Psikolojik ağrı

n1la0y

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
159
46
Merhaba ben kalp krizi gecirmekten cok korkuyorum. EKO cekildi, EKG çekildi fakat ben hala kendimi rahat hissetmiyorum, hissedemiyorum. Daha önce kalp krizinden önce sol kol ağrısı belirtisini görmüştüm onu okuduktan sonra vücudumda ağrı oluştu. Daha sonra bir süreliğine geçti. Aklıma kalp gelince sol kolumun ağrısı başlıyor. Ben bu ağrılarla yaşamaktan çok yoruldum. 5 ocakta psikolog randevum var gidene kadar kendime nasıl her şeyin psikolojik oldugunu anlatabilirim. Bu konuda deneyimi olanlar varsa ve beni bilgilendirirlerse sevinirim, çok teşekkür ederim. Bir de psikolojik ağrılar şiddetli olur mu?

Bende de var aynısı, sizi çok iyi anlıyorum. Ben de psikiyatriden randevu alacağım. Kaygı bozukluğu ve OKB teşhisi koyulmuştu önceden, ilaç tedavisiyle düzelmiştim. 3 yıldır çok iyiydim. Yeni bir iş vs derken stres yaptım herhalde , tekrar nüksetti. Allah yardımcımız olsun. Ve evet psikolojik ağrı diye bir şey var. Siz yine de içiniz rahat etmesi açısından doktora gidebilirsiniz.

Bende de var aynısı, sizi çok iyi anlıyorum. Ben de psikiyatriden randevu alacağım. Kaygı bozukluğu ve OKB teşhisi koyulmuştu önceden, ilaç tedavisiyle düzelmiştim. 3 yıldır çok iyiydim. Yeni bir iş vs derken stres yaptım herhalde , tekrar nüksetti. Allah yardımcımız olsun. Ve evet psikolojik ağrı diye bir şey var. Siz yine de içiniz rahat etmesi açısından doktora gidebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim bilgiler için, Allah hepimizin yardımcısı olsun. Iyi aksamlar.

X