puregondan sonra???????

ASLICIM birde sende kahverengi lekenelnme oluyormu bende oluyor birde sancı giriyor bazen kasıklarıma salı doktora sordum normal dedi kahverengi lekelenme olması dedi

ARKADAŞLAR ben temmmuz ayında puregon kuullanıp aşılama yaptırmıştım 13. temmuzda.sonuç negatif oldu.30 hazirnada ben adet olmuştum ve şu an hala adet olamadım benim gibi olan varmı doktroumda farlutal al iç dedibenim gibi puregon iğnesi kullanıp adet göremeyen varmı bu normalmi acaba 10 gün kullandım iğneleri. yoksa acaba benim fsh 45 adet olamıyordum o yüzdenmi olamıyorum normalde olmam gerekmezmi adet çok üzülüyom çıldırıcam gerçekten

merhaba semos427 cnm bence hiç vakit kaybetme derim fsh çok yüksek bazen strestende olabiliyor
istanbulda oturuyosun hangi hastaneye gidiyosun eğer anadolu yakasında oturuyosan sana tavsiye edebileceğim hastane ve dr.var bende 1 kez aşılama yaptırdım fsh değerim o zaman 13.7 idi
1 tüp denemede 14.2 2 tüp denemede 38.3 3 tüp denemede 12.3 dü dediğim gibi stirese bağlı
anladığım kadarıyla aynı kaderi paylaşıyoruz cnm allaha emanet ol ...

NEHİR canım peki tutmadımı 3. teüp bebek tedavin. sen kaç yaşındasın nerde yaptırdın tüp bebeğipeki sen adet görebiliyormusun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…