Psikoljim bozulmus durumda nolur yardim edin elestirmeyin beni

Evet gerçekten elimde olan birsey degil yoksa ben deli miyim. Daha fazla muhatap olmak istemiyorum. Çünkü bir kere sordum. Birsey yok dedi tavırlarına devam etti.

Gorumcenız yanıyor galıba, evlensin bence

Ay görümceniz salak mı fesat ! Aramıyorsa kardeşine söylesin insanca size ne yani. Eş ailesini hayatınızın bu kadar merkezine koymayın. Küsen küssün dış kapının mandalları size göre sonuçta . Önemli olan sizin çekirdek aileniz . Önemsiyorsa eşiniz önemsesin siz niye küstüler mi bilmem ne dert ediyorsunuz ee küssünler napalım :)

Çünkü benim değiştirdiğimi benim aratmadigimi düşünüyorlar sadece günahımı aliyorlar

abla ne guzel iste birak hep kus kalsinlar bulasmasinlar hatta sen de bir bahane bul tam onlar barisacakken kustum de saka maka esinin annesiyle ablasi manipulator insanlar adam evlenmis gitmis ne arayacak sizi, birakin esiyle olsun. benim abim evlendikten sonra bizden birini aradiginda 2 dakka konusur hemen kapatirdik gitsin esiyle bol bol zaman gecirsin isterdik bence normal aile yapisi boyle olmali

Ne kadar dusuncelisiniz. Allah sizi sizin gibilerle karşılaştırsın. Bende siz gibi düşünüyorum. Bir hastalık olur kaza bela olur aranır da sürekli sürekli aranmaz. Bide hep bizden bekliyorlar

Ne kadar dusuncelisiniz. Allah sizi sizin gibilerle karşılaştırsın. Bende siz gibi düşünüyorum. Bir hastalık olur kaza bela olur aranır da sürekli sürekli aranmaz. Bide hep bizden bekliyorlar
Yaa cok tesekkur ederim, sizi de Allah guzel insanlarla karsilastirsin bir de bence cok takmayin bunlari, esinize anlatin hisslerinizi dusuncelerinizi, o bir care bulsun, onun ailesi sonucta siz ne yapa bilirsiniz ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…