Psikolojim iyi değil, annem

Hem annesini hem de babasını birer gün ara ile kaybetmiş biri olarak gözlerim dolu dolu oldu yazdıklarınızı okurken..Evet dediklerinizin hepsini yaşadım.Ama inanın ani ölüm çok zor...Sizin anneniz yanınızda henüz..Güzel anılar biriktirmeye bakın sarılın, öpün,gezin...Sonra bunlar teselli ediyor insanı..Kardeşiniz var mı ,biz teselliyi birbirimizde bulduk..Yoksa evladınız ,eşiniz..Hayat sizin için devam edeceği için zor da olsa bir şekilde tutunuyorsunuz hayata..Ama siz şanslısınız çünkü anneniz hala hayatta ve umut hep var..
Başınız sağ olsun :KK43:

Ben de dördüncü evrede öğrendim annemin kanser olduğunu ve evet doktor aynen öyle fırlattı attı sonuçları bu kadının her yerini sarmış dedi öyle bir konuştu ki annem duyacak diye aklım gitti.
Benim de babam yoktu.Ben hep kendimi annemi örnek alarak güçlendirmeye çalıştım .Onun da annesi öldü kimsesi yoktu dayandı ,şöyle yaptı böyle oldu hep diye.
İyileşmesi için yalvarırken Allah a bir yandan da hep aksi durum başıma geldiğinde dayanma gücünü vermesi için bana dua ettim.
Umarım şifası vardır annenin daha geçirecek çok güzel günleriniz vardır.

Ben de dördüncü evrede öğrendim annemin kanser olduğunu ve evet doktor aynen öyle fırlattı attı sonuçları bu kadının her yerini sarmış dedi öyle bir konuştu ki annem duyacak diye aklım gitti.
Benim de babam yoktu.Ben hep kendimi annemi örnek alarak güçlendirmeye çalıştım .Onun da annesi öldü kimsesi yoktu dayandı ,şöyle yaptı böyle oldu hep diye.
İyileşmesi için yalvarırken Allah a bir yandan da hep aksi durum başıma geldiğinde dayanma gücünü vermesi için bana dua ettim.
Umarım şifası vardır annenin daha geçirecek çok güzel günleriniz vardır.
Bazen inanmıyorlar doktorların yaptığını söyleyince de benzerlerini yaşayanlar çok var maalesef sizde olduğu gibi, üzücü. Başınız sağ olsun, Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah. Dediğiniz gibi yapmaya çalışıyorum ben de.

X