Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

hepsini okuyup hormonlarımın da etkisiyle gözlerimi şişircem ağlamaktan çok mutluyum sende öle yap hamişler çok sulu göz olur bol bol ağla ama mutluluktan canımsınnnnn allaha emanett olunnn sırasıyla keseyi kalp atışlarını sonra kollarını bacaklarını sonra 2li test sonra 3lü test sonra cinsiyet sonra hareketleri sonra karnının şişmesi ve en son doğumlarını göztersin rabbim bir avazdaaaaa hepsi hem telaş ve endişe hem mutluluk ve gurur umarım dibine kadar hepsini yaşarsın sana bu yolda kolay gelsin diyorum eminim kolay gelecektirrr bu kadar kişinin duasıyla rabbim dua edenleri etrafından ayırmasın meleğimmm

Nevrocum tebrik ediyorum canim, sonunda hasretine kavusuyorsun. Diger arkadaslariminda darisi basina böyle sevincli haberlerini bekliyoruz. Saglikla kucagina almani diliyorum

Sağol bitanemmm. :1hug: :asigim: Aminn inşallahhh. Allah dediğin gibi herkese nasip etsin. Çok mutluyum gerçekten. Allahım inşallah mutluluğumu daim eder. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Şeniz

Canım öncelikle teşekkür ediyorum. Şeniz Aminn inşallah diyorumm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:Topiğimizin takip edilmesi , bir bütün olarak takdir edilmesi , dostluklarımızın beğenilmesi çok mutlu etti. :asigim: Hem kendim hem de arkadaşlarım adına bu güzel sözlerin için teşekkür ediyorum. :1rolleyes: a.s. Allah kısmet ederse hamileliğimi hep beraber yaşayacağız. Sizlerle herşey çok daha güzel olur eminim. Allah senin de gönlüne göre versin inşallah tatlım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Güzel yüreğine göre. a.s.

Evet canım sen tebrik etmiştin. :teytey: :teytey: :teytey: :sm_cool: İnşallah o günler yine gelecek. Ve kucaklayıp gideceksin evine , hem de sağlıkla. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım desteğin için çok teşekkürler. a.s. a.s. a.s. Birden kendini burda bulman bizleri çok mutlu etti. Güzel dileklerini ve dualarını aldım çok şükür. Çok sevindim. Allah razı olsun canım. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Allah sana da gönlünün muradını versin inşallah. Hakkındaki bütün hayırlı dileklerin gerçek olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım tebrikler allahım sagsalim kucagına almayı nasip etsin inş. gözün aydın allahım tüm isteyen arkadaslarımıza nasip etsin inş.....

Sağol bitanemm. Aminn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah herkese nasip etsin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:Allah bizlere de sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallahhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Rabbim gönlüne göre versin canım.Silerim allahtan sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın.anne olmak başka bir şey.ve inşallah allah isteyen herkese nasip eder

Tatlım çok sağol. Şeniz Allah kısmet ederse bu yüce duyguyu yaşayacağım inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah isteyen herkese yaşatsınn. Aminnn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Teşekkür ediyorum canımm. Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Siz de bebek istiyorsunuz sanırım. İnşallah Rabbim bağışlar. Sağlıkla ve hayırlısıyla. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: O zaman bizleri de haberdar etmeyi unutmayın sakın. yerimseniben

a.s. a.s. a.s. Çok tebrik ederim allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Ben de çok teşekkür ediyorum. a.s. Aminn diyorumm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: İnşallah diyorumm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Minnetimi sunuyorumm. Şeniz

Ahh canım benimm. :1hug: :asigim: Yeni üyemizi de heyecanlandırmışız. :dance: :dance: :dance: Tam heyecanın ortasına düştün yani. Allah hep böyle mutlu haberler almayı nasip etsin. Ve de vermeyi. :teytey: :teytey: :teytey:

Teşekkürler canımmm. :1hug: Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Edeceğinden şüphem yok. Rabbim bağışlayandır. Büyüktür. Zamanı gelmemiştir. Bol bol dua edip uzakları yakınlaştıralım inşallah. Rabbim kabul etsin dualarımızı. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Anammmmm dünürümmm gelmişş.. :1hug: :asigim: Bizi tebrik etmişşşşşş. :teytey::teytey: :teytey:

