüm kullanarak mı yapıyor?

Kendimi temizlenmiş gibi hissediyorum o simsiyah kan pıhtılarını görünce hiç bi ilaç yapamaz onu hiç bi ameliyat kesiksiz ağrısız YAPAMAZ BU İŞLEMİ istediğiniz kadar afkurun
Hastanede hekim tarafından yapıldıysa kimse bir şey diyemez.

Sorun vajina girişinden rahim ağzına ulaştığına nasıl emin olabiliyorsunuz. Bu işlemi hekim vajinal spekülüm kullanarak mı yapıyor?
Elbette öyle oluyor yazdım soranlara spekülüm takılıyor doktor hiç gözünü ayırmadan kontrol ediyor yarım saat sonra kendileri işi bitince spekülüm denilen alet açık orda izliyo sülüğü,

Hafif açıkmı ? Hanımefendi böle bişey söz konusu değil ordan ancak sperm gider

X