Rahim ağzı sülüğü

Eklentiler

• IMG-20240728-WA0000.jpg
    IMG-20240728-WA0000.jpg
    8,5 KB · Görüntüleme: 56
Bxnxhxhxh :KK70: :KK70: Gözümde canlandı koptum :KK70::KK70:
Ne zaman anımsasam koparım 😄

Geçenlerde trt belgeselde Afyon karamık gölü sülük toplayıcılığı vardı oturup izledim, gerilim filmi gibi. Çıktıkları yer de nahoş. Bu gariplerin son durağı da değişik olmuş. Kanı emdikten sonra ölmüyor yeniden kullanılıyorsa tedavi olanlara geçmiş olsun hastalıklar enfeksiyonlar …
Hastaneler de yapıyor galiba alternatif tıp olarak. Şifa olsun inş ne diyelim.

İnsanlar tarih boyunca orasına burasına değişik şeyler sokmuşlar, bi arada g.te sigara dumanı üflemek modaymış
Eki Görüntüle 3458081
Sigara kullanırken sigarasız kalmak böyle başıma vururdu benim de 😁 üşenmez alırdım kaç olursa.
Fotoğraftan aklıma geldi Bir dönem hastalara sigara içme tavsiye edilirmiş tedavi olarak. Bol bol hem de.
Bende bu korkuyla sorumu tam soramadim.
Gölde yetişen içi boş kamışlar falan mı acaba doğal malzeme, sülüğün memleketini anımsatır sülük yabancılamaz.

Sigara kullanırken sigarasız kalmak böyle başıma vururdu benim de 😁 üşenmez alırdım kaç olursa.
Fotoğraftan aklıma geldi Bir dönem hastalara sigara içme tavsiye edilirmiş tedavi olarak. Bol bol hem de.

Gölde yetişen içi boş kamışlar falan mı acaba doğal malzeme, sülüğün memleketini anımsatır sülük yabancılamaz.
Sülük yabancılamasın diye memleketten bulgur tarhanada veriyorlarmış yanına bzbxb

Dogal malzeme bence kan iste, kan emici sulugu tuzaga oz be oz kaniyla cekiyor iste.

Teyzem 20 yil once varisi icin bacagina suluk yapistirmisti, kan kaybından gidiyordu garibim.

Sülük yabancılamasın diye memleketten bulgur tarhanada veriyorlarmış yanına bzbxb
Hsbshsjs Padişahın kızının amansız hastalığını iyileştiren kel oğlanmış sülük hahahaha (rüştü asyalının film)
Dogal malzeme bence kan iste, kan emici sulugu tuzaga oz be oz kaniyla cekiyor iste.

Teyzem 20 yil once varisi icin bacagina suluk yapistirmisti, kan kaybından gidiyordu garibim.
ıyyyy içim tuhaf oldu kontrolsüz güç güç değil :/

Hsbshsjs Padişahın kızının amansız hastalığını iyileştiren kel oğlanmış sülük hahahaha (rüştü asyalının film)

ıyyyy içim tuhaf oldu kontrolsüz güç güç değil :/
Hayır bir de varis toplardamarlardan oluşuyor ve sülükler kirli kana bayılır 😁

Ayıp etmişsin 🥲 sülük kıtlığı varmış yurtdısına yollayamıyorlarmış bizlere kalsın diye sebebi senmissin yazıklarımız olsun sana :olamaz:
ben gidemiyorum onlar da gidemesin dedim, iyi yapmışım di mi?
Hayır bir de varis toplardamarlardan oluşuyor ve sülükler kirli kana bayılır 😁
Of çok üzücü. Vajene vulvaya yapışan da iyi çekmiştir

Bu arada gerçekten servikse sülük yapmış olabilirler şöyle bir şey buldum ben.
Şok 🫢

Eklentiler

• IMG_7580.jpeg
    IMG_7580.jpeg
    52 KB · Görüntüleme: 44
ben gidemiyorum onlar da gidemesin dedim, iyi yapmışım di mi?

Of çok üzücü. Vajene yapışan da iyi çekmiştir

Bu arada gerçekten servikse sülük yapmış olabilirler şöyle bir şey buldum ben.
Şok 🫢
Bazı hastanelerde alternatif tıp olarak uygulanıyor. Mesela bizim burda bir ilçenin hastanesinde bu ve hacamat yapılıyor.

X