Kız benim oğlan daha da gelmezdi de belli ki senin kızın güzelliğine vurulmuş. Akşam dertleştik de itiraf etti. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 "Biraz daha aya açılıysa bana veymesler anne" dedi. :asigim: :asigim: :asigim: Aşık ettin çocuk leyla gibi içeride. :1rolleyes: Güzelliği başını döndürmüş. Oğlan da benim başımı döndürüyor şimdi. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Şaka bir yana bu günleri de gördüm ya dünürüm ; şükürler olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Rabbim "ol" dedi ya , hayırlısını diledim de verdi yaa , kuş gibi hafifledim. Şimdi yeni yeni idrak ediyorum aslında. ılk anlarda birşeyler hissedemiyorsun aslında. Seviniyorsun ama sersem gibi oluyorsun. Bu duygu çok başka birşeymiş. Bu zamana kadar arkadaşlarım için çok sevindim. Çok halayını çektim. Hiç tasvir edememiştim kafamda. Hayalini kuramamıştım. Şimdi tam ortasındayım. Rabbim bağışlarsa ilerilere yol alacağız bebişlerimle. Allahım devamını da getirirse senin geçtiğin yollardan geçeceğim. ınşallah senin de sağlıkla alacağın gibi ben de sağlıkla alacağım kollarıma. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Şimdi çok daha fazla dua edeceğim arkadaşlarım için çünkü yaşadığım bu duyguyu herkesin yaşamasını çok istiyorum. Elimden gelen sadece bu. ıyi dilek , bol dua , temenni. ınşallah olunca da yanlarında olmak. Sevinçlerini paylaşmak. Olmasa da hep beraberiz , destek oluruz yine. Gelene yol gösteririz. Yeterki dostluklarımız artsın. Hiç bitmesin. Büyüyelim daha da. kaydirigubbakcemile5

Çok seviyorum canım seni. :asigim: :asigim: :asigim: Senin gibi dünürüm de var pek mutluyumm. :hooray: :hooray: :hooray: Artık sayıya göre dünür kontenjanı açmıştım iki tane , bakacağız artık. :teytey: :teytey: :teytey:

Son düzenleme:

canımm benimm yaa yine beni duygulandırdınnn yine söylüceğim kelimeler yetersiz ve anlamsız olacak dediğin gibi inşAllah sende benim gibi bu günleri görürsünn helekiş içinde kımıldama başladığı an kucağındaymış gibi sevineceksin ultrasonda ellerini minicik ayaklarını görünce öpüp koklayasın gelecekk Rabbim sana bu güzel günleri yaşatsın çünkü sen herşeyin en güğzeline layıksınnn bitanem ŞenizŞeniz

bu arada senin gelinde çıkmak için acele ediyor bacımm 15 gün daha tutabilmek için sancı kesici haplar kullanmaya başladım umarım anasını üzmezde zamanında sağlıcakla gelir

Civciv canım kaç haftalık oldu ? nidilat ve prepar mı kullanıyorsun? Tractocil ikisinden de daha etkiliymiş ama damar yolundan veriliyormuş...Rahim kasılmalarını engellemek için...

Bir de celestone ciğer geliştirici iğne veriyorlarmış..ıhmal etme canım..Bebeklerin ciğerleri gelişirse erken bile doğsalar küveze gerek kalmayabiliyormuş..Taze anne adayı Nevro,sen de eline kalemi al not et bunları

Son düzenleyen: Moderatör:
ohhhhhhhhh maşallah herkes coşmuş canım çok tebrik ediyorum rabbim tamamına erdirsin inş darısı bizlere çok güzel yazmışsın soluksuz baştan sona okudum tarifi imkansız mutluluk ne güzel dostluklar senin adına çok sevindim canım

KK ekibi budur tebrikler

:lepi: :lepi: :lepi:

Canım çok sağoll. :asigim: Şeniz Allah herkese nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sağlıkla kucağımıza da aldırsın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Darısı başınaaa. :teytey: :teytey: :teytey:

