Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri pueraria mirifica bitkisi

brunette496

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2013
41
1
Kızlar merhaba uzun zamandır takipte olmama rağmen yeni üye olup fikirlerimi paylaşmaya başlayacağım. Ben de sizler gibi aynı dertten muzdaribim. Daha önce hayıt tohumu rezene telkin gibi pek çok şey denedim bunlardan en etkilisi hayıt oldu hala devam etmeye çalışıyorum. Ama bir kalıcılık elde edebilmiş değilim. İnternette bu pueraria mirifica bitkisine rastladım ekstratları tabletler halinde satılıyor ilaç kullanmaktansa böyle bir şey mi denesem diye düşünüyorum sizin bu konuda fikirkleriniz neler? Veya daha önce kullanan var mı?

pueraria mirifica bitkisini ilk defa duyuyorum. nette araştırdım .bu siteden 2-3 kişi almış 2010 yılında. ama sonra sonuçlarını yazmamış...

Evet ben de okumuştum onları. Yabancı sitelerde bu bitkiye çok rastladım ama türkçe sitelerde pek yok. Çok kararsızım almak konusunda.

Kullanan varsa yazsın arkadaslar. Bizde ona göre alalım.

Son düzenleme:
merhaba konuyu ben açmıştım ama henüz bu ürünü satın alma fırsatım olmadi. Bu aralar çok yoğunum o yüzden haziran gibi falan alıp düzenli bir diyetle başkayacagim. Satın alan arkadaşım kullanmaya başladın mı nasıl gidiyor? Bizi bilgilendirirsen çok sevinirız.

Ben yabanci bi forumda okumustum bunun kremi cok populer bi sekilde kullaniliyodu gogus buyutmek icin.Ben o zaman epey arastirmistim ama kendim alip kullanmadim.

Ben aldım tayland dan getirtmiştim 3 kutu krem 3 kutu toz kapsülünü kremlerin 2 kutusunu düzenli kullandım çok hoş kokulu bi kremdi fakat azcık bile büyütmedi kapsülünün de 1 kutusunu kullandım adet ağrılarıma çok iyi gelmişti o hapı kullandıgım ay sancılanmadım fakat annemi korkuttu içime kurt düşürdü bıraktım kısacası krem işe yaramadı kapsül de sadece adet ağrılarımı giderdi onunda göğüslere bi faydası dokunmadı belkide benim göğüsüm aşırı küçük küçük yarım limon gibi nitelendiriyorum ben kas dokusu az oldugundan etkietmediş belkide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…