Rabbim hepimize bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

tusemim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2012
1.253
315
2 tüp bebeğimi yaptırıyorum kızlar rahim duvarım kalınlaşmıyo ne yaparsam yapıyım ve tıpta kanıtlanmış bi tedavisi yok diyo drum bu yüzden salatı tefriciyeye basladım 4444 taneye niyet ettim insallah okuyabilenleriniz olursa çok sevinirim buraya yada özel mesaj olarak bana yazarsanız kaç tane okuduğunuzu çok sevinirim rabbim hepimize tez zamanda meleklerimizi verir inşallah

2 tüp bebeğimi yaptırıyorum kızlar rahim duvarım kalınlaşmıyo ne yaparsam yapıyım ve tıpta kanıtlanmış bi tedavisi yok diyo drum bu yüzden salatı tefriciyeye basladım 4444 taneye niyet ettim insallah okuyabilenleriniz olursa çok sevinirim buraya yada özel mesaj olarak bana yazarsanız kaç tane okuduğunuzu çok sevinirim rabbim hepimize tez zamanda meleklerimizi verir inşallah
geçmiş olsun canım en kısa zamanda inşallah rabbim bebeğinizi gönderir

benimde estrofemle kalınlaşmıyordu lucrinle baskılama yapınca kalınlaştı

hangi ilaçları kullandınız kalınlaşma için

20 tane tefriciye okudum

geçmiş olsun canım en kısa zamanda inşallah rabbim bebeğinizi gönderir

benimde estrofemle kalınlaşmıyordu lucrinle baskılama yapınca kalınlaştı

hangi ilaçları kullandınız kalınlaşma için

20 tane tefriciye okudum
Hep estrofem kullandım bi ara bant kullanmıştım ona iyi cvp vermişti ama kanda pıhtılaşma yapar diye bıraktırdı dr bu ayda estrofemle birlikte vagifem diye bi ilaca basladı drum hayırlısı dualarınızda unutmayın lütfen ağzına sağlık okuduğun için çok tşkler canım

X