Aile Planlaması Qlairista

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

_sushico_

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2010
1.712
1.192
38
Arkadaşlar doğru hapı bulmam lazım kist sebebiyle ilaç kullanıcam cevap yazılmıyor konularıma. Varmı bu ilacı kullanan yan etkilerden bıktım bunu deniyim diyorum. Depresyon kilo vb.yapıyormu????

Arkadaşlar doğru hapı bulmam lazım kist sebebiyle ilaç kullanıcam cevap yazılmıyor konularıma. Varmı bu ilacı kullanan yan etkilerden bıktım bunu deniyim diyorum. Depresyon kilo vb.yapıyormu????
Bunu bi doktorun karar vermesi gerektiğini düşünüyorum. Bünyeni en iyi o bilir.
Qlaristayı 5 aydır kullanıyorum ilk aylarda ara kanama oldu. Onun harici hiçbir sıkıntı yaşamadım

Bunu bi doktorun karar vermesi gerektiğini düşünüyorum. Bünyeni en iyi o bilir.
Qlaristayı 5 aydır kullanıyorum ilk aylarda ara kanama oldu. Onun harici hiçbir sıkıntı yaşamadım
Doktorum drospera önerdi ama uyksuuzluk yaptı sordum kendisine kullanabilirsin ama benim tercihim drospera dedi düşük hormon içerdiği için. Cevapladığın için çok teşekkür ederim gerçekten

Ben Şişli Etfalde Arzu Bebeke gitmiştim. Ondan önce Medipol de ilgisiz bi doktor drospera önermişti. İçime sinmedi bir de ikinci doktora gitmeye karar verip Arzu hanımı bulmuştum. Arzu hanım da drospsrayı duymadığını söylemişti. QlairistA piyasadaki en düşük dozlu hap dedi ve aylık hormon dengesini en iyi taklit eden imiş.

Bende sadece ilk ayda ara kanama oldu başka bir yan etki görmedim. 8 ay kullandım. Ama pıhtı ihtimalinden korktuğum için bu ay bırakmayı düşünüyorum. Ek bir hastalık durumu yoksa sadece doğum kontrol için kullanmayın tavsiyesine uyacağım. Size Qlairista ismini veriyorum, kullandım sorun yaşamadım ama forumda bir kadın 8 ay kullandıktan çok sonra doğumdan sonra pıhtı atması sonucu hastanede uzun tedavi gördüğünden bahsetmiş. O yüzden artık içime sinmiyor. Hap yöntemini bırakacağım

Sizin için de en iyisi olsun

X