4444 Salat-ı tefriciye

500 yasinde 500 farklı kişi okunması zorunlu değilse ben fırsat buldukça okurum
amiin cümlemizden inşallah . Hemde çok güzel. Rabbim binlerce kez razı olsun :KK68:
500 ayri kisi diye bir kural yok canim benim. Okuyabildigi kadar herkes. Allah razı olsun canim cok sagol. Bu arada devam ediyorum 200 demistim ama sanirim daha fazla okuyacagim. Sayiyi bildiririm canim. Bu arada yasin okumaya baslarken benim nickimi soyleyip saglikli sihhatli hayirli omurlu :emir_bebek:evladimiz olmasi icin dua edersen cok sevinirim canim benim. Allah razi olsun:KK36:

elif hadi kardeşim bitecek inş RABBİM arkadaşlardan bin kez razı olsun amin

500 ayri kisi diye bir kural yok canim benim. Okuyabildigi kadar herkes. Allah razı olsun canim cok sagol. Bu arada devam ediyorum 200 demistim ama sanirim daha fazla okuyacagim. Sayiyi bildiririm canim. Bu arada yasin okumaya baslarken benim nickimi soyleyip saglikli sihhatli hayirli omurlu :emir_bebek:evladimiz olmasi icin dua edersen cok sevinirim canim benim. Allah razi olsun:KK36:
Tamam canım merak etme sen. bugün 1 adet okuyabilirim.
yarın maaşları falan dağıtacağız onlar ayarlanacak. faturalar var. bu bir iki gün yavaş okuyabilirim ama sonra devam ederim Rabbimin izni ile

Elifff bir adında ece mi kuzum. Bende birgün kızım olursa adını elif ece koyucam inşallah :cry::cry: Rabbim senin gibi guzel yurekli bir melek gondersin bana insallah

Elifff bir adında ece mi kuzum. Bende birgün kızım olursa adını elif ece koyucam inşallah :cry::cry: Rabbim senin gibi guzel yurekli bir melek gondersin bana insallah

ay kuzum ben de kızım olursa elif hüma istiyorum :)
saydin78 saydin78 değil ablam sadece elif ama elif ismini çok seviyorum. Yani o kadar güzel manaları var ki. hep derim benim ismin elif olmasa ve rabbim bana kız çocuğu verecek olsaydı elif koyardım ismini diye. Teşekkür ederim
seninde aaynaa aaynaa ablamın da güzel güzel sağlıklı çocukları olacak Rabbimin izni ile inanıyorum ben. Biz duadan vazgeçmeyelim de.
Yaradan neye OL derse o Oluverir..

Insallah nasip olurda koyabiliriz canim. Elifler cogalacak insallah yakinda. Rabbim nasip edecek insallah :)
inşallah canım ben hiç hamile kalmadım ama hep rüyalarımda erkek çocuğu gördüm kucağıma alıp süt verdiğimi gördüm doğurduğumu hep erkekti annem ilk bebeğin sanırım erkek olacak dedi bakalım hayırlısı ayın 15 inde rahim filmi çekiniyorum bugün randevu aldım

saydin78 saydin78 değil ablam sadece elif ama elif ismini çok seviyorum. Yani o kadar güzel manaları var ki. hep derim benim ismin elif olmasa ve rabbim bana kız çocuğu verecek olsaydı elif koyardım ismini diye. Teşekkür ederim
seninde aaynaa aaynaa ablamın da güzel güzel sağlıklı çocukları olacak Rabbimin izni ile inanıyorum ben. Biz duadan vazgeçmeyelim de.
Yaradan neye OL derse o Oluverir..
Aminnn canim benim. Cok duygulandim. Ne guzel birbirimiz icin dua ediyoruz. Kulun kula ettigi dua bazen kendi kendine ettigin duadan daha makbuldur. O an dua edenin kalbi o kadar saf ve temiz olur ki Rabbim oll der ve olur

Aminnn canim benim. Cok duygulandim. Ne guzel birbirimiz icin dua ediyoruz. Kulun kula ettigi dua bazen kendi kendine ettigin duadan daha makbuldur. O an dua edenin kalbi o kadar saf ve temiz olur ki Rabbim oll der ve olur

O yüzden bende buraya başvurdum. Çok şükür büyük yol katettik. müminin mümine ettiği dua makbuldür.
Çok şükür bugünümüze :KK54:

aa oldun mu adet abla. doktor ne dedi soramadım çok. ne zaman bir daha gideceksin doktora
bir de hastayken okunuyor mu bu abla. ben bilmiyorum da. kusuruma bakma emi

aa oldun mu adet abla. doktor ne dedi soramadım çok. ne zaman bir daha gideceksin doktora
bir de hastayken okunuyor mu bu abla. ben bilmiyorum da. kusuruma bakma emi
eline Kuran almadığın taktirde dua okunur canım ama eline Kuran alamazsın

X