Rabbime şükürler olsun hamileyim çok mutluyum....

sahin bey hangi sehirdeki????istanbulsa olabilir....hangi tup bebek merkezi?????

canım şahin bey bursada ama istanbuldada bildiğim kadarıyla kadıköy acıbadem hastanesi var sanırım ordaki dr un adıda cem demirel araştır istersen.bursada acıbadem şahin beyin hastayım bende aynı hastane zaten:teselli:

efsane canım 4 tane ilaç kullandığını söylemişsin transfer sonrası ne kullandın.Benim ikinci denemem 6+2 iken düşmüştü doktor bana progesteronu dört günde bir vurulmak koşuluyla iğne şeklinde vermişti ben düşüge etkisi olabileceğini düşünmüştüm o zaman

canım vajinadan kullanıyorum günde 3 kez 2 şer tane prednol antibiyotik (adı aklıma gelmedi bunu yumurta toplandıktan sonra kullandım tranferden sonra kullanmadım)kalçaya bant ve progesteronn iğne değildi benimkii

canım ilk denemeni nerde yapmıştın birde şahin beyde fiyat kaç lirayı buldu bizim raporumuz var vede sigortalıyız

tebrikler canım.allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…