Canımmm ; ben de sizleri yanımda görmekten çok mutluyum. Sen anneliği tattın bilirsin. Tarifi varmıdır onun , yoktur di mi. Ben de yaşayıp tarifini yapamamayı diliyorum. Buradaki herkes için diliyorum. Gönlü bu ateşle yanan herkes için diliyorumm. Allahım dualarımızı kabul etsin , herkese nasip etsin inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

tebrik ederim canim,Allahim kucagina aldigin,emzirdigin gunleride gostersin iyisallah:Saruboceq:

Sağol bitanemm. Allah razı olsunn. Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah senin de gönlüne göre versin canımmm. Şeniz

Canımmm çok teşekkür ediyorum desteğin için. Bana mesaj yazan , iyi dileklerde bulunan , varlığını esirgemeyen o kadar arkadaşımın yanında bir o kadar da uzaktan izleyen , içinden güzel şeyler geçiren , heyecanla takip eden kanatsız meleklerim varmış. :asigim: Allah hepinizden razı olsun. a.s. Allah seni de bebeğinle sağ salim buluştursun. O mutluluğunu katlasın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Aminn inşallah diyorum hakkımdaki dileklerine canım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ve bütün arkadaşlarımıza diliyoruz tekrar tekrar bu güzelliği. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Evet canım şükürler olsun ki erdim. Allah tamamına da erdirir inşallah. Güzel anne ben de seni öpüyorummm. Allah razı olsunn. Ben de seni kocaman öpüyorumm. ŞenizŞeniz Şeniz

Evet canım öyle oldu. kaydirigubbakcemile3 Çok hızlısın maşallahh. :içelim: :teytey: :teytey: :teytey::teytey: İnşallah canımm , Aminnnn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: İnşallah sizler de hepsini yaşayacaksınız. Her anı çok güzel. Bırakır gidermiyim hiçç. O nasıl söz. Hep birlikteyiz Allahın izniyleee. :Saruboceq:kaydirigubbakcemile5 :lepi:

canım gözünaydın allahım devamını getirsin kucagına almayıda nasip etsin yarabbim insanlara ışık oldun moral oldun ödülünüde aldın canım bu ay çok iyi gidiyor maşallah herkes hamile çok şükür allahım sana sıra bizlerde inşallah tüm sonuç bekleyenlere tüm tedavidekilere allahım yardım etsin yüzümüz gülsün hayırlısı ile allahım tüm olmayanlara isteyenlere nasip etsin biran önce.......:CüvCüv:
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.......

Nevrosky sukurler olsun canim benim. Cok sevindim inan ki. darisi saglicakla kucagina almana insallah. Darisi diger tummm arkadaslarimizin basina.

Tatlım çok sağoll. Sen de bu mutluluğu aylar önce yakaladın. Ben de arkanızdan geliyorum. Benim arkamdan da gelecek çok kişi var Allahın izniyle. "Ben de hamileyim" bölümünün yeni ve güzel haberler içeren konularla dolmasını diliyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:Bizler de sağlıkla bebişlerimizi kucaklayalım inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Öpüyorum çok. Şeniz

nevrom sana demsıtık topık yıkılacak dıye ama..
sanırm sıte yıkıldı....
ben kaldıgım yerden devame deyımmmm
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Edin edin çekinmeyin. Herşey serbest. Kazen içki bilem serbest dedi bugün. :içelim::içelim: kaydirigubbakcemile3 Kapsama Alanı Dışında yazacak birazdannn , meraklanmayınn. :roflol: :roflol: :roflolua edin de erken tahliye olayım. :1rolleyes:

Canım benim:1hug: Transfer öncesi progesteron iğnesi aldın mı ? ilk 3 ay sık sık progesteron takviyesi yapman lazım...a.s.

