psikolojikmi hamileyim bilemedim ben :(

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2007
1.565
16
40
merhaba kızlar.3 yaşında oğlum var ikinci bebek için bu ay ilk kez başladık.en son reglim 31 aralık.ortalama 29.30 günde olurum hiç şaşmaz.ve genelde 2,3 gün önceden lekelenme şeklinde gelir.bu sefer hiç leke yok ve ben 2 gündür şiddetli karın ve bel ağrısından kıvranır duruma geldim.hehh diyorum kesin oldum ama gelen yok 2 gündür sürekli kontrol halindeyim.1 saat önce test yaptım negatif.oğluma reglime 2 gün kala öğrenmiştim evde testte hemen çıkmıştı.

merhaba kızlar.3 yaşında oğlum var ikinci bebek için bu ay ilk kez başladık.en son reglim 31 aralık.ortalama 29.30 günde olurum hiç şaşmaz.ve genelde 2,3 gün önceden lekelenme şeklinde gelir.bu sefer hiç leke yok ve ben 2 gündür şiddetli karın ve bel ağrısından kıvranır duruma geldim.hehh diyorum kesin oldum ama gelen yok 2 gündür sürekli kontrol halindeyim.1 saat önce test yaptım negatif.oğluma reglime 2 gün kala öğrenmiştim evde testte hemen çıkmıştı.

canım inşallah hamilesindir
hcg hormonu idrarda hemen yükselmediği için idrar testlerinde bazen çok gecikmeli ölçülebiliyor
bazen 15 gün gecikmeyle öğrenen bile oluyor
sanırım en garantisi yaptırabiliyorsan kan testi

evet aslında en garanti kanda belli oluyor canım bikaç gün daha bekleyip öle yaptırmak daha doğru olucak.allah hepimize hayırları nasip etsin inşallah..

X