RABBI YESSIR Duasi..

okudum 300 kere Allah kabul etsin aminnn

Okudum canlar Allah kabul etsin inşallah

Kusura bakmayin yatili misafirim vardi insaAllah okydum Rabbim kabul etsin

29.12.2017

Bugunku okunacak arkadaslar:

just_married
yelsem
esest

Duamiz:
RABBI HEBLI MINESSALIHIN

RABBIM KATINDAN HAYIRLI EVLAT NASIP ET. AMIN

ADETLI OLANLAR RABBI YESSIR DUASINI OKUYACAKTIR.

Rabbim tum niyetlerinizi kabul etsin

Kizlar yarin liste bitiyor ne okumamiz gerektigine karar verelim insaAlalh. Hepimiz hayirli saglikli evlatlar istiyoruz . Ya musavvir de cekebiliriz. Mesela 10.000den geriye sayariz.kolay cekiliyor zaten

Kizlar yarin liste bitiyor ne okumamiz gerektigine karar verelim insaAlalh. Hepimiz hayirli saglikli evlatlar istiyoruz . Ya musavvir de cekebiliriz. Mesela 10.000den geriye sayariz.kolay cekiliyor zaten
Çocuk sahibi olmak için: “Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık” esmâları vird edinilir Allah’ın izni ile şifa bulunur. netden buldum canım. esmalarla dua da güzel. katılırım bende

Çocuk sahibi olmak isteyenler veya herhangi bir dileği olanlar şunları yapmalıdır:
1- İstiğfar okumalı. (Malım çok, ama çocuğum olmuyor. Ne yapayım?) diyen kişiye, bir sahabi istiğfara devam etmesini söyledi. O da günde 700 defa istiğfar okurdu. Nihayet on çocuğu oldu. Hasan-ı Basri hazretlerine, kıtlıktan, fakirlikten, çocuğunun olmadığından şikayette bulunuldu. Hepsine de istiğfar etmesini söyledi. Sebebi sorulunca, Kur’an-ı kerimden üç âyet-i kerime okudu. Meali şöyle:
(Çok affedici olan Rabbinize istiğfar edin ki, gökten bol yağmur indirsin; size, mal ve oğullar ile yardım etsin, sizin için bahçeler, ırmaklar versin.) [Nuh 10-12]
Çocuklarını idarede sıkıntı çeken bir sahabiye Peygamber efendimiz, (Neden istiğfar etmiyorsun? Ben günde yüz defa istiğfar ederim) buyurdu. İstiğfar edileceği zaman yüz defa (Estağfirullah min külli ma kerihallah, Estağfirullah elazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh) demeli ve manasını düşünerek söylemeli. Manası şöyledir: (Razı olmadığın şeylerden yaptıklarımı affet ve yapmadıklarımı yapmaktan koru. Kendisinden başka ilah bulunmayan hay, kayyum ve azim olan Allah’a istiğfar eder ve günahlarıma pişman olup Ona sığınırım.) bol bol istigfar cekelim arkadaşlar

@Gokkusagi80 (kadriye) tez vakitde sağlıklı salih bir evlat.
İçin de okudum.

Canım sayı fazla olmadıkça her türlü duaya devam ederim ben de. Dediğin gibi toplu niyetlenip okuyabiliriz. Gokkusagi80'nin yazdıkları da çok güzel. Özellikle istiğfar.
Şunu da düşünebiliriz:

(70 kere Yâ Allah, Yâ Rahmân, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdirokuyup da dua eden, ne isterse istesin, Cenâb-ı Hak duasını kabul eder ve ne muradı varsa verir.)

Allah rızası için okumalı. Bir seferde 70 defa okumalı, 71 olsa olmaz, yanına başka isim konsa olmaz, bu bir şifredir. İsm-i a’zam, ism-i Celal, Esma-ül Hüsna’dır. Her namazdan sonra okuyana ne mutlu! Hiç olmazsa günde bir defa okumalı.

Tamam canim. Oyle yapalim herkes gunluk bir kisiye okusun 70 tane

Allah razı olsun. rabbim gönlünden ne geçiriyorsan tez vakitde nasip etsin hayırlı bir şekilde

Bugunku arkadaslara okudum Allah kabul etsin

Kizlar hepiniz icin okudum rabbim kabul etsin listeden cikiyorum rabbim hepinize hayirli evlat versin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…