Canım onu yaptıramadım. Doktor demediği için eşim vurulmamı istemedi. Arkadaşın eşi doktor , o yaptırdı desem de istemedi. Sonra doktora da sormuştum. Rahim kalınlığım iyiymiş gerek yok demişti. Yani hiç iğne yaptırmadım. Jel kullanıyorum yumurta toplamadan beri. Şimdi yine devam onlara. Şeniz

Sağol güzelimm. Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Senin de bezelye tanen içindeymiş. Takviminden gülümsüyor , maşallahh. Sağlıkla kucaklarsın inşallah canım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Öpüyorum kocaman. Şeniz

Aralık annesi gibi görünüyorsun bitanem ama çoğul gibi bir değer göründüğü için daha erken aylarda doğurma ihtimalin var...12. haftadan itibaren rahim ağzına baktırmayı ihmal etme sakın...a.s.

Kasım annesi demek daha doğru olacak sanırım. :1rolleyes: En güzel , en doğru zamanda , sağlıkla gelsinler inşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Tamam canım kesinlikle unutmam. kaydirigubbakcemile5

Sağol güzelimm. Aminnn , inşallahh. Şeniz :asigim: Hamişşlik herkese yakışırr. Size de çok yakışıcak. Yakıştığın ıgörmek ve onaylamak için sabırsızlanıyorum. Beni çok bekletmeyinnnn. :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

Canım başı çekmedin ama halayın hasını çekmişin maşallahhhhhhhh. :teytey: :teytey::teytey: Helal olsun sana. İnşallah ben de öbür ay snein halayını çekicem. Öpüyorum kocaman. Güzel dileklerine de kocamann Aminnnnnn diyorummm. :Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq:

tebrikler cnmmm Allah tamamına erdirsinn :)

Sağol bitanemmm. Şeniz Şeniz Şeniz Allah herkese nasip etsinnnn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

41 de yapmışşşş. :1rolleyes: Maşallah sabırsızımaaaaa. Bu halayın darısı başınaaa. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

dur yalnız cekme bende tutum ucundansositosositosositosositosositosositosositososito
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Tut bacım tut. :1hug: :asigim: Zaten dünden hazırdın sen. :teytey: :teytey: :teytey: Yerim seni.. cokacimcoook

Hadi artık gebelik cetveli yap da içimiz açılsın:asigim:

Bitanemm inan daha vaktim olmadı. Onu da yaparız Allahın izniyle. Mesajları okumak , cevaplamak ; su gibi akıp gidiyor zaman. Allah eksik etmesin. Pek güzel Yarabbim , şükürler olsun sana. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Coşmuşşlar bizim kızlarrrr. :teytey: :teytey: :teytey: :içelim: :içelim: :içelim:

hihoyyyt
:sm_cool:
:teytey:
delikafadulden
kaydirigubbakcemile5
:dance:
:lepi:
:asigim:
:lepi:
:enbuyukkk:

Canım kardeşlerimmm ; sevinç patlamanızı yerim ben sizin. :asigim: :asigim: :asigim:

kaydirigubbakcemile2:asigim::1hug:a.s.:teytey::dance::CüvCüv:hihoyyythihoyyytdelikafaduldenşakkıdı:icecream::roflol::sm_cool::dance:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :asigim:

Hepiniz çok tatlısınız. Şu her smile yüzüme ayrı bir tebessüm kattı yemin ederim. Allah sizi mutluluktan çıldırtsın inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım ;dostlarım demişsin ,destek olanlar demişsin ,ben seni tanımadığım halde destek olamadığım bişeyler paylaşamadığım halde çoooookkk sevindim çok mutlu oldum ve gece gece yazını okudum ve ağladım,allah tamamına erdirsin arkadaşım ,yüce allahım kucağında göstersin ..

canım nevom:asigim: inşallah .. sen bu zinciri kırdın bizlerde peşinden gelicez buna eminim hepimiz tek tek arkandan gelicez :1hug: doya doya yaşa bu mutluluğu hakettin ağla gül doyasıya bitanem :teytey: :lepi:

İnşallah canımm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Gelmenizi çok istiyorumm. Herkes gelsinn. :asigim: :asigim: :asigim:

nevrom kusura bakma bugun bu topıgı ucuracaz

Uçur canım uçur. delikafadulden delikafadulden delikafadulden Yenisini açarız ayıp ettin. kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…