Rabbim sana şükürler olsun.....HAMİLEYİMM

tuana3434

cnm kızım
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.159
2
41
hiç beklemediğim anda geldi hiç aklımda yoktu ben onu 16 ay bekledim allahım yüzümü güldürdü.:teytey:..inşallah sağlıklı hayırlı uzun ömürlü olr.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:...
allahım tüm isteyenlere versin inşallah..bu mutluluğu yaşatsın...hepinize dua ettim ediyorumda..yanımda olan arkadaşlarıma kahrımı çeken hepiniz çok seviyorum allah sizden razı olsun:1hug:a.s.

:

gözünaydın canom
allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tuana canım arkadaşımm Tekrarrr Tebriklerrr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin yavrunuuu.....Canımm hamiş sırası sendeymiş demek :dance::dance:Şimdi sıra bende :roflol::roflol:
Hadiyin halaya:teytey::teytey::teytey:

ayyy canım benim allah dualarını kabul etmiş ve sana mutlulukjların en güzeli ve hayırlısını nasip etmiş hayırlısı olsun canım umarım rahat bir hamilalik ve doya doya kucağına almak nasip olur canım ya.......

tebrıkler!..
Rabbım sagsalım kucagına almayı nasıp etsın..
darısı tum bebıs ısteyenlerın basına :Saruboceq:

Canım benim tekrar tebrik ediyorum.Allah tamamına erdirsin.Sağlıklı iyi bir hamilelik geçirmeni diliyorum.

Canım çok tebrik ederim allah sag salim kucagına almayı nasip etsin..bize ilk belirtilerini yazarmısın canım ?

cnm çok teşekkür ederim güsel dileklerin için.a.s....ben bu ay beklemediğim için konduramadım kasık ağrım oldu reglime 12 gün kala o civarlar yani belim ağırdı çok ağır kaldırdım ondandır dedim kendi kendime...reglime yakında çok gaz oldu patlıcak gibiydim 3 gün falan sürdü bu akıntı vardı ama o herzamn oluyodu ama şimdi daha çok var başkada bişi olmadı cnm ....dilerim sizde bu mutluluğu yaşarsınız:1hug:

Aramıza hoşgeldinnn :CüvCüv:
Adınıza çok sevindim..
Allah zamanında sağlıklı şekilde kucağına almanı nasip eder inşallah..
Allah ım hiçbir kadının kucağını boş bırakmaz inşallah..
Gözünüz aydın :1rolleyes:

tebrik ederim
rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah
darisi basimiza insallah

Allah sağlıkla kucaklamak nasip etsin canım, çok sevindim senin adına:teytey::teytey:

Ne bereketli bir ay maşallah maşallah...

Sayamıyorum bugün hamileyim haberlerini....

Ben o duyguyu yaşadım ve anneyim...

Kızıma her baktığımda Allahıma şükrediyorum ve herkese nasip etmesi için dua ediyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…