Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

ayyyyyyy ne kadar güsel...rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayıda nasip eder inşallah ve darısı tüm isteyenlere olsun..bizler sdc dualarımızı eksik etmeyelim...

canımm,okurken çok duygulandım.maşallah,rabbim gönlüne göre vermiş çok şükür.
inşallah sağlıkla kucakladığın anlarıda yazacaksın bize..
heşey gönlünce olsun bundan sonrada canım....

Ahh canımm öylee mi.. :1rolleyes: :sm_cool:Ay sevindimm çoook. Öncelikle o güzel ve duaların için çok teşekkür ediyorumm. Aminnnnnn , inşallah diyorumm. Sizleri de tez zamanda buralarda güzel haberlerinizi paylaşırken görmeyi diliyorum. Dualarımda olacaksınız. Dualarla gelecek bebişlerrr. Rabbim bağışlayacakkkkkk inşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

İnandınız , inandım , inandırdık. Bebişlerle de panik oldular sanırım. Sımsıkı tutundular. Aman dediler bu kadar yüreği , dileği boş çevirmeyelim. :lepi: Rabbim duydu sesimizi , buna inanıyorum. Gönderdi mucizesini. Sorun olmayan insanlar , kolay kazanılan gebeliklerr. Herkes şükretsin. Ne olursa olsun bu işler mucizedir. Allah bu mucizeyi isteyen herkese nasip etsin inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Aminnnnnnnn. İnşallahhhhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Kalbin kadar güzel dua etmişsin hakkımızda. Zelişim Allah senin de o güzel oğluna kardeşini göndersin hayırlısıylaaaa. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

nevrocum inanki çok sevindim umarım RABBİM hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayıda nasip eder.sana ve ailene hayırlı olsun canım.

Sağol güzelimmm. Sen de güzel bir anniş adayısın. Allahım bana da bağışladı. Dileğim herkese bağışlasın. Çok güzel bir duyguymuş. Milyonlarca şükür. Amin , inşallah tatlım. İnşallah sağlıkla kucaklarız yavrularımızı. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Vallahi sabrın sonu selamet. Lafta kalmasın. Hepiniz yaşayın görün inşallah. Sabırlarınızın karşılığını alın. Öpüyorum ve dua ediyorum bol bol. Şeniz Şeniz :Saruboceq::Saruboceq: Ve güzel dileklerine AMİNNN İNŞALLAHHH diyorumm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canımmm çok sağolll. Allah razı olsun bitanemm. Şeniz Aminn inşallahh.

Allah herkese yaşatsın inşallah dediğin gibi. Mutluluklar bömyle daha da anlam kazanacak. :teytey: :teytey: :teytey:

Ohhhhhhhh 6 taneee hem de. Acaba 6 tane olmasının o genelde 6 deyiminle bir alakası var mı bitanemm. yerimseniben Şeniz

Ayy canımm ne güzell bir şenlik yapmışın burada. :teytey: :teytey: :teytey: Ufaktan halay çekeyim. Ama bizim kızlaar görmesin kızıyorlar. Ama dayanamadım çok şekersin. :asigim: Aminn canım inşallahh. Takviminde de dediğin gibi senin de kelebeğinin geleceği gün yakın Allahın izniyle. Haydi inşallahh. :teytey: :teytey: :teytey:

Canım benim,allahım hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin.Rabbim seni ve bebişlerini nazarlardan saklasın.Seni çok seviyorum

Allahım bu kadar güzel dilek hayatımda almadım. Bu kadar sevgi seli hiç görmedim , yaşamadım. Bu günleri de yaşattığı için Önce Rabbime şükür , sonra da sizlere minnet sunuyorum tekrardan. :Saruboceq: Şeniz

Aminn canımm inşallahhh. :Saruboceq: Ben se sizleri çok seviyorumm. :asigim: Hepinizin güzel haberlerini bekliyorum. :sm_cool:

Lotuscum bana inancını dile getirmiştin geçenlerde. Çok sağol bitanem. İnsan çok büyük destek buluyor öyle mesajlardan. Sen de beni tanımadığın halde kapımı çalan ve ilgilenen insanlardansın. Allah bin kere razı olsunn. Allah ikizlerini sağlıkla kucağına aldırsın. :Saruboceq: İnşallah ben de alırım canım , Aminnn. :Saruboceq: İkiz mi bilmiyorum. 31 Martta kese için gideceğim tekrar. a.s.

tatlım ben seni tebrik etmişmiydim hatırlamıyorum ama görünce tekrar tebriketmek geldi içimden :) allah sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tebrik ederim canım sağlıcakla kucağınada alırsın inşallah yavrunu Allah isteyen herkese tattırsın bu duyguyu

allahım sana binlerce şükürler olsun rabbim elbette ki bu kadar güzel yürekli başkaları için elinden geleni esirgemeyen nur yüzlü bi kulunu mükafatlandıracaktır canımmmmmm inan kendim hamile olduğumdan bu kadar duygulanmamıştımmmmm

ne desen ne yazsam boş rabbim çıktığın en güzel yolculukta yanında ve yardımcın olsun inşallah sorunsuz mutlu ve huzurlu bi yolculuk olur meleğin ya da meleklerinle seni ömür boyu anne olmaya mahkum ederrrrrrrr

ben tam 6 aydır hergün her aklıma geldiğinde senin ve diğer umutla bekleyen arkdaşlarım için dua ediyorum rabbim kabul etsinnn bu yolda sabırla umutla ve kolu kanadı kırılmış ama tekrar deneyen tüm arkadaşlarıma tez zamanda hamile olmayı nasip etsinnn

nevrom meleğim güzel yüreklimmmm allahım seni ve meleklerini korusun sımsıkı sarılsınlar sana inan şu an kendimi tutamadım hıçkıra hıçkıra ağlıyorummm rabbim biliyo ya mutluluktannnnnn

biz seni daha çok seviyoruz kk nın en ii kalplisi en tatlısı en güzel yüzlüsüüüüüüüü

herşey gönlünce olsun herzaman yanındayız oğlum ve ben canımmmmmmmmm

eeee halaya bende katıldım ama biraz yavaş çekeyimm malum göbüş büyüdüüü

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: :teytey: :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

[/url][/IMG]

Son düzenleme:
cnmmmmmmmmmm allah sağlıkla hayırla kucağına aldığın günleride göstersin inşallahhhh cokk duygulandım cnmm...gelişmelerini bekliyoruz a.s. :içelim:

Aminn canım inşallahh. Çok teşekkür ediyorum. Allah senin de gönlüne göre versin inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Aminnn bitanemm , inşallahh. :Saruboceq: Ben de bu mutluluğu yaşıyorum şükürler olsun. Artık siz hamişş arkadaşlarımızdan yardım alırım. yerimseniben Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah canısı. :Saruboceq: Öpüyorummm. Şeniz

tebrikler allah nazarlardan korusunn

Sağol canım. Allah razı olsun. Allah senin bebişini de nazarlardan korusunn. Şeniz

Canım teşekkür ederim. Şeniz 9 ay yatma kısmı pek olamayacak. şutarafagitti Çalışıyorum ama çok dikkat edeceğim. :lepi: Allah senin de hasretini sonlandırsın inşallah bitanem. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Cnm benim çokçok gözün aydı allahım tamamını erdirsin!darısı bizlerin başına işallah!

Sağol canımm. Şeniz Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Darısı sizlerin başına inşallahhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım çok sevindim. Çok çok tebrik ediyorum.hihoyyythihoyyythihoyyyt

Sağol bebişimmm. Darısı başınaa inşallahh. :içelim: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

Canım çok sağol. Aminn , inşallaahh. :Saruboceq: Sen de çok çabuk kaynaştın bizlerle. :1hug::asigim: İnşallah siz de morfoloji sorununu aşarsınız Rabbimin izniyle. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :teytey:

canım hayırlı uğurlu olsun...........rabbim sağlıklı şekilde kucağına almayıda nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhh

Aminn bitanemmm , inşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah sizlere de nasip etsin diliyorum yürekten. Şeniz :Saruboceq: :CüvCüv:

Canım benim çok duygulandırdın. Hem yazdıkların , hem içtenliğin , hem de sıcaklığın gözlerimi doldurdu. :a015: Böyle şeyler duymak harika. :lepi: Çok mutlu ettin beni. :asigim: Güzel sözlerin ve dileklerin için çok teşekkür ediyorummm. ŞenizHayırlı vakti bekliyorum yazmışsın. İnşallah bebeğin hayırlı vakitte gelir ve annesini babasını çok mutlu eder. :Saruboceq: Allahım sizleri de güldürsün tez zamanda inşallahh. :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

Canım çok sevindim, rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip etsin, darısı bekleyenlerin başına.

Canım çok sağol. a.s. Aminn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah sana da gönlünden geçeni versin inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Son düzenleme:
tebrik ederim..sağlıcakla ve hayırlısıyla kucağına alırsın inşaallah bebişini yada bebişlerini..

çok çok çok çok sevindim arkadaşımmmmmm.hihoyyythihoyyythihoyyyt allah tamamına erdirsin.sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhh

Çok teşekkürler güzelimmm. :asigim: Aminn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Darısı başına. Bir dahaki denemen sağlıklı pozitif olsun inşallahhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin

Sağol bitanemm. Amin , inşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım demek uzaktan seyrediyordun hikayemi. Çok duygulandım. :asigim: İnşallah hissettiğin diğer kişi de hamişştir. :Saruboceq: Allah isteyen herkese nasip etsin. :Saruboceq: Senin hamilelik haberini de yeni gördüm. Sen de çok istemiştin , beklemiştin. Tebrik ediyorum bitanem seni. Şeniz Sağlıkla kucağımıza alırız inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Kıyamam canım. Ben de sizin mesajlarınızı okurken ağlıyorum. :a015: Dediğin gibi beraber yola çıkmıştık. Ne zaman kucaklıyorsun canım yavrunu. Sağlıkla inşallahh. :Saruboceq:Çok öpüyorum senii. Şeniz Aminnn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bir sürü nazar boncukları , bir sürü kalplerr. :asigim: Bitanemm sağolasınn. Aminnn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: İnşallah ben de senin için ağlarım çok yakındaa. :teytey:

Sağol bitanemm. Aminn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ben de içimizden hamişş çıktığında zar zor kelimeleri toparlıyordum. :1hug: Çok büyük bir mutluluk bu çünkü. İnşallah çok zaman geçmeden çok çok hamişş haberleri alırız. :Saruboceq: İnşallah senin de haberini çok geçmeden alırım. Çok bekletmeyin beni tamam mı. yerimseniben

canım benim yaa çok mutlu oldum inan çok çook tebrik ederim
rabbim kucağına almayıda nasip etsin sağlıklı bi şekilde inşallahh:sm_cool:

Hacimmm , güzelimmm. Bak görüşemedik uzun zamandır. Geldin mi.. :1hug: :asigim: Teşekkür ediyorum bitanemm. Hepinizin tebriklerini alıyoruz. Dualarını alıyoruz. Çok şanslıyız. kaydirigubbakcemile5İnşallah sağlıkla kucaklarım tatlım gönlünden geçirdiğin gibi. :asigim: İnşallah sen de bu mutluluğu yaşar ve kucaklarsın canım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Sağol canım. Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Hepimizin gözü aydın. İnşallah Allahın izniyle daha da aydın olur. Çok dua edeceğim. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bende kutlarım.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.Darısı biz olmayanlara.

Teşekkür ederim tatlımm. Aminnnn. Olmayanlar için ben de çok dua ediyorum , edeceğim. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

çooookkkkk sevindimmmm sağlıkla kucağına al inşllhhhhh

Mersi bitanemmm. Aminnn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Seni de görürmüyüz acaba yakında. yerimseniben Haydi inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım benım cok guzel seyler yazmsın ne mutlu sana kı sonunda bu sınavı verıdn ve ınsallah tatlı meyvelerını alcaksın darısı bıze ınsallah rabbım hepımıze kolaylıklar versın bebıslerıne annecıgıne ve babasınada uzun ve saglıklı omurler versın dularda bulusmak dılagıyle......

Sağol fatımacım. Aminn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah size de nasip etsin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:Umudum kalmasa da lafını duymak istemiyorum. Böyle düşünerek 1-0 mağlup başlamak yok. yasakkelimeO gün gelsin de mutluluğu doya doya yaşayalım beraber inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım çok tebrik ederim senin yazılarını çok okumuştum. Allah sağlıkla doğurup kucağınıza almayı da nasip etsin. gerçekten çok sevindim.

Ben de seni çok gördüm canım. Sen de bebek yolu gözleyenlerdensin. İnşallah senin de güzel haberini alırım. sositososito :teytey: Yazdıklarana Aminnn diyorum tatlım. :Saruboceq: Çok sağoll. Şeniz

Canımmmm. Bir gün bu mutluluğu yaşayacağım aklıma gelebilirdi ancak bu kadar derin yaşayacağım , bu akdar güzel kutlanacağı aklıma gelemezdi belki. Tebriklere yetişebilmiş değilim. Ve bu beni , eşimi ve bebişlerimi çok mutlu ediyor. :asigim: Allah razı olsun canımm. Aminn , inşallahh. Senin de sağlıkla bebeğini kucaklamanı diliyorum hayatım. Allaha emanet olun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Ne diyeyim gene bilemedim okurken tüylerim diken diken oldu.

Tebrik ederim demek geldi içimden kısa ama net : )

Hadi bakalım Allah tamamına erdirsin....

Çok sağol Kazenn. :asigim: a.s. Aminn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah herkese nasip etsin inşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Kısa , net ama çok anlamlı oldu benim için. yerimseniben

rabbım nelere kadır demkkı herseyın bır zamnaıı varrrr saglıkla kucagına al tatlımmmm

Semacım sırayla gidiyordum. Sırayla cevaplandırıyordum. Ama burada kalıp , okuduğunu görünce cevaplandırmak istedim. Canım arkadaşımm. , bütün mesajlarımı okuyorsun. Yerim ben seni ve karnındaki meleğini. Cansınız valla. O güzel dileklerin ve duaların için çok teşekkürler. Kocaman Aminnnnnnnnnn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :asigim: :asigim: :asigim:

Sen çok güzel şeyler yazmışsın benim için. senağlama senağlama senağlama O tatlı sözleri hakediyor olmak , sizlerin gönlünde böyle bir yere sahip olmak ; çok büyük bir lütuf bana. Allahım bizleri ayırmasın. Biz birlikte olduktan sonra daha ne mutluluklar yaşarız. Daha ne halaylar çekeriz. Çok çekilecek halay var zaten. İnşallah diğer arkadaşlarımız da arkamızdan gelirler. Sağlıkla bebeğini kucaklamanı diliyorum bitanemm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Her zaman dua ettiğini biliyordum. Allah razı olsun. Hep beraber bütün isteyenler için dualarımızı edeceğiz. Rabbim bağışlasın inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…