Pudra Rengi Elbiseye Nasıl Makyaj Yapılır?

daisygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2010
755
0
Arkadaşlar fikirlerinizie ihtiyacım var elbisem pudra rengi makyajım sizce nasıl olmalı yaşım 19 hafif ama güzel bir makyaj istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
sanırım kahverengi ya da pembe far. hafif allık kalem ve maskarayı söylememe gerek yokç pembe ruj. nasıl:KK76:

önce güzel bir fondoten,sonra göz kapaklarına elbisene yakın sedefli pembe bir far,sonra füme veya gri tonlarda bir gölge gözlere (yine farla) ince abartılı olmayan kirpik diplerine doğru bir eyeliner,bol rimel,hoş pembe tonlarda doğal renk bir allık,uçuk pembe tonlarda simli bir dudak parlatıcısı.Tırnakların için de french düşünebilirsin canım.Yaşına göre gayet hoş ve fresh bir görüntün olur.Umarım iyi hissedersin kendini bunları yapınca :nazar:

eyeliner allık ve doğal tonlarda bi ruj kullanabilrsin $genc0026b.jpg bu tarz bi makyaj olabilir sanırım:KK12:

sanırım kahverengi ya da pembe far. hafif allık kalem ve maskarayı söylememe gerek yokç pembe ruj. nasıl:KK76:
olabilir kahverengi dusunuyordum ama pembe biraz daha ii olabilir tesekkrler:)
önce güzel bir fondoten,sonra göz kapaklarına elbisene yakın sedefli pembe bir far,sonra füme veya gri tonlarda bir gölge gözlere (yine farla) ince abartılı olmayan kirpik diplerine doğru bir eyeliner,bol rimel,hoş pembe tonlarda doğal renk bir allık,uçuk pembe tonlarda simli bir dudak parlatıcısı.Tırnakların için de french düşünebilirsin canım.Yaşına göre gayet hoş ve fresh bir görüntün olur.Umarım iyi hissedersin kendini bunları yapınca :nazar:
tırnaklarım için french cok uygun olur zaten:)pembe ve grili far olabilir galiba bunu dusunmeliyim:)teşekkrler
Soluk lacivert göz makyajı, varla yok arası allık ve varla yok arası parlatıcı.

lacivert hiç düşünmemiştim bunu ilk elbisemi giyerek evde deneyebilirm teşekkürler:)

bence eyeliner, hafif pembe renklerde doğall bir allık , ve nude renklerde ruj tamamlar bu elbiseyııı